dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 910 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł77,09 m² 13 555,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Milenijnej 51, na warszawskim Tarchominie. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze, w budynku z windą z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,11 m² 9 975,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Pasłęckiej 14e na warszawskich Nowodworach. Lokal usytuowany jest na trzecim i czwartym piętrze w budynku z 2002 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,30 m² 11 209,50 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Śreniawitów 5, na warszawskim Tarchominie. Lokal położony jest na parterze, dwunastopiętrowego budynku z 1981 roku. Na powierzchnię 46.3.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł41,48 m² 15 405,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Mikołaja Trąby 2, w inwestycji "willa Wiślana", na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł43,76 m² 22 623,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Nowolipie 26 na warszawskiej Woli (obszar Nowolipki). Lokal usytuowany jest na trzecim, ostatnim piętrze, w budynku z 1952 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł73,38 m² 23 153,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu Awangarda, przy ul. Jerzego Waldorffa 41, w sercu Fortu Bema na warszawskim Bemowie. Lokal położony jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,82 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Światowida 61, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na szóstym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z windą z 2006 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,80 m² 17 301,04 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 15 piętro | panorama centrum Warszawy | Krochmalna Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na 15. piętrze budynku przy ul. Krochmalnej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,50 m² 13 370,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku przy ul. Łochowskiej w Warszawie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51,97 m² 14 989,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z tarasem na Pradze-Południe, funkcjonalny układ i dodatkowa przestrzeń do codziennego wypoczynku Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,49 m² 22 468,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalna kawalerka z balkonem na Ursynowie przestrzeń, która łączy wygodę życia i świetną lokalizację. Jeśli szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł132,29 m² 11 716,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego - załączony jest do oferty. Przestronny segment w budynku szeregowym o powierzchni mieszkalnej 106.99m , a powierzchni użytkowej 132.29 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł46 m² 101,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w sercu Starego Mokotowa w nowej inwestycji przy ul. Kazimierzowskiej. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, prestiżowa inwestycja oraz lokalizacja bogata we wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł16 m² 39 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż studio inwestycyjne idealnie nadające się na najem krótkoterminowy. Warszawa, śródmieście, ul. Nowogrodzka Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne studio o powierzchni 23 m , ok.16.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł53,54 m² 21 012,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej - idealne pod zamieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne na Mokotowie. Lokalizacja w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,07 m² 15 602,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Metro Natolin 650 m | Park Przy Bażantarni 350 m | Las Natoliński z 150-letnimi dębami 15 min pieszo Dwustronne narożne dwupokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 47,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł105,42 m² 12 805,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 105,42 m , z czego 46,62 m stanowi funkcjonalna antresola, oferująca szerokie możliwości aranżacyjne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł46,14 m² 15 929,78 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł26 m² 113,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przytulną kawalerkę/studio 26m2 zlokalizowane przy ul. Dzielnej na warszawskim Muranowie, zaledwie 6min autem do stacji Metro Arsenał. Mieszkanie jest jak nowe, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 zł48 m² 79,15 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie na wynajem w apartamentowcu o powierzchni 48 m2 znajdujące się na warszawskim Mokotowie. Doskonała lokalizacja oraz komunikacja. Apartament znajduje się na 4. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta, które łączy ciszę, zieleń i kameralną atmosferę z prestiżową lokalizacją. Położone na rogu Alei Jana Pawła II i Świętokrzyskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł41,32 m² 33 857,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, w prestiżowym kompleksie 19. Dzielnica, oferujemy apartament zaprojektowany z myślą o świadomym inwestorze. To adres, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł64 m² 148,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na parterze prestiżowej, zamkniętej inwestycji Fort Cze, usytuowanej na historycznym terenie Fortu Piłsudskiego, dostępny jest na wynajem apartament zaprojektowany z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł86,80 m² 13 698,16 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskich Bielan - przy ul. Klaudyny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł72,59 m² 12 660,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie dzielnicy cenionej za wygodę życia, dużą ilość zieleni oraz bardzo dobrą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 650 000 zł92,40 m² 61 147,19 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament zlokalizowany w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44. Przyjemne, jasne kolory tworzą minimalistyczne wnętrze urzekające od pierwszej wizyty. Całości dopełnia widok na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł70 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Kabaty 70m2, furtka do lasu, 800m do metra, oddzielny garaż! Wynajmę mieszkanie na Kabatach w bardzo cichej i bezpiecznej okolicy. Mieszkanie mieści się w bloku z 12.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie premium | Bielany, ul. Wólczyńska | 42 m | Garaż w cenie Do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielany - Wrzeciono - 60 m , 2 pokoje + osobna kuchnia, balkon , metro Wawrzyszew 7min, ciche, zielone otoczenie Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, nieużywane, ciche i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z garażem w cenie!, 2p., Wawer, ul. Trakt Lubelski 181. Wysoki, nowoczesny standard wykończenia! budynek: nowy, kameralny, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł25 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ustawna kawalerka usytuowana przy ul. Łojewskiej w dystansie 5 min od metra linii M2. Usytuowana na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy, tylko 3 mieszkania na klatce. Wyremontowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m . Znajdziesz w nim dwa pokoje, nowoczesną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł58,30 m² 16 895,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Muranowie przy Alei Jana Pawła II. Mieszkanie ma 58,30 mkw składa się z przedpokoju, częściowo otwartej kuchni, przestronnego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu około 55-metrowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w warszawskim centrum, na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Waliców 19.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48,61 m² 14 503 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3) mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń w spokojnej i cichej części Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,78 m² 19 597,73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach z widokiem na panoramę Warszawy. Na niemal 39 m2 składają się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł50 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce. Na 50 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na balkon 6m2 - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,27 m² 16 835,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Na 52,27 m2 składają się: - pokój dzienny - oddzielna kuchnia z oknem - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł79 m² 17 088,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Na 79 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na taras - otwarta kuchnia - 2.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł46,90 m² 16 567,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Na niespełna 47 m2 składają się: - duży pokój 16 m2 z loggią - mniejszy.