dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

850 000 zł46 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przyjemne, dwupokojowe mieszkanie na Bialanach. Ulica Sokratesa 4-6. Osiedle zielone, niska kameralna zabudowa. Pokój duży połączony z widna kuchnią i jadalnia. Z pokoju dużego wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł93,60 m² 17 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 93,60 m2, na którą składają się: - salon z otwartą kuchnią - trzy sypialnie, - łazienka, - toaleta, - oraz przedpokój. Dodatkowo do lokalu przynależą:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,13 m² 83,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: *for English, scroll down* apartament: przedstawiam do wynajęcia mieszkanie z widokiem o powierzchni ok. 42,13 m2 z balkonem przy ulicy Ludwika Rydygiera. ( żoliborz).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia cichą i dużą kawalerkę o powierzchni 32 m2 na dziesiątym piętrze z pięknym panoramicznym widokiem (ul. Esej 19). Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 2015 roku. Przeznaczone dla maksymalnie 2 osób. Wymagany najem okazjonalny. Co: mieszkanie 2 pokoje (sypialnia plus salon z aneksem) Gdzie: wola,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2 na Bródnie. Bliski dostęp do metra (900 metrów). Ogólnie okolica posiada dogodną komunikację miejską (metro, tramwaje, autobusy). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł94 m² 16 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z loggią usytuowane na 2 piętrze, znajdujące się przy ul. Lazurowej 11 w inwestycji Dom Development "metro Zachód" - jedyne 900m do metra.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł56 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: *for English, scroll down* ulica Grzybowska Grzybowska Warszawa Wola Przedstawiam do wynajęcia apartament w ścisłym centrum Warszawy. Apartament wyposażony jest w we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Symfonii 5 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe z balkonem (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł35 m² 112,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English Version Below. Oferta prywatna, bez pośrednika - nowe, nieużywane, świeżo wykończone mieszkanie. Do wynajęcia w pełni urządzone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43 m² 15 093,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł55,19 m² 16 669,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowo jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,19 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla Zielona Italia z 2014 roku przy ul. Obywatelskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł61 m² 15 885,25 zł/m²

 

Piętro:10/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jasne, przestronne i dwustronne mieszkanie o przemyślanym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 30 w Warszawie. Lokal znajduje się w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 000 zł71,56 m² 16 978,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. To idealna propozycja dla osób, które cenią nowoczesne rozwiązania i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł48 m² 24 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne 2-pokojowe mieszkanie W centrum, ciche, w kamienicy ***please scroll down for description in English or call us Okna na podwórko | Bez windy | Słoneczne | Knajpki i restauracje za.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł59 m² 13 542,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł45,77 m² 20 755,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - wola/odolany, ul. Jana Kazimierza Oferta aktualna, jeszcze nie publikowana na portalach ogłoszeniowych. Mieszkanie dostępne od lipca 2026 r., z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł61 m² 15 885,25 zł/m²

 

Piętro:10/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Jasne, przestronne mieszkanie o dwustronnym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 30 w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wareckiej w kamiennicy. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 350 zł63 m² 15 719,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko 200 m do stacji Metra + Smart Home w standardzie! Przestronne 3 pokoje 63 m2 ze strefą dzienna 18,6 m2 oraz balkonem 10,5 m2 i wygodnym układem 2 sypialń. Nowe od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł53,31 m² 13 018,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealna propozycja dla osób ceniących spokój oraz połączenie bliskość natury z nowoczesnością. wygodny dostęp do miejskiej infrastruktury Kameralna, niska zabudowa zapewnia prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł58,50 m² 14 358,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) > przystanki autobusowe, mnóstwo sklepów i punktów usługowych tuż pod osiedlem > dojazd do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie, urządzone w ciepłym, ponadczasowym stylu, idealne dla singla lub pary ceniących komfort oraz praktyczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

2 078 430 zł71,67 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Tamka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł41,51 m² 20 452,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Al. Niepodległości | Metro Racławicka mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na ostatnim - szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50,63 m² 14 418,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Domenica Scarlattiego budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50,63m2. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - Kameralny budynek z cegły, na Górnym Mokotowie przy stacji metra Wierzbno. Lokal o powierzchni 49 m2 na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym, z dwoma balkonami. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł77,50 m² 23 096,77 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli, na pograniczu Muranowa i Śródmieścia, przy ul. Okopowej.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł47 m² 15 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł65 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł55,40 m² 15 324,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 8 piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Gwiaździstej na warszawskim Żoliborzu. Idealne dla.