dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 919 ogłoszeń

2 699 zł25 m² 107,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gotowa kawalerka czeka na nowego najemcę! Do wynajęcia (na minimum 12 mcy)w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Trzy pokoje na Bielanach, wrzeciono, metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł18 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta bezpośrednio, bez prowizji!*** Szanowni Państwo, oferta bezpośrednio, bez prowizji! Do wynajęcia od zaraz niezależna kawalerka w świetnej lokalizacji: 3 minuty do stacji Metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

o nowych ogłoszeniach

4 825 000 zł180 m² 26 805,56 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1971

***oferta bezpośrednio od właściciela***bez prowizji*** jedyny W warszawie penthouse 180 m2 nad wisłą, tarasy 100 M2 Szanowni Państwo, prezentujemy przepiękny penthouse o powierzchni 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł180 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka (z balkonem) w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł103,36 m² 75,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kolorowe mieszkanie z trzema sypialniami w Oxygen Residence english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy Państwa uwadze kolorowe i rozkładowe czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49 m² 12 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przytulne świeżo wyremontowane 2 pokoje przy Lesie Bielańskim ul. Marymoncka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł81 m² 36 913,58 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wprestiżowym obiektu Towarowa Towers Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł73 m² 19 863,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do zakupu ciche, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, w trzypiętrowej, przedwojennej kamienicy z 1928r. Duże, wysokie, ustawne pokoje o powierzchni 22,2m, 15,1m.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 500 zł71,60 m² 15 747,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł104,40 m² 12 260,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

*** okazja - mieszkanie jedyne w swoim rodzaju *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie na 3. piętrze bloku usytuowanego w sercu Mokotowa, na Sadybie.

Szczegóły ogłoszenia

999 800 zł57,92 m² 17 261,74 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie sprzedane - ogłoszenie nieaktualne! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią i z widokiem na panoramę Warszawy żadnych bloków zasłaniających krajobraz! Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

944 000 zł59 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo przestronne mieszkanie na parterze (parter wysoki) ma 59 m . Składa się z trzech pokoi. Salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony) - 33m2 Sypialnia (dużo szaf, wszystkie robione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł44 m² 23 840,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dla osób, które szukają światła, spokoju i jakości bez kompromisów i bez potrzeby remontu (for English - please see below) [oferta prywatna - agencjom dziękuję, proszę to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wersalska

Saska Kępa,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Saska Kępa, ul Wersalska 7, stara część, rozkładowe mieszkanie na parterze. Powierzchnia 54m2. - salonu i kuchnia z widokiem na podwórko - sypialnia z balkonem Cisza i dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

3 900 zł43 m² 91,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, funkcjonalny i komfortowy apartament wykończony z dbałością o detale. Budynek z dogodnym dostępem do komunikacji publicznej (metro/tramwaj/autobus). Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł60 m² 26 412 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament Z tarasem 19m panorama warszawy ordona 5 Na sprzedaż oferujemy stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

7 500 zł81 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, mokotów, osiedle Eko-Park (ul. Chodkiewicza) Zapraszamy do wynajmu eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, położonego na jednym z najbardziej ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

3 250 zł55 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Są mieszkania, w których codzienność we dwoje układa się po prostu naturalnie. Jest przestrzeń na wspólne poranki, pracę w swoim rytmie, spokojne kolacje i wieczory, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Borkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, osoba prywatna - Właściciel bezpoś,~36m2+23m2ogród,lokal;3, N;Mokotów ul. Adama Borkiewicza 4a przy Alei Polski Walczącej 28. Opis Lokalu poniżej: położenie: warszawa Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 902,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

* praga-Północ * ul. Targowa * 32,54 m2 * dwa osobne pokoje * osobna kuchnia z oknem * duży balkon * * własność z księgą wieczystą * Metro - stacja Stadion Narodowy - 300 m. link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Tarchomin,Warszawa

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Mieszkanie położone jest na warszawskiej Białołęce przy Galerii pod Dębami. Cicha okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Blok między ulicą Marszałkowską a Przechodnią. Formalnie kawalerka, jednak sypialnia jest wydzielona. Mieszkanie w pełni wyposażone - tv, pralka, zmywarka, kuchenka gazowa, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogunki

Mokotów,Warszawa

2 900 zł35 m² 83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne, ciche, 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bogunki (niedaleko ulicy Obrzeżnej, w okolicy skrzyżowania ulic Rzymowskiego i Cybernetyki). Doskonała lokalizacja uważana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

230 000 zł30 m² 7 744 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie znajduje się w okolicy ulic Bartyckiej i Czerniakowskiej w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Fort Bema | Bemowo - zielona, komfortowa lokalizacja mówię po pl | uk | ru Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 47,50 m2, piętro 0/6 z windą, w budynku z 2005 r., Bemowo, Ford Bema. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Boguckiego

Żoliborz Oficerski,Warszawa

2 300 zł28 m² 83,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna. Najem okazjonalny. Piękna kawalerka w doskonałym punkcie Żoliborza przy granicy ze Śródmieściem. Okolice Arkadii i Placu Grunwaldzkiego. Świetna komunikacja ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3pokojowe - 63m3 - Piętro 5te z windą, umeblowane, klimatyzacja. Ulica - Chrościckiego - Warszawa włochy. * salon z aneksem kuchennym, * dwa pokoje, * łazienka, * korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

920 000 zł53 m² 17 358,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przytulne i wykończone, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Rakowskiej znajduje się w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaseczyńska

Sielce,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, mokotów, ul. Piaseczyńska 55 Lokalizacja To mieszkanie znajduje się w samym sercu Mokotowa na ul. Piaseczyńskiej 55, co sprawia, że jest idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Postępu

Służewiec,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę najmu, lokalu mieszkalnego o pow. 54 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze budynku położonego przy ulicy Postępu, przy Centrum Biznesowym, z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

704 000 zł47 m² 14 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż śliczne, dwupokojowe, narożne mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 47,57m2. Mieszkanie mieści się przy ulicy Marywilskiej 58 na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecyka

Zacisze,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i oddechu? Zapraszam na warszawskie Zacisze do wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

718 000 zł46 m² 15 642,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe blisko metra Trocka. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,9 m + piwnica 2,79m2, położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1979 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

995 000 zł52 m² 19 260,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bezpośrednia Zapraszam klientów indywidualnych. Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe, na ostatnim piętrze w budynku pięciopiętrowym, przy ulicy Przeworskiej, na osiedlu Stacja.