dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 070 ogłoszeń

Rynek pierwotny

677 369 zł50,93 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł25,53 m² 30 943,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie, w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł35,40 m² 19 435,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mokotów / ul. Gandhiego/ 35,4 m2 Słoneczne i ciche mieszkanie położone z dala od ulic, w środku osiedla niskich bloków. Mieszkanie Narożne, z dużymi oknami i ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł53 m² 18 773,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż, mokotów / Wilanów, słoneczny Taras : Dla kogo: dla singla. Dla pary. :Atuty: panoramiczne okna. Doświetlone wnętrze. Widok na rezerwat. Taras z markizą. : czy to jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 481 650 zł49,39 m² 29 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie 49,39 m2 | kawalerka premium | zabytkowa kamienica | widna kuchnia | Piętro 2/4 | Piwnica | Czynsz 800 zł | Własnościowe z kw Mieszkanie Przestronna kawalerka o wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł59 m² 14 983,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium i przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 145 zł50,13 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kolejny etap inwestycji sprawdzonego dewelopera! Zakup od dewelopera bez pcc i prowizji! Apartamenty w sercu Wawra które łączą bliskość natury z miejską wygodą. Osiedle na którym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny. Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem. Lokal o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł96,48 m² 22 802,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł120 m² 22 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Warszawa, ul. Béli Bartóka 8 | 120 m | Ponad 100m taras | Dwa pełnowymiarowe miejsca w garażu podziemnym I Komórka lokatorska pond 6m Zamieszkaj w Sercu Ursynowa, to prawdziwa perła.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 1970r., przy ulicy Stefana Baleya - Rakowiec. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł59,55 m² 19 311,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English below Obejrzyj wideoprezentację! .:Kupujący nie płaci prowizji:. Dwupak inwestycyjny - Dwa mieszkania w cenie jednego Przedstawiam Państwu nowy, świeżo wykończony, unikalny dwupak.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł60,70 m² 17 957,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy z windą Są mieszkania, które po prostu spełniają funkcję. I są takie, które opowiadają historię. To przy Wolskiej należy zdecydowanie do tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 000 zł39,36 m² 20 604,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie powrót po intensywnym dniu w biurze. Przekraczasz próg osiedla, gdzie nie musisz wybierać między dynamiką miasta a wewnętrznym spokojem. Tutaj architektura nie przytłacza ona.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł47,70 m² 15 073,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy Praga-Południe ( ul. Siennicka). Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł24 m² 31 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowy apartament w sercu Warszawy ul. Smolna | panorama miasta | loggia | 3 m wysokości Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 23,5 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie. Lokal położony na drugim piętrze w zadbanym, 9-piętrowym budynku z 1965 roku. W bloku są.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Krasińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku (bez widny) Rok budowy: 1959 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł62,10 m² 16 908,21 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, idealne dla pary ceniącej sobie przestrzeń. Gotowe do wprowadzenia, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł28 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie przy Rondzie Wiatraczna. Piętro IV z windą, recepcja z ochroną. W mieszkaniu kuchnia ze sprzętem agd, zmywarka, piekarnik, płyta, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,47 m² 18 174,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bluszczańskiej na Mokotowie. Nieruchomość ma 60,47 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł31 m² 18 967,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż ustawna kawalerka położona na zielonym i spokojnym osiedlu na warszawskim Mokotowie przy ul. Nicejskiej. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ. Duży pokój z wieloma oknami.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,88 m² 19 290,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 38,88 m2 przy ulicy Belwederskiej 4. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z możliwością przekształcenia na dwa pokoje. Ulica Belwederska 4 na pograniczu Śródmieścia z Mokotowem, 5.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł43,80 m² 19 383,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,8 m , położone na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, na warszawskim Mokotowie (ksawerów).

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł47,30 m² 14 799,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Klucze W biurze Apartament z balkonem i komórką lokatorską, lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 2014/2015 roku - do nieruchomości przynależy: balkon Cała powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30,81 m² 32 456,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe studio z aneksem sypialnianym z widokiem na pkin- mieszkanie w Prestiżowej 19. Dzielnicy Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 522 zł67,80 m² 18 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 64 Metraż: 67,8 Piętro: 1/5 Rok budowy: 2010 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:1.287.522 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48 m² 17 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przy ul. Niekłańskiej na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze kameralnego budynku z cegły. Lokal jest dwustronny, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 86 m2, wysoki parter/11 z windą w budynku z 1989 r. przy ul. Picassa, białołęka Tarchomin. Przestronne, jasne, ciche, ustawne, do ewentualnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52,60 m² 21 863,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy. Idealne do zamieszkania lub na biuro. Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na wysokim parterze odnowionej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł194,50 m² 19 485,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Wyjątkowy, przestronny apartament premium, stegny, ok. 200 m - 3 miejsca parkingowe Na sprzedaż wyjątkowy, niemal 200-metrowy apartament w standardzie premium, zlokalizowany na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 800 zł56,65 m² 14 789,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji dla swojej rodziny? W nowej inwestycji na warszawskim Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł35,30 m² 13 031,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Oferujemy unikatową nieruchomość, która jest połączeniem autentycznego, przedwojennego ducha Pragi z przyszłościowymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Mieszkanie 35,3 m2 (duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł29,60 m² 18 209,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ustawna kawalerka 30m od sgh | Metro Pole Mokotowskie | ul. Króżańska, warszawa Stary Mokotów Lokalizacja: na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 29,6 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,30 m² 15 221,99 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 552 zł85,49 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja zrealizowana! lokal nr 72 ( z antresolą ), taras: 14,19 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 842 zł38,46 m² 14 582,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.