dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 910 ogłoszeń

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie z widokiem na słoneczny błękit. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wracać po całym dniu. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 350 zł53,01 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament 3 pokoje, 53,01m , Wola ul. Waliców 11, mennica Residence Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 53,01 m , położony na 6 piętrze prestiżowej inwestycji Mennica.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł77 m² 149 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastycznie zlokalizowaną kawalerkę w sercu Śródmieścia Południowego. Mieszkanie po dużym odświeżeniu i w pełni umeblowane łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze do apartamentu W dyspozycji biura - zapraszam na prezentację do wynajecia od zaraz Apartament zlokalizowany w samym sercu Mokotowa tuż przy Polach Mokotowskich.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 2-pokojowy apartament o powierzchni 45 m , zlokalizowany na Żoliborzu Artystycznym w Warszawie, w budynku o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny Z balkonem, na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57,49 m² 15 637,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie | 57,49 m | balkon | możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m | Mokotów, sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 zł Cena za m : 15 637 zł/m Powierzchnia: 57,49.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł58,30 m² 13 550,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z ogródkiem 1 minutę od lasu to rzadkość w Warszawie. Ta wyjątkowa propozycja znajduje się w zielonej i spokojnej części Wesołej, gdzie codzienność to spacery wśród.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł55,04 m² 14 898,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż widne, ciche i nowoczesne, trzy pokojowe mieszkanie na Białołęce. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 100m2 na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy. Winda. Wysokość pomieszczeń 3,80m. Kamienica zamknięta, miejsce postojowe na wewnętrznym dziedzińcu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Targówek , rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2. piętrze w 7- piętrowym budynku z 2006 r. Na powierzchni 41 m2 znajduje się pokój dzienny, sypialnia, oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł44,40 m² 22 072,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2024 roku, na zielonym osiedlu na Bielanach (wawrzyszew). Gotowe do zamieszkania, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

613 500 zł36,11 m² 16 989,75 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokoje z oddzielną kuchnią | Stara Ochota | balkon | świetna komunikacja Oferuję do sprzedaży mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Starej Ochocie w pobliżu Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

3 235 zł50 m² 64,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe i przytulne w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, znajduje się w doskonałej lokalizacji na Ursynowie. Idealne dla singla lub pary ceniącej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł104,60 m² 11 424,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

4 pokoje | 104,6 m | prywatny ogród 30 m | 2 miejsca postojowe | Galeria Północna | świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 104,6 m z.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł61 m² 113,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 , znajdujące się na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Leszno. Apartamentowiec wybudowany w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł46,60 m² 16 072,96 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Eleganckie dwa pokoje garaż komórka do wprowadzenia lokalizacja - ursus szamoty taylora Dobra komunikacja, blisko stacji Ursus, 15 minut zajmuje dojazd do Centrum. Nowe osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania o podwyższonym standardzie, zlokalizowanego w apartamentowcu na Mokotowie. Lokal o powierzchni 60 mkw znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 510 zł18,91 m² 132,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,17 m² 20 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł231,50 m² 86,39 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Prestiżowa lokalizacja, grzybowska 2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, ma powierzchnię 231,5m2 i składa się z: holu z garderobą przestronnego i ustawnego salonu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł49 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone w bardzo dobrej lokalizacji - ul. Sosabowskiego 3 w Warszawie / Praga- południe (gocław). Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

36 500 zł250 m² 146 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o pow. 250 m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 zł26 m² 79,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Nowoczesna kawalerka z dużym balkonem! studio | oddzielna kuchnia | po remoncie Oferujemy 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, położone na 2-gim piętrze z 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł101,30 m² 11 994,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 106 m , zlokalizowane przy ul. Wolińskiej 15 na warszawskim Targówku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,85 m² 13 448,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament na pograniczu Wawra i Wesołej Do sprzedania klimatyczne, przytulne, odświeżone, 3 pokojowe mieszkanie w Wesołej Zielonej. Mieszkanie o powierzchni 66,85 m z kw na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny apartament w sercu Wilanowa miejsce, które łączy styl, komfort i funkcjonalność. Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, które wyróżnia się jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł75 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, 75 m , Browary Warszawskie, 2 sypialnie, balkon + loggia, garaż, wola Przedstawiamy do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł42,77 m² 28 992,28 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.77 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł42,19 m² 22 991,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji przy ul. Kaliny Jędrusik 4 | Warszawa - Żoliborz Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł36,27 m² 137,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł47,30 m² 16 490,49 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie trzypokojowe,dwie sypialnie,salon ,kuchnia i łazienka z wanną,mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z możliwością założenia Księgi Wieczystej,drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa, wola - Koło, ul. E. Ciołka - blisko skrzyżowania z ul. Górczewską 40 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | balkon typu loggia ok 5m2 | piwnica ok 2 m2 | piętro 9 |.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł109 m² 91,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Fort Służew | 109 m | 4 pokoje | Ostatnie piętro | Taras | 2 miejsca w garażu | świeżo odmalowane Wyobraź sobie poranek na ostatnim piętrze, kiedy miasto dopiero budzi się do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł41 m² 112,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł54,90 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Krasnobrodzkiej 21 na warszawskim Bródnie. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze, dwunastopiętrowego budynku z 1976 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie z antresolą przy ul. Sytej na Wilanowie. Nieruchomość ma użytkowo realnie 85 mkw - powierzchnia mieszkania 60,34 mkw + 24,66 mkw antresola, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

17 730 zł197 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Reprezentacyjna Kamienica Hoserów, lokal z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki, wynajem na cel biurowy lub kancelarię. Klatka schodowa posiada windę. Lokal posiada potencjał do.