dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 089 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 089 ogłoszeń

659 000 zł35,90 m² 18 356,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronna kawalerka na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie do remontu. Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję lub na własny wygodny użytek, to jest oferta dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 955 zł32 m² 13 530 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe 2 pokoje z ogródkiem | Kameralne osiedle | Cisza i zieleń III kwartał 2027 r. Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Odkryj swoje nowe, jasne i przytulne mieszkanie. Bielany, ul. Rudnickiego. Słoneczne 51,4 m z balkonem na 8 piętrze w kierunku zachodnim. Prezentujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

393 360 zł26,40 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| stara cena: 17 200 zł/mkw. Nowa cena: 14 900 zł/mkw. Szczegóły dotyczące lokalu: apartament o powierzchni 26 mkw. 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

694 000 zł39,86 m² 17 410 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 038 zł59,44 m² 12 702,52 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie Bez podatku pcc | 0% Prowizji | Duże rabaty Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Posag 7 Panien,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł48 m² 20 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

To są prawdziwe zdjęcia nie ai! Przedstawiam państwu mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Wyremontowane i pachnące, nikt nie mieszkał po remoncie. W cenie mieszkania: -klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 224 200 zł66 m² 33 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament w sercu miasta | idealny do życia i inwestycji Szukasz nieruchomości w topowej lokalizacji, która sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i pewna.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł101 m² 30 693,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy apartament na sprzedaż przy ul. Jagiellońskiej na Pradze-Północ [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyrafinowany.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Po remoncie, podobnie jak klatki schodowe i elewacja. Usytuowane jest na 7 piętrze dziesięciopiętrowego budynku z nowoczesną windą. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50,94 m² 16 195,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Zachariasza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł77,78 m² 14 142,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Białołęce. Na sprzedaż niezwykle klimatyczne, utrzymane w jasnych kolorach i starannie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł88 m² 19 306,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Kluczowe cechy: wyjątkowy apartament z niezwykłym klimatem, frontowy, cichy, słoneczny, zaprojektowany z dbałością o detale, po gruntownym remoncie, balkon, piękny widok, wysokość (3,4.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł34,21 m² 14 907,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyżówki. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34 m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

917 475 zł47,05 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, wykończone wyselekcjonowanymi ze znawstwem materiałami wysokiej klasy. O mieszkaniu Ustawny salon (22,90 m. kw.) jest.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł347 m² 33 141,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Komfortowy Penthouse z widokiem na panoramę Warszawy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy penthouse w prestiżowej lokalizacji Saskiej Kępy, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49,50 m² 18 162 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Posiadamy na sprzedaż świetne 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie mieści się na parterze, ma 49,50 m powierzchni użytkowej. Składa się z: -trzech pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - sypialni (7,22.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł34,10 m² 22 287,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na 5. piętrze kamienicy z 1964 roku. Lokal wyróżnia się wysokością pomieszczeń wynoszącą 3,50 m oraz ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł62,20 m² 14 469,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł84 m² 24 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy: modernistyczny apartament 84m2, przy ul. Kamionkowskiej, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego pod lupą: ten nowoczesny apartament znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł86,10 m² 17 990,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie 86 m | Ursus - Szamoty, ul. Silnikowa | 2022 r. Cena mieszkania o powierzchni 86 m wynosi 1 549 000 zł + miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł57 m² 15 877 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

.W małej uliczce na Dolnym Mokotowie! Blisko Łazienki Królewskie! Wyjątkowa ul. Łużycka! Prezentujemy mieszkanie trzypokojowe 57,10m2. Usytuowane na 2 piętrze w budynku 8-piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł59 m² 21 949,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1962 roku. Lokalizacja: - mieszkanie położone w otulinie Starego Miasta, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40,30 m² 22 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,30 m , zlokalizowane przy ul. Wałowej w Śródmieściu Warszawy. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1956 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,41 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł69 m² 16 507,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3-pok. w Przedwojennej Kamienicy - Pow. 69 m2 - Wysokie. Przestronne. Do Własnej Adaptacji - Metro wileńska, dworzec pkp, ch Wileńska Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w XIX-wiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 006 028 zł58,49 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł45,11 m² 16 736,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Montwiłłowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,80 m² 16 135,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,8 m , na warszawskich Bielanach, przy ul. Kasprowicza. Największym atutem nieruchomości jest doskonała komunikacja - zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 000 zł29,17 m² 30 887,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie usytuuwane w bloku na warszawskim Mokotowie między ulicami Domaniewską a Mariana Zdziechowskiego. Doskonały dostęp do dwóch stacji metra: wierzbno i Wilanowska. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł83,64 m² 12 314,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008