dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

500 000 zł82 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy bezpośrednio do sprzedania bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe. Składa się ono z 3 pokoi, 2 łazienek, oraz kuchni w formie aneksu. Poziom 1: znajduje się salon z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem. W pełni wyposażone z dostępem do internetu i tv kablowej. Ciche, widne, urządzone nowocześnie. Do Metra Wilsona dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Orzyckiej. Niedaleko Galerii Mokotów. Blisko metra, szkoły, przedszkola. Miła przyjazna okolica, mieszkanie zadbane. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł78 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w budynku pirelli w okolicy Klifa i Arkadii. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Jest w pełni wyposażone i umeblowane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł78 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia i przedpokój - gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Chrobry we Włochach. Mieszkanie ma ok 50m2 powierzchni użytkowej na 1-szym poziomie (60m2 po podłodze) i ok. 13m2 na antresoli. Na podłodze panele, deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament z otwartą kuchnią. Wykończony w wysokim standardzie. W pełni umeblowany i wyposażony. Budynek ogrodzony. Teren strzeżony i monitorowany. Na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł136 m² 8 455,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Apartament 4 pokoje, 136m2, 3/4 piętrowym, 2001r. cegła, dwupoziomowy. Luksusowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 136m2. Przestronna dolna kondygnacja pełni funkcję części dziennej: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płatnerska

Rembertów,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

spokojna okolica, mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrym stanie, 10 minut pieszo do pociągu, 5 minut do autobusu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Ochocie zlokalizowane w spokojnej willowej dzielnicy, ale tuz obok dwóch głównych arterii komunikacyjnych, 5 minut od przystanku autobusowego , 15 od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Metra Kabaty - ul. Wańkowicza. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje. Mieszkanie w stanie dobrym do wprowadzenia z garażem w cenie. Dobry punkt komunikacyjny, blisko metro Natolin. W łazience wanna. Kuchnia oddzielna. Loggia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w samym sercu Warszawy, tuż przy metrze Świętokrzyska. Mieszkanie dwupokojowe ; sypialnia z szafą typu garderoba , kuchnia otwarta na duży pokój , przedpokój 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 650 zł60 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w przedwojennej kamienicy. Salon 27mkw. z wyjściem na balkon i pokój 16mkw. z dwoma oknami. Na podłodze parkiet w dobrym stanie. Kuchnia ok. 6mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Część wyposażenia domu mody Versace. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

4 650 zł76 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wykończone, w pełni umeblowane mieszkanie w budynku nagrodzonym tytułem najlepszego budynku wielorodzinnego w Warszawie zrealizowanego w 2005 roku. Wysoki standard, wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w pełni wyposażone w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

839 000 zł84 m² 9 988,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio apartament na prestiżowym osiedlu ,park Wilanowski II, charakteryzującym się niską zabudową (maks. 4 piętra) i położonym w jednej z bardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia jednopokojowego mieszkania na Pradze Południe przy ul. Podskarbińskiej. Mieszkanie bardzo ładne, przestronne z dużą, oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy luksusowy apartament w nowoczesnym kompleksie apartamentowców. Mieszkanie wyposażone. Osiedle zamknięte, strzeżone. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solińska

Ochota,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Solińskiej na Okęciu.Budynek apartamentowy z monitoringiem. Kuchnia osobna widna umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Pokoje 22m2 oraz 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

340 000 zł46 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Budynek 4 piętrowy z elementów prefabrykowanych typu Ż, rok budowy 1978. Mieszkanie dwustronne na 3 piętrze , 2 pokoje z przedpokojem i widną kuchnią. Instalacje, drzwi wejściowe, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

248 000 zł38 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Woli o powierzchni 38 m2 w cichej i spokojnej okolicy. Dwie sypialnie, widna kuchnia, łazienka z toaletą (do remontu), przedpokój. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum Warszawy - 10 min kolejką do stacji metra Warszawa Gdańska. Położone na elitarnym monitorowanym osiedlu zamkniętym domów jednorodzinnych płudy village przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kożuchowska

Wawer,Warszawa

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

DO sprzedania! okazja! dla zwolenników zdrowych domów! Mieszkanie ze wspaniałym klimatem w urokliwym, zabytkowym domu dwurodzinnym, drewnianym, w doskonałym stanie, działka 200 m2, 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w nowym budynku blisko Placu Zawiszy. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

1 650 zł44 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super_lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Bardzo ładne, słoneczne, wygodne, mieszkanie 2-pokojowe 53,7m2 zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia i Woli, blisko II linii Metra. Piętro 8/9 z windą z poziomu garażu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje -w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji przy ul.Grzybowskiej - 4 min. od metra Świętokrzyska i Ogrodu Saskiego. Blok w środku jest odnowiony ,wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 999 zł39 m² 51,26 zł/m²

 

Piętro:8/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkaie w apartamentowcu przy metrze dworzec gdański. Kawalerka z wydzielonym aneksem sypialnianym. W pełni wyposażone. Dodatkowe zalety: internet, winda, ogrzewanie miejskie, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 położone na przy ul. Elbląskiej. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku. Umeblowany i wyposażony sprzęt agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 800 zł115 m² 50,43 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Łuckiej blisko hotelu Hilton. Salon połączony z jadalnią i kuchnią. Przy jednej sypialni garderoba. Dodatkowo dwie szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 300 zł66 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie i salon połączony z jadalnią i kuchnią. Trzy szafy wnękowe. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Miejsce garażowe dodatkowo płatne. Budynek chroniony. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, jednopokojowe mieszkanie na Pradze Południe (ul. Podskarbińska) w rejonie parku, 38 m2, całkowicie umeblowane, 2-gie piętro (budynek 3-y piętrowy z lat 60-ych - cegła).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

3 700 zł93 m² 39,78 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Kuchnia połączona z jadalnią. Garderoba. Dodatkowo można wynająć podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe klimatyczne mieszkanie z oddzielną kuchnią po generalnym remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Wyjątkowa lokalizacja na pograniczu Starego i Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

2 350 zł55 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe-55m2 wyposażone mieszkanie na 2 piętrze w nowym bloku, z 2 balkonami, windą, posiada miejsca parkingowe na dwóch parkingach zamykanych bramą sterowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament, umeblowany, 3-pokojowy, balkon, garaż, na starym mokotowie - osiedle "mokotovia". Do wynajęcia umeblowany i komfortowy apartament o pow. 69m2. Posiadający w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o wysokim standardzie w prestiżowej inwestycji Woronicza Park. Idealnie położony, blisko centrum, lotniska i 5 min od Centrum Biznesowego Mokotowa i Galerii Mokotów. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na długo mieszkanie 42m2 przy ul. Sarmackiej z wyjściem na ogródek, open space otwarta przestrzeń, urządzone, wyposażone na osiedlu strzeżonym od zaraz. Czynsz najmu 1900,-zł.