dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

4 390 zł60 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Wola-Oxygen, mieszkanie nigdy nie zamieszkałe, luksusowo wykończone. Budynek z całodobową ochroną, kamerami w całym budynku i monitoringiem. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

2 150 zł52 m² 41,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie najmu , położone w doskonałej lokalizacji na Ursynowie w sąsiedztwie lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

265 000 zł33 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bielany: sprzedam dużą, atrakcyjną, urządzoną kawalerkę: 33 m., Z WIDNĄ KUCHNIĄ, ŁAZIENKĄ, MAŁYM BALKONEM I WSZELKIMI MEDIAMI; II p. dwie szybkobieżne windy - na ulicy klaudyny 12, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł40 m² 0,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja na Woli przy ul.Sokołowskiej,bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska,szybki dojazd do Centrum.Nowe kameralne osiedle Kaskada na Woli,ochrona i monitoring całodobowo.Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończone i wyposażone 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie w pobliżu Lasu Kabackiego i metra! Dostępne od 16 września 2014! Polecam i zapraszam do oglądania Łukasz Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane. Zlokalizowane przy pl.Wilsona ale z oknami skierowanymi na ciche, zielone, zadbane i zamykane podwórko. Salon pokój połączony z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

3 000 zł79 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe! Lokal znajduje sie na szóstym piętrze, wejście do budynku z dwóch dogodnych stron. Lokal nowy, posiada w pełni wyposażoną kuchnie oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 na strzeżonym osiedlu przy ul. Ryżowej. Mieszkanie jest widne i słoneczne za sprawą okien wychodzących na płd - zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie z ładnym widokiem, blisko do II linii metra, obecnie dojazd do centrum autobusem/tramwajem (15 min.), blisko centra handlowe, sklepy osiedlowe, park, ośrodek sportowy, spokojni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjne, słoneczne przez cały rok mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, położone w Parku Górczewska , 4-pokojowe, rozkładowe o powierzchni 68 m2, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 400 zł59 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe nowe, nie używane jeszcze mieszkanie położone na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008r. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, łazienka i kuchnia umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

265 000 zł44 m² 5 955,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ładne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym. Podwyższony standard - szczególnie ze względu na wykończenie mieszkania eleganckimi meblami robionymi na wymiar z litego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja na Pradze Południe przy ul.Ostrobramskiej, bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska,szybki dojazd do Centrum.Pełna infrastruktura,na terenie osiedla znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój + oddzielna kuchnia umeblowane 33m2 sprzęty agd telewizor, kablówka, internet, 1300 zł/mc (wliczony czynsz) + opłaty z liczników + kaucja jeden m-c.Mieszkanie widne duże okno w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 93m2 metro Stare Bielany, ul. Kasprowicza Urocze mieszkanie na poddaszu starej kamienicy, z pięknym widokiem na czerwone dachy willowej części Bielan, z gazowymi latarniami, piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława

Bemowo,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio wygodne mieszkanie w pięknej i cichej okolicy Fortu Bema. Mieszkanie zadbane, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz. Sypialnia - dwuosobowa, rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Targówek

Targówek,Warszawa

2 199 zł53 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Kameralny budynek w cichej, spokojnej okolicy. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Targówku w budynku z 2002 roku. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim, bezpiecznym parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, przestrzenne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 60 m2. Dwa oddzielne, w pełni umeblowane pokoje (26m2 i 12m2). Jest duża ilość miejsca do przechowywania rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz kameralne (50m) 2-pokojowe mieszkanie do wynajmu położone na parterze bloku przy ul. Strzeleckiej w pobliżu zoo oraz nowo powstającej stacji metra wileńska. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna kawalerka tuż przy Parku Szczęśliwickim, a w nim boiska sportowe, ścieżki rowerowe i deskorolkowe,całoroczny stok narciarski,basen, siłownia itp. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Duże , przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Na cele mieszkaniowe lub biuro. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.Składa się z : salonu, 3 sypialni, gabinetu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

2 390 zł68 m² 35,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna oferta - super mieszkanie W prestiżowej lokalizacji za najniższą cenę na rynku! mieszkanie 2 - poziomowe 68m2 (ze spadami 85 m2),. Idealne dla samotnej osoby, pary, pary z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł18 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka na Pradze Północ przy ul.Szymanowskiego,obok pl.Hallera.Na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.Do mieszkania przynależy piwnica.Wszystkie media miejskie.Czynsz ok.150zł/m-c.W okolicy place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga - nieaktualne Duża kawalerka (pokój z kuchnią i łazienką) położona 3 min pieszo od Ronda Wiatraczna, w kamienicy. Mieszkanie odnowione, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 900 zł85 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne , przestronne, 3 pokojowe mieszkanie , na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku. Nowocześnie wyposażone i umeblowane.Duża, widna kuchnia, elegancka, z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane w świetnym punkcie Starej Pragi, łatwy dojazd do Starówki (15 min spacerkiem przez most śląsko-dąbrowski) i kilka minut do centrum tramwajem oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, bezpośrednio, świeżo odnowione, wysoki parter, osiedle strzeżone, kamery, rok budowy 2007, okna do wewnątrz osiedla, na południe, gotowe do zamieszkania, pełne wyposażenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł77 m² 35,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, przy samym metrze, balkon, garaż Mieszkanie 77 m 2 - 3 pokoje + mały pokoik zrobiony z garderoby. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja na bliskiej Woli przy ul.Obozowej, bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska,szybki dojazd do Centrum.Pełna infrastruktura,na terenie osiedla znajdują się sklepy i wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 550 zł70 m² 36,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje 70m - Bemowo Ratusz - Nowe - Bezpośrednio Mieszkanie 3 pokojowe, 70m2, w strzeżonym budynku z recepcją na osiedlu zamkniętym Ewen Shiraz. Salon połączony z kuchnią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

16 000 zł154 m² 103,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

1. lokalizacja: warszawa, aleja Wilanowska 75, budynek w głębi osiedla, cichy i spokojny, osiedle zamknięte i strzeżone 2. rok budowy 2009 3. po gruntownym remoncie i zamianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu dwupokojowe umeblowane i wyposażone mieszkanie usytuowane na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Do mieszkania przynależy miejsce garażowe pod budynkiem w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

175 000 zł19 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

budynek nieotynkowany z czerwonej cegły, własność prywatna, II piętro, okno wychodzące na południowy-zachód, dobra lokalizacja - Górny Mokotów 5 min piechotą od stacji Metro Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ciche 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, przy rondzie onz, rzystanek metra, w odległosci 1 przystanku tramwaj/autobusowego Dworzec centralny. umeblowane całkowicie, loggia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł27 m² 0,04 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie, projektowane przez studio aranżacji wnętrz. Po generalnym remoncie. Idealna lokalizacja - tuż przy rondzie onz, nowe metro. 500 m od Dworca Centralnego i Galerii Handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokojowe z osobną przestronną kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz balkonem i piwnicą w nowym budownictwie z ochroną. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Alternatywy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowy do wynajmu od 20 września luksusowy 58 m klimatyzowany 2-pokojowy apartament w prestiżowym nowym apartamentowcu oxygen przy ul. Wroniej 45. Luksusowy budynek apartamentowy zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokoje: 22 mkw ( w tym kuchnia 5 mkw ), 11 mkw, 9 mkw, łazienka 4,5 mkw. Mieszkanie rozkładowe ( sypialnie od strony dziedzińca ), kuchnia umeblowana, wyposażona, pokoje umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

426 000 zł61 m² 6 995,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

do zamieszkania od zaraz, bezpośrednio właściciel, widne, piwnica, loggia, budynek po kompleksowym po remoncie w 2014r, wózkownia, opłaty 600 zł, cicha okolica, blisko Metro, autobus, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia (bezpośrednio) prawie nowe mieszkanie 46 m2. Znajduje się ono w niedawno oddanym budynku (galeria Grochów) tuż przy Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij