dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł24 m² 24 529,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferuję mieszkanie mieszczące się w centrum miasta - 3 min od Metra Świętokrzyska. Blok usytuowany jest w drugiej linii zabudowy od ul. Świętokrzyska co gwarantuje absolutną ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

759 000 zł36 m² 20 967 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowa oferta! Idealne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Al.Jana PAWŁA II/ Anielewicza Śródmieście/ Muranów Duży pokój z balkonem i aneksem kuchennym-pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 59 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2016 r. przy ul. Prymasa A. Hlonda, wilanów, błonia Wilanowskie. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 3500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Pośrednikom dziękuję. Do sprzedania stylowe mieszkanie po generalnym remoncie, na 8 piętrze, z widokiem na tereny zielone osiedla. Ogromną zaletą mieszkania jest przylegająca do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

3 000 zł61 m² 49 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie trzypokojowe położone w południowej części Mokotowa, zaledwie 100 metrów od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

798 000 zł42 m² 18 776,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przestronne i Jasne Mieszkanie na Sprzedaż - Doskonała Lokalizacja i Komfort Mieszkania - bez pośredników - wraz Z wysposażeniem kuchni - możliwość zostawienia mebli W pokojach Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 3 piętrze 5-piętrowego apartamentowca z 2023 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, położone na 2 piętrze 5-piętrowego apartamentowca z 2010 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na strzeżonym zamkniętym osiedlu; 2 pokoje z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym - płatny dodatkowo 200 zł! rozkład : Duży pokój połączony z kuchnią +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

10 000 zł55 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament premium, o powierzchni 55m2, w najwyższym standardzie, zlokalizowany w centrum Warszawy, bezpośrednio przy Warsaw Spire i Muzeum Powstania Salon: duży rozkładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ciche mieszkanie dwupokojowe na Bemowie. Lokal już wolny - do natychmiastowego objęcia! Lokal składa się z dwóch niewielkich pokoi o metrażach 20,5 i 7 m2, aneksu kuchennego urządzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Grochów Południe,Warszawa

1 148 000 zł67 m² 17 136,90 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Duże Mieszkanie w tętniącym życiem miejscu Warszawy! 1. Czy marzysz o mieszkaniu dla swojej rodziny, w którym będziesz mieć komfortowe warunki do życia, a jednocześnie zapewnisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m znajdujące się na 4 piętrze 5 piętrowego budynku z windą, z ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Stan wykończenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Natolin,Warszawa

2 550 zł35 m² 72,86 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 35 m2, piętro 11/12 z windą w budynku z 2007 roku przy ul. Meander, ursynów Natolin. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 2550 + 610 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Kamionek,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Kamionku, ulica Dwernickiego. Nieruchomość 2 pokoje 3 piętro 37 m2 Do wejścia / do odświeżenia Czynsz około 500 zł kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

1 169 000 zł77 m² 15 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność zaprezentować unikalne mieszkanie na Warszawskim Bemowie w najniższej okolicy Metra (zaledwie kilka minut spacerem). Lokal charakteryzuję się unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

720 000 zł31 m² 23 225,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, grochów ul. Kobielska 100 Metraż: 31m2 Piętro 0/4 Rok budowy: 1939 Stan prawny: lokal stanowi odrębna własność z księgą wieczystą Czynsz: 450 zł Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na Pradze Północ w pobliżu stacji metra Szwedzka. Lokal położony jest na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

720 000 zł42 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż świetnie zaaranżowane 2 pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 42 m2 plus balkon, tuż przy metrze Bemowo. Mieszkanie składa się: salonu z balkonem otwartej kuchni sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mirowski

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł70 m² 24 928,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Nieruchomości prezentuje trzypokojowy apartament o powierzchni 70 m2 mieszczący się w przedwojennej Kamienicy Małżeństwa Mulmanów, której budowa rozpoczęła się w 1938 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

960 000 zł55 m² 17 378,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 - pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 55,24 mkw z prywatnym ogródkiem o powierzchni 53,57 mkw. Mieszkanie znajduje się na parterze, na kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 na Ursusie, przy ulicy Edwarda Habicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

600 000 zł50 m² 11 928,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis: oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 na Białołęce przy Magicznej. Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na 2 piętrze 3 -piętrowego bloku z windą. Na osiedlu trzy bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

600 000 zł41 m² 14 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: oferujemy do sprzedaży piękne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Nieruchomość zlokalizowana na parterze 3 piętrowego bloku z windą zjeżdżającą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

949 000 zł56 m² 16 796,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Posiadam klucze do lokalu, i jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu 08.00 - 22.00. Lokal w którego skład wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

1 199 000 zł65 m² 18 381,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

** English description below *** Українська версія нижче*** Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania inwestycyjnego w prestiżowym budynku w Warszawie - "fabryka na Pradze",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasyków

Henryków,Warszawa

1 065 000 zł66 m² 16 022,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta apartamentu 3-pokojowego, które wyróżnia się nie tylko przemyślanym wykończeniem, ale także doskonałą lokalizacją w ramach prestiżowego kompleksu aroma park. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

510 000 zł26 m² 19 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 26 m2. Usytuowane jest od południa, dzięki czemu jest bardzo dobrze doświetlone przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 45 m2, kuchnia widna, łazienka, korytarz (szafy wnękowe), loggia, wyposażone : pralka, lodówka, zmywarka, telewizor, instalacja do internetu i telewizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 900 zł62 m² 127,42 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

7.900 + 23% VAT - apartament idealny na wynajem dla firmy Gdzie: Bliska Wola, UL. Grzybowska Odpowiednie dla: - lubiących mieszkać w centrum miasta ceniących sobie wysoki komfort życia. Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Krucza,Warszawa

2 182 000 zł87 m² 25 141,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47a. 0 % prowizji Wysokie (2,75m), rozkładowe 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

563 000 zł32 m² 17 873 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka Ochota | Warszawa Ochota | Warszawa Włochy | Sprzedaż Kawalerki | Kawalerka z Balkonem | Mieszkanie na Ochocie Trwa generalny remont mieszkania oraz aranżacja na 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 471 641 zł86 m² 17 112,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Poszukujesz prestiżowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Good Life Estates oferuje Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 86 m2 + 2 balkony w świetnej lokalizacji na Gocławiu (tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Ulrychów,Warszawa

680 000 zł37 m² 18 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 37m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 1970 r., Wola, Ulrychów. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

888 000 zł47 m² 19 015 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie usytuowane na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

830 000 zł59 m² 14 041,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dobrze zaprojektowany i urządzony 3-pokojowy apartament 59,11 m usytuowany na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2013 roku - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Plac Mirowski

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 870 000 zł66 m² 28 458,40 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Nieruchomości prezentuje dwupoziomowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 66 m2 mieszczący się w przedwojennej Kamienicy Małżeństwa Mulmanów, której budowa rozpoczęła się w 1938.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

998 000 zł80 m² 12 546 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Lokal po remoncie, w doskonałym stanie, wolny, do wprowadzenia. Lokalizcja: - linia tramwajowa ok. 250 metrów, - ch Jubilerska (auchan) ok. 300 metrów, - ogródek jordanowski 150 metrów, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolny Mokotów,Warszawa

710 000 zł55 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie idealne pod inwestycję na najem długoterminowy. Z okien widok na Pałac Wilanowski. Mieszkanie posiada 55 m2 z następującym rozkładem: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stokłosy

Ursynów,Warszawa

895 000 zł46 m² 19 372,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,2 m2 znajdujące się na drugim piętrze przy ulicy Stokłosy w 6 piętrowym budynku z lat 80-siątych. z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 934 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m , zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie zaraz przy Parku Szczęśliwickim, do remontu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.