dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

11 550 zł77 m² 150 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament lokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Różanej. Klimatyzowany, w idealnym stale apartament oraz z wykończeniem wysokiej jakości w budynku z basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

2 100 000 zł60 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,41m2 w nowoczesnym apartamentowcu na Powiślu, zaprojektowane "od A do Z" przez architekta. Cena zawiera pełne wyposażenie, łącznie z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybulskiego

Sielce,Warszawa

25 000 zł260 m² 96 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji Villa Monaco na Dolnym Mokotowie Aston Real Estate ma przyjemność zaprezentować apartament w jednym z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

775 000 zł48 m² 16 179,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie blisko metra. Duży pokój z wyjściem na balkon (widok na otwartą przestrzeń), widna i otwarta kuchnia, sypialnia z szfą, łazienka z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej

Bielany,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Prezentowane mieszkanie to 4 funkcjonalne pokoje z zamkniętą kuchnią i balkonem. Mieszkanie usytuowane jest dwustronnie, w związku z czym jest bardzo dobrze naświetlone przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

14 900 zł131 m² 113,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się oferta penthouse'u zlokalizowanego w Warszawskim Wilanowie. Lokalizacja: wilanów to prestiżowa dzielnica, znana ze swojego eleganckiego charakteru, pięknych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe , rozkładowe mieszkanie w pieknym i zielonym zakątku Ursynowa. Mieszkanie jest do remontu. , ale ma potencjał. W salonie na podłodze piekny parkiet dęmbowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

4 700 zł52 m² 90,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i ciche mieszkanie z klimatyzacją usytuowane na 6 ostatnim piętrze w nowym budynku przy ul. Nocznickiego na Bielanach. Mieszkanie o pow. 52 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

725 000 zł38 m² 18 909,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ważna informacja: *po generalnym remoncie, *sprzedawane umeblowane ze wszystkimi sprzętami agd/rtv, *druga linia zabudowy, ciche, *rozwinięta infrastruktura oraz komunikacja miejska , *dostępne od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie (31m2) w zielonej okolicy przy ul. Stefana Bryły na Mokotowie. Mieszkanie usytuowane jest w niedalekim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Postępu

Służewiec,Warszawa

5 900 zł72 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, piętro 2/7 z windą, w budynku z 2021r. przy ulicy Postępu, mokotów. Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny. Cena: 5900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjne dwa pokoje z oddzielną kuchnią i tarasem o pow ok. 60m2 u zbiegu ulic Jeżewskiego i Wańkowicza. Mieszkanie jest bardzo jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zapewni Ci możliwość wprowadzenia do czystego, świeżego lokalu. Lokalizacja między ulicą Puławską a Belwederską zapewni doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

4 700 zł75 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład 74 m , 3 pokoje w tym dwie sypialnie oraz salon z oddzieloną kuchnią, 1 łazienka, pokój dzienny 23 m2 widną kuchnię 5m2, dwie sypialnie 16 m2 i 12 m2 (jedna z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

795 000 zł51 m² 15 680,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Zatrasie,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie położone przy ul Elbląskiej 12a na osiedlu Zatrasie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 47m2 z trzema oddzielnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

635 000 zł28 m² 22 768 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Piękna kawalerka na Żoliborzu. Pokój dzienny z trzema oknami (jedno duże balkonowe), wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem, garderoba oraz mały przedpokój. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Czerniaków,Warszawa

1 420 000 zł92 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Do sprzedania mieszkanie w 15 piętrowym - bardzo zadbanym bloku. Mieszkanie w rzeczywistości ma 105m2 (92m2 mieszkania + 13m2 zaadoptowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Potok,Warszawa

10 000 zł113 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elagancki apartament 113M2, 3 pokoje, 2 miejsca W garażu podziemnym, żoliborz, kępa potocka, barszczewska budynek: inwestycja Barszczewska 6 apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

669 000 zł52 m² 12 985,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,52 m2 usytuowane na prestiżowym Osiedlu Kameralnym Marywilska na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie mieści się przy ul. Marywilskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

10 500 zł80 m² 131,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak en/ru/ua/pl Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na rynku nieruchomości! Ten przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m z przepięknym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

5 200 zł78 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie położone na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest położone na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2003 roku. To miejsce oferuje wyjątkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Koźmińska

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł26 m² 24 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone jest na ostatnim - czwartym piętrze, w bloku z 1968 r. bez windy. Mieszkanie 3 lata temu przeszło generalny remont , zgodnie z nowym projektem aranżacji. Nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

688 156 zł56 m² 12 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wykończony i umeblowany, 2-pokojowy lokal (niemieszkalny) o pow. 56,24 m2 zlokalizowany w dzielnicy Włochy przy Al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł55 m² 21 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować starannie wykończone, przestronne mieszkanie z przepięknym ogródkiem. To świetna oferta dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

4 500 zł62 m² 72,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62,24m2, piętro 7/7 z windą, w budynku z 2017r. przy ul. Cybernetyki, służewiec Mokotów. Idealne dla rodziny lub pary. Zwierzęta mile widziane. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Skrzydeł

Gocław,Warszawa

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 zlokalizowane przy ul. Polskich Skrzydeł na Gocławiu. Lokal usytuowany jest na 10 piętrze z przepięknym widokiem na centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maltańska

Stegny,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Powierzchnia 33 metry kwadratowe. Lokal znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym wieżowcu. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

4 800 zł68 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 68m2, piętro 2/8 z windą, w budynku z 2007r. przy ulicy Bukowińskiej, mokotów Ksawerów. Idealne dla rodziny. Cena: 4800 zł + 900 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goławicka

Targówek,Warszawa

760 000 zł62 m² 12 317,70 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne mieszkanie na sprzedaż o pow.61m2 położone na warszawskim Targówku.Mieszkanie usytuowane na dziewiątym piętrze w wysokim bloku z 1977r.W skład mieszkania wchodzą:3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyniecka

Górny Mokotów,Warszawa

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, ogrodzony budynek z 2001 roku z ochroną, portierem i monitoringiem, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, mokotów Górny, metro Wierzbno. Wymagany najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

6 500 zł75 m² 87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie 3-pokojowe mieszkanie na Sadybie przy parku. Mieszkanie na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku, składające się z trzech pokojów, świetnie doświetlone i stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

659 000 zł40 m² 17 125 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli tuż obok stacji Metro Księcia Janusza! Atuty Nieruchomości: - funkcjonalny rozkład z dużym balkonem - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, usytuowane na 6 piętrze w 6 -cio piętrowym budynku z windą. Mieszkanie w dobrym stanie, czyste zadbane. Pokoje po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 270 000 zł66 m² 19 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

***oferta bezpośrednia. Agencjom dziękuję, bardzo proszę się nie kontaktować.Fotografie są objęte prawami autorskimi, bez pozwolenia na kopiowanie i rozpowszechnianie*** Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, parter/10 z windą, w budynku z 2012r. przy ulicy Kłobuckiej, ursynów Wyczółki. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4200 zł + 700 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł86 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 90 m2. Ekspozycja dwustronna: kuchnia i salon -południe, dwie sypialnie - północ. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

6 000 zł87 m² 69 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świetnie zlokalizowane i w pełni wyposażone mieszkanie 4-pokojowe. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w piwnicy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 mkw, składające się z oddzielnej sypialni, przestronnego salonu, kuchni, korytarza oraz łazienki z wanną. Mieszkanie znajduje się na 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Teodorowicza w apartamentowcu z 2020r. w Miasteczku Wilanów. Lokal o powierzchni 39 mkw mieści się na 1. piętrze.