dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

7 200 zł146 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie pięciopokojowe premium na Wilanowie o powierzchni 146 mkw, składający się z 5 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł32 m² 18 093,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność prezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 31,6m2 zlokalizowana w Zielonej części Mokotowa / Sielce. Nieruchomość znajduję się na 5 piętrze w pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł40 m² 28 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży dużej, świeżo wyremontowanej kawalerki, zlokalizowanej przy prestiżowym Placu Bankowym w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Powiśle,Warszawa

12 000 zł96 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brief Śródmieście | ul. Książęca | Apartament 96 m2 | Holland Park | 5 piętro | przestronny salon połączony z otwartą kuchnią z fenomenalnym widokiem na park, sypialnia z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł92 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

2 150 zł32 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Mokotowie w przyjaznej i zielonej okolicy, przy al. Wilanowskiej, na ul. Smoluchowskiego. W bliskiej odległości znajduje się Metro Wilanowska (900 m) oraz Galeria Mokotów (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy przy ul. Al. Ken (ursynów, kabaty). Lokal o powierzchni 50 mkw, znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywe Koło

Stare Miasto,Warszawa

870 000 zł30 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż luksusowo wykończone mieszkanie składające się z: jednego pokoju z dwoma oknami, widnej kuchni, łazienki, przedpokoju, garderoby. Do mieszkania przynależy dodatkowo piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

995 000 zł63 m² 15 699 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursusie Metra mieszkania 63,38 m2 i składa się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajmu urokliwe widne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 250 zł41 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujemy w święta miedzy 10:00-20:00! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Pradze Południe o powierzchni 43 mkw, składająca się z: - przestronny salon - sypialnia - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawerny

Marina Mokotów,Warszawa

15 000 zł156 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Piękny i przestronny apartament na osiedlu Marina Mokotów. Apartament ma 156m2 i jest podzielony na część dzienną z salonem i otwartą kuchnią oraz wydzieloną jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 11.04 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 27 m2 usytuowane na 9 piętrze 15 piętrowego bloku zlokalizowane na woli przy ul. Krochmalnej 600 m od metra rondo onz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

2 550 zł43 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena: - 2550 pln czynsz najmu - czynsz administracyjny 490 pln (wliczone zaliczki za media) - prąd/gaz ok. 160 pln - miejsce postojowe 100 pln (opłaty uzależnione od ilości osób zamieszkujących).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

2 565 zł38 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka na Woli. Mieszkanie składa się z: - wydzielonej sypialni - oddzielnej kuchni - łazienki z prysznicem W pełni wyposażone mieszkanie. Cena: - czynsz najmu: 2565 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogólna

Bielany,Warszawa

3 150 zł69 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 69 m2, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym i wyspą - 3 pokoje - Łazienka - Przedpokój Mieszkanie o wysokim standardzie. Użyte materiały są najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie, na wybudowanym w 2009 roku osiedlu Dom Development. Rozkład mieszkania jest niezwykle funkcjonalny, część dzienna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

668 000 zł42 m² 15 904,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Możliwość kredytowania zakupu, założona księga wieczysta, grunt uregulowany Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ulicy Deotymy w bardzo zadanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Głucha

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka premium na Pradze ul.Głucha o powierzchni 18 mkw, składający się z: - przestronny salon z sypialnia - przedpokój - łazienka - wydzielona kuchnia Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 22 mkw, umeblowaną i gotową do zamieszkania, zlokalizowaną przy ul. Pileckiego na Warszawskim Ursynowie. Lokal składa się dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje na Woli o powierzchni 45 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Agencji. Pracujemy w święta miedzy 10:00-20:00! cena: - 3500 pln czynsz najmu - czynsz administracyjny 950 pln (wliczone zaliczki za media) - prąd/gaz ok. 120 pln (opłaty uzależnione od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Miedziana

Wola,Warszawa

3 534 000 zł121 m² 29 206,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Ekskluzywny Apartament na sprzedaż - Bliska Wola, warszawa - Apartament idealny dla Inwestora lub Firmy! Na sprzedaż przestronny widokowy apartament przy ul. Miedzianej 3a o powierzchni 121 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 na Centralnym Żoliborzu przy ul. Popiełuszki, bliżej ul. Krasińskiego. III piętro w IV piętrowym budynku 1959r z cegły. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu apartament 2-pokojowy w nowym budynku z ochroną, szczęśliwice. Promocja do 31 marca- miejsce postojowe W hali garażowej gratis! Wymagany najem okazjonalny. Apartament umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 450 zł19 m² 128,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

/English below 3200 zł ze wszystkimi opłatami Nowoczesne, przytulne, wysokiej klasy apartamenty 19 m2 z klimatyzacją, w pełni umeblowane i wyposażone na ul. Kasprzaka 29 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

899 000 zł59 m² 15 307,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, doskonale zlokalizowane przy ulicy Modlińskiej w Warszawie. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

4 500 zł54 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 53,5m2 , piętro 5/8 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Pańskiej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 4500 + 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

960 000 zł54 m² 17 910,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie i w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Jest to doskonała propozycja dla inwestora pod wynajem, dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 022 000 zł51 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Koszykowa przy Alei Wyzwolenia. Mieszkanie dwustronne, widne, o dobrym rozkładzie architektonicznym. Położenie budynku łączy zaletę mieszkania w centralnej części miasta z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

1 149 000 zł72 m² 15 892,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: targówek, ul. Zamkowa 2 Rok budynku 2012 r. Powierzchnia 72,3 m2 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

4 700 zł66 m² 70,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Komputerowej w nowym bloku. Lokal usytuowany na 5 piętrze składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Unikalny, przepiękny widok na panoramę Warszawy i park Moczydło z 9go piętra! Stan mieszkania bardzo dobry / do wprowadzenia. Długi, oszklony balkon na cala szerokość mieszkania. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Nowa Praga,Warszawa

860 000 zł51 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w rejonie Nowa Praga. Kamienica zlokalizowana jest w spokojnym, dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

12 500 zł80 m² 156,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. 80 metrowy apartament | nowoczesny budynek | ekskluzywna okolica | 4 pokoje | klimatyzacja | siłownia | parking | patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

3 100 zł39 m² 79,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Przedwojenna kamienica, położona na Pradze-Północ przy ulicy Wołomińskiej 22 w latach 2016-2018 przeszła generalny remont. Budynek położony jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

6 500 zł110 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalny i przestronny apartament, znajdujący się na warszawskiej Marinie Mokotów. Mieszkanie dostępne od zaraz Apartament mieści się na szóstym piętrze siedmiopiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Mirowski

Za Żelazną Bramą,Warszawa

3 700 000 zł136 m² 27 264 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1938

Nieruchomości prezentuje unikatowy , siedmiopokojowy apartament o powierzchni 136 m2 mieszczący się w przedwojennej Kamienicy Małżeństwa Mulmanów, której budowa rozpoczęła się w 1938.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie (parter) na warszawskiej Pradze. Mieszkanie umeblowane. W każdym pokoju łóżko 2 osobowe składane. Łazienka z wanną. Korytarz przed mieszkaniem zamykany na klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,88 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowy, wyjątkowy apartament zapewniający komfort i bezpieczeństwo, znajdujący się na Warszawskiej Woli, przy ul. Kolejowej 9 nowy Apartament o pow. 37,8 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

2 323 zł64 m² 36,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dogodna lokalizacja dla osób ceniących sobie uroki natury jak i szybki dojazd do centrum. Nieruchomość mieści się przy pięknym parku Pabla Picassa, duży plac zabaw dla dzieci,.