dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 918 ogłoszeń

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy komfortowy apartament o powierzchni 28.81 m , położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł107,89 m² 157,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowy apartament W inwestycji apartamenty ludwiki Z tarasem Wysoki standard wykończenia | Funkcjonalny układ | Dobry dojazd do centrum biznesowego | Liczne tereny zielni w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m na Ochocie. Mieszkania dostępne od 15.06. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Częstochowskiej. W zasięgu 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł53,90 m² 25 046,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie położone na 5. piętrze prestiżowego budynku Wola Libre przy ul. Obozowej 20. To propozycja dla osób, które poszukują designu, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15 A Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł137,94 m² 14 861,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament 140 m z tarasem przy Parku Żerańskim - przestrzeń, światło, spokój i harmonia Cena: 2 050 000 zł Lokalizacja: warszawa - Białołęka, ul. Krzyżówki Powierzchnia: 140.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł35,79 m² 106,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, nigdy niezamieszkałe | Loggia | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł42,85 m² 42 007 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal o powierzchni 42,85 m2 z loggią, położone na 17 kondygnacji prestiżowej inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej 69C w Warszawie, to propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł62,60 m² 223,64 zł/m²

 

Piętro:19/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56,50 m² 17 345,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów Mieszkanie dwupokojowe z garażem sprzedaż Ciche, umeblowane mieszkanie na ul. Woronicza ma powierzchnię 56,5 m2 składa się z: salonu z ogromnymi oknami o powierzchni: 24,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł96,10 m² 15 972,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 96,10 m2, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Widawskiej, w bliskim sąsiedztwie parku. To.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł46 m² 17 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Geodezyjnej, wykończone w wysokim standardzie i gotowe na pierwszego właściciela. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł42 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Grzybowskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie styl oraz komfort. Lokalizacja: grzybowska 37 znajduje się w prestiżowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł80 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 80 m składa się z: - przestronnego salonu połączonego z otwartą i w pełni wyposażoną kuchnią, - wygodnej sypialni master.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł59,45 m² 10 899,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł109,20 m² 12 454,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni łącznej 109,1m2, położone na 3 piętrze niskiego, zadbanego budynku z 1990r. Mieszkanie podzielone zostało na dwa, dlatego stanowi gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł39,12 m² 28 118,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 39 m | 2019 r. | duży balkon 7 m | gotowe do wprowadzenia | garaż | ul. Hubnera Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł69,20 m² 14 436,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż/3 pokoje/69,2 m /przy Parku moczydło/wola/ balkon/świetny rozkład Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,87 m , położone przy ul. Deotymy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł72 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 72 m | Mokotów - Cybernetyki | 2 balkony | Garaż | Klimatyzacja Nowoczesne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie (służewiec), w zamkniętym i chronionym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł58 m² 13 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,8 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku z 1978 roku. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł56 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Przy Lasku budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z: - 2 sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł59,35 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

| do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 - pokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 2 piętrze w świeżo wybudowanym, nowoczesnym bloku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35,20 m² 73,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w budynku "comfort City" przy ul. Dionizosa. Układ jest następujący; pokój z kuchnia w aneksie o powierzchni 17m2 z wyjściem na balkon 8m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł30 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka z oddzielną kuchnią Bemowo, ul. Dywizjonu 303 Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 zł72 m² 98,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, zupełnie nowy i przestronny apartament usytuowany na 3 piętrze inwestycji Osiedle Inflancka. Doskonale doświetlony z ekspozycją na trzy strony świata, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Mieszkanie z wielkim balkonem. 2 pokoje | wysoki standard | duży balkon | miejsce postojowe Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 1 piętrze z 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł101,84 m² 18 155,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 101,84 m , położone na Mokotowie (służewiec), przy ul. Komputerowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: luksusowo wykończony i w pełni wyposażony apartament w inwestycji restaura (wysokiej klasy budynek z ochroną, recepcją i garażami.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł60 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 60 m2, znajdujące się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł77,69 m² 23 812 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Lokal składa się obecnie z trzech niezależnych mieszkań, każde w pełni umeblowane i klimatyzowane. Od lat wynajmowane bez przerwy, obecnie w ramach najmu długoterminowego. :.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł72 m² 118,06 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, 2 pokoje, 72 m , Wola Łucka, klimatyzacja i loggia Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany apartament o powierzchni 72 m , położony na 5. piętrze w budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,67 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie, w którym po prostu dobrze się mieszka bez przypadkowych rozwiązań. Funkcjonalne dwa pokoje na Skoroszach, urządzone z myślą o codziennym komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł38 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowy apartament o pow. 38 m , położony w nowoczesnej inwestycji na warszawskiej Woli, przy Alei Solidarności. Lokalizacja Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolady

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha Oaza Odkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje.