dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 644 ogłoszenia

1 450 000 zł84,50 m² 17 159,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola przy al. Prymasa Tysiąclecia budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy:1991 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

801 000 zł56,81 m² 14 099,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m , położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2024 roku, wykonanym z cegły i wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 000 zł29,15 m² 29 605,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 1-pokojowy apartament w inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 29,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł54,30 m² 15 469,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

: funkcjonalny układ - 3 wygodne i jasne pokoje | Dwustronne | Przy stacji metra M2 - znakomita lokalizacja : Mieszkanie idealne dla rodziny i fenomenalne pod wynajem - obok stacji metra, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł52,80 m² 13 238,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ciche, zadbane, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie na Targówku , niedaleko stacji metra "bródno " Dla lokalu prowadzona jest księga wieczysta Blisko liczne sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł82,53 m² 18 417,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł82 m² 121 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem luksusowy apartament w sercu Wilanowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i dostępne do zamieszkania od końca maja 2026. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,84 m² 18 146,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Górczewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46,84m2 składa się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł64,08 m² 12 952,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł39,47 m² 21 028,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie | balkon I Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us Z przyjemnością prezentujemy komfortowe dwupokojowe mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Biura Nieruchomości Lokal na 3 piętrze ul. Kazury 4, ursynów, 2 pokoje - 50 m2 Salon z wyjściem na dużą loggię Sypialnia - możliwość wstawienia łóżka z materacem Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 169 998 zł106,02 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy 4-pokojowy apartament z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł64 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie/lokal na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Zadbany budynek, czysta klatka schodowa. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 25m2, dwóch pokoi 14m2, 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 49 m2 | oddzielna kuchnia | okolica Galerii Mokotów Do wynajęcia dwa oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia w pięknej kamienicy przy ulicy Obrzeżnej 14, w Warszawie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł77 m² 155,84 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Towarowa Square. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 457 zł38,71 m² 18 869,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nieużywane, trzypokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m w budynku dwupiętrowym z 2022 roku, usytuowanym przy ul. Kąty Grodzieńskie na białołęce(grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane przy ulicy Towarowa 35. Lokalizacja Towarowa 35 to doskonały adres dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł14 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem na pokoje. Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 14 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł60 m² 18 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie - Mokotów! najważniejsze informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do własnej aranżacji. Możesz nam zlecić wykończenie tego mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł31,06 m² 16 741,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mokotów - Służew, ul. Modzelewskiego (przy skrzyżowaniu z al. Wilanowską) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 200 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł72,49 m² 20 554,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym wydaniu o powierzchni użytkowej 72,49m2, usytuowane na podwyższonym parterze 3-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł49,70 m² 13 279,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwu -pokojowe o pow. 47m2, zlokalizowane przy ul. Turmonckiej 10 na 3 piętrze w 4 -piętrowym budynku bez windy. Przynależy piwnica o pow. 2,70m2. Na powierzchnię 47 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym sercu Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 21. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł87 m² 27 574,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowe, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji City Flow | Wola, ul. Redutowa 11 | bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86,68 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 117 zł59,53 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką. Do mieszkania przypisana jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł77 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i ciche mieszkanie 77 m w sercu Śródmieścia - Mazowiecka 7 Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 5. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nowiniarskiej 8 o powierzchni 40 m2, znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary, lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:18/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne studio 36m2, mieszczące się na 18 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Kultowy młotek - klasyczny modernizm Warszawski - jest to miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł41 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko U nas! czynsz tylko 430 zł miesięcznie! top lokalizacja pod wynajem! Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł50 m² 17 498 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2002 roku na zamkniętym osiedlu przy ul. Jeżewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł61,08 m² 14 554,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł160 m² 61 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

: krótko: powiśle | The Tides wyjątkowa oaza luksusu nad samą Wisłą | Apartament 162 m z tarasem na dachu i trzema miejscami postojowymi | Niepowtarzalne widoki | Prestiżowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 081 379 zł56,05 m² 19 293,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjny rozkład 56,05 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 mieszkania Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł107 m² 25 233,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam dziś do zaoferowania wyjątkowy 3-pokojowy apartament z 2 balkonami z widokiem na zieleń i Świątynie Opatrzności Bożej! informacje O nieruchomości: apartament 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 550 zł33 m² 198,48 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku Mennica Residence. Znajduje się ono w bardzo dogodnej lokalizacji - nieopodal Fabryki Norblina, gdzie znaleźć.