dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielony Las

Wawer,Warszawa

2 249 000 zł200 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 198 m z ogródkiem 50 m , położony przy ul. Zielony Las w warszawskim Wawrze. Nieruchomość jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł61 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Zaborowskiej 3 obok Wola Parku. 6-piętrowy budynek wybudowany w 2010 roku. Osiedle zamnięte z monitoringiem i ochroną. Na terenie osiedla plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heweliusza

Bemowo,Warszawa

749 000 zł33 m² 22 506 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bemowo ul. Heweliusza 8 | 600 m do stacji metra Chrzanów (oddanie metra już w 2026 roku) > 33,5 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 4,65 m2 > piętro 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2012roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł47 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na pkin! Budynek położony w ścisłym centrum, w sąsiedztwie stacji metra Centrum i przystanku tramwajowego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 39,13 m2 na Warszawskim Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Ta prestiżowa lokalizacja oferuje szybki dostęp do bogatej infrastruktury miasta, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 063,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą, zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta inwestycyjna - Śródmieście, plac Unii Lubelskiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w sercu Warszawy - Śródmieście, plac Unii Lubelskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Łopuszańska | Nowe budownictwo | Pierwszy najem | Nowoczesne mieszkanie |funkcjonalny układ Oferuję do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu z prywatnymi terenami zielonymi | Mokotów, ul. Kłobucka 8C Na sprzedaż eleganckie, jasne mieszkanie o powierzchni ok 32 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

796 000 zł48 m² 16 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne mieszkanie 48 m na Saskiej Kępie, położone na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku z lat 60. Budynek po termomodernizacji, piony wymienione. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 960 000 zł124 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy ul. Grzybowskiej. Starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twoje miejskie mieszkanie w centrum Warszawy. Szukasz miejsca, które łączy styl, wygodę i świetną lokalizację? To mieszkanie przy ul. Wspólnej to idealna baza dla freelancera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

610 000 zł30 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 30 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw, położone na 5. piętrze z 8 w stylowym, bezpiecznym apartamentowcu z 2018 roku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wojska Polskiego

Wesoła,Warszawa

565 000 zł57 m² 9 994,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

PL | eng version below Na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Wesołej. To idealna propozycja dla singla, pary lub małej rodziny, którzy cenią przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Tomaszew,Warszawa

739 000 zł64 m² 11 478,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

PL | eng version below Na sprzedaż wygodne 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce. To mieszkanie będzie idealne dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni z wyraźnie wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porajów

Tarchomin,Warszawa

535 000 zł46 m² 11 630,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Tarchominie. W skład 46 metrowego mieszkania położonego na 4-tym piętrze wchodzą: - 2 pokoje z osobną kuchnią, obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

2 640 zł44 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 44,40 mkw, zlokalizowane przy ul. Czechowickiej na warszawskiej Pradze Południe (gocławek). Mieszkanie znajduje się na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

745 000 zł48 m² 15 667,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Stań się właścicielem wyjątkowego mieszkania na pograniczu Saskiej Kępy i Pragi Południe, w bliskiej odległości spacerem do zielonych terenów rekreacyjnych-Parku Skaryszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

569 000 zł40 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią z oknem, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Tomcia Palucha 8 na warszawskich Skoroszach. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 050 zł33 m² 92,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe dwupokojowego mieszkania o pow.33m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym znajdujące się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

790 000 zł29 m² 26 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa nieruchomość przy ul. Wołoskiej 3 w Warszawie - świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, nigdy wcześniej niezamieszkałe, z zachodnią ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

860 000 zł48 m² 17 761,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż wysokie ( 275 cm ) mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną widną kuchnią na pierwszym piętrze 4 piętrowego budynku 1958 roku z cegły na Górnym Mokotowie. Mieszkanie bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Wrzeciono,Warszawa

1 275 000 zł80 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do odświeżenia lub remontu o powierzchni 79,7 m2 - idealne do własnej aranżacji. Ustawne i przestronne pomieszczenia dają wiele możliwości zagospodarowania. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 350 000 zł59 m² 22 727,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie dwupokojowe Z możliwością zrobienia trzech Recepcja z ochrona 24/7 Wyjście z salonu na ogród zimowy Możliwość aranżacji mieszkania na 3 pokoje Mieszkanie nie wymaga żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

850 000 zł40 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje | 40 m | Ogrody Wilanów | balkon | klima | budynek premium | Bardzo ciche | Recepcja | Osiedle zamknięte - patio Wyłącznie u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł80 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 80m2 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, dwie sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową, osobne wc, duża loggia. Mieszkanie umeblowane z całkowicie wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

699 000 zł54 m² 12 825,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka ul. Przejezdna - 54,5 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duży taras 9,20 m2 - miejsce parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo + 55 tys., zakup obowiązkowy) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 329 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne mieszkanie 61,7 m świetna lokalizacja, idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,70 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

8 400 zł105 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Śliczny, bardzo przestronny, doskonale doświetlony, ładnie wykończony, 4-pokojowy apartament z ogromnym tarasem położony na Miasteczku Wilanów. Oferowany lokal znajduje się na czwartym, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł26 m² 101,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasna I przytulna kawalerka po generalnym remoncie | doskonała lokalizacja blisko centrum bez prowizji Muranów | Umeblowane | Idealne jako pierwsze mieszkanie | Praktycznie zaprojektowane |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 44 m2 na Gocławiu przy ul. Znanieckiego 2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku, położonym w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

1 740 000 zł100 m² 18 956,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wygodne, 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,7 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowego bloku w dzielnicy Włochy przy ul. Łopuszańskiej. Nowoczesne ogrodzone osiedle z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

1 300 000 zł74 m² 17 677,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzy pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na woli - wykonane W wysokim standardzie Osiedle strzeżone | Widok na ciche i zielone patio | Umeblowane i sprzedawane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

6 000 zł54 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na 8 piętrze apartamentowca z 2019 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 495 000 zł75 m² 19 994,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,77 m , położone na ostatnim, 5. piętrze prestiżowego apartamentowca z 2009 roku, w inwestycji Galeria Park na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

629 000 zł46 m² 13 526,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Grochowskiej 241 na warszawskim Grochowie. Mieszkanie ma 46,5m2, znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Budynek.