dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 200 zł37 m² 113,51 zł/m²

 

Piętro:10/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 10 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kasprzaka. Wyposażenie: mieszkanie składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

4 900 zł53 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane przy ul. Kłopot, tuż obok centrum handlowego Westfield.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasienna

Włochy,Warszawa

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna przestrzeń 90m , 4 pokoje, włochy, ulica Nasienna - idealna na biuro lub mieszkanie opis nieruchomości: przedstawiamy atrakcyjne, nieumeblowane mieszkanie z balkonem o powierzchni 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

5 460 zł90 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, trzy pokoje + salon połączony z aneksem kuchennym. Dwie łazienki jedna z wanną druga z natryskiem. Balkon. Miejsce w garażu. Cena najmu 5450 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 279 000 zł69 m² 18 488 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,18 m na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Każdy element wyposażenia stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

788 000 zł50 m² 15 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję do zakupu komfortowe mieszkania na Ursynowie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora. Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 5-piętrowym budynku z 2003 roku. Jest winda a cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Irysowa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w willowej części Górnego Mokotowa ul. Irysowa Właściciel bezpośrednio oferuje do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 175 000 zł46 m² 25 543,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Meander

Natolin,Warszawa

748 000 zł54 m² 13 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja ursynów - sprzedaż mieszkania przy metrze Natolin. Super lokalizacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , do mieszkania przynależy ogródek oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie jest już dostępne **** Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 44 m2, znajdujące się na szóstym piętrze (jest nowa winda) budynku z lat pięćdziesiątych przy ulicy Nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 250,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie 26,3 m | ul. Anielewicza | Muranów | 495 000 zł Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 26,3 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

749 999 zł33 m² 22 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Eleganckie 2 pokoje w nowoczesnej inwestycji | Mokotów | ul. Komputerowa 8 Są mieszkania, które ogląda się z ciekawości. I są takie, do których od pierwszej chwili chce się wracać. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

499 000 zł34 m² 14 895,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Belliniego > 33 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > balkon 5,46 m2 (ekspozycja południowo-zachodnia) > piętro 2 w 2-piętrowym bloku z windą > mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

599 000 zł28 m² 22 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Wola,Warszawa

459 000 zł20 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. ok. 20 m2, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Warszawskiej Pradze Południe przy ulicy Waszyngtona 33, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Cena: 2400 zł Najem + czynsz administracyjny (ok. 650 zł) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Natolin,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do kwoty 3000 dochodzi tylko opłata za media zgodnie z zużyciem najemcy. Czynsz administracyjny płaci właściciel. Mieszkanie : Słoneczne, na trzy strony świata i "ciche". Dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja I krótkie info: - lokalizacja - Bemowo , ul Wolfkego - Dobrze skomunikowane - przystanek autobusowy, tramwaj - W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, park, szkoła podstawowa itp. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Są miejsca, które od razu przyciągają atmosferą spokoju i harmonii. Takie, w których od razu czujesz, że możesz zostać na dłużej. Właśnie takie jest to mieszkanie na Mokotowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł38 m² 17,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

(Pośredników i agencje nieruchomości uprzejmie proszę o niedzwonienie sprzedaję samodzielnie i nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i powielanie oferty). Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morgowa

Gocławek,Warszawa

7 450 zł99 m² 75,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,68 m , zlokalizowane przy ulicy Morgowej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł29 m² 18 522,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursynów | 50 m od metra Stokłosy | 2 pokoje z balkonem | cisza i ekspozycja na patio Do wynajęcia komfortowe, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mini kawalerka w pięknej kamienicy na Starym Mieście, tuż przy Barbakanie, oferujemy do najmu mini kawalerkę dla 1 osoby, usytuowaną na 2 piętrze w pełnej uroku wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł69 m² 108,23 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Widoki Mokotów | Nowoczesny Design przy Parku Morskie Oko | Budynek z sauną, concierge, siłownią czy pokojem na przyjęcia / Apartamentowiec Widoki Mokotów przy ul. Puławskiej 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa opis Przestronny pokój z wyjściem na balkon. Widok na ogródki działkowe. Wyposażenie pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

4 000 zł47 m² 84,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To nowoczesne mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy na Saskiej Kępie. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy chcą mieszkać w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, przy ul. Jany Nowaka-Jeziorańskiego 19. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł51 m² 18 028,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Śródmieściu w kamienicy z windą z 1952 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.03m2 przy al. Armii Ludowej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Ślepej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Wrzeciono,Warszawa

559 000 zł36 m² 15 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

849 000 zł44 m² 19 295,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. - blisko metra - Zielona okolica Mieszkanie jest po generalnym remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone. Do wejścia! W salonie zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

1 220 000 zł56 m² 21 750,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż pieknie wykończony i gotowy do wprowadzenia trzypokojowy apartament na pograniczy Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu "harmony park". Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

1 259 000 zł145 m² 8 682,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Warszawa - Targówek - Zacisze ul Wyspowa. Mieszkanie dwupoziomowe , 5 pokoi, dwie łazienki, duża kuchnia, klimatyzacja na obydwu kontygnacjach , duzy balkon.Nieruchomość znajduję się nieopodal Metra.