dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

730 000 zł43 m² 16 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio ładne mieszkanie - bardzo klimatyczne - wykończone w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 43,19 m2. Z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł68 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 75 m2. Położone na parterze z możliwością korzystania z ogródka. Blok odświeżony. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, zapewni wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł61,62 m² 15 400,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, 61,62 m , balkon, 5 piętro - winda, 2 min od metra Lazurowa, ulica Witolda Doroszewskiego. Podstawowe atuty: mieszkanie po odświeżeniu, wcześniej przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł59 m² 19 322,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio 3 pokoje 59 m Nowy Targówek (metro Trocka) Sprzedam bezpośrednio klimatyzowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 000 zł141 m² 22 695,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Sprzedajemy: wyjątkowy apartament o powierzchni 141 m2 przy Placu Dąbrowskiego w Warszawie. Pod lupą: apartament zaprojektowany jest przez architekta i wykończony spektakularnie - 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł62,79 m² 25 481,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe, nowe, bez pcc Salon sprzedaży dewelopera oferuje ostanie mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,79 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 7-piętrowego budynku położonego na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł35 m² 17 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,2mkw usytuowane w bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na Kabatach w dzielnicy Ursynów na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł53 m² 66 981,13 zł/m²

 

Piętro:31/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,96 m w prestiżowym budynku Cosmopolitan w sercu Warszawy. Projekt Helmuta Jahna zachwyca luksusowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł48,20 m² 18 423,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa! Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł32,21 m² 35 361,69 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

K&s partners ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence na warszawskiej Woli. ***uwaga***.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł57 m² 20 877,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne i nowoczesne mieszkanie na Mokotowa, zaprojektowane z myślą o estetyce i codziennej wygodzie. Lokalizacja lokalu pozwala połączyć łatwy i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 872 zł30,12 m² 14 271,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 1 pokojowe 30,12 m2 z ogródkiem w stanie deweloperskim Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania W kolekcji zdjęć W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł45,70 m² 15 754,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam: przestrzenne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m2 położone na 2 piętrze w budynku z 1977 roku. Lokal ze wschodnią ekspozycją i przyjemnym dla oka widokiem otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł68,76 m² 26 890,63 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie, które jest przedmiotem sprzedaży, znajduje się na 10. piętrze w bloku przy ul. Karolkowej na warszawskiej bliskiej Woli. Budynek ten w części, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł66,90 m² 17 189,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku z windą, oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu (białołęka), przy ul. Krzyżówki, na.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł68,60 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł38,66 m² 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w najbardziej pożądanym punkcie na mapie Warszawy. Mieszkanie o pow. 38,66 m2 znajduje się na I piętrze w VII piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 792 000 zł64 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż w prestiżowym kompleksie Platinum Towers Apartments, zlokalizowanym przy ul. Grzybowskiej 61 w Warszawie. Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - ul. Bartnicza 4b, ok. 500m od stacji metra Bródno, kilka minut do tramwaju - dojazd do Dw.Gdańskiego 15min. Blisko Park Bródnowski. Osiedle zamknięte, wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł33,48 m² 71,65 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z 1969 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Muranowie,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,40 m² 16 485,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

K&s partners oferuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dembowskiego w Warszawie - doskonała lokalizacja blisko metra! To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby ale również jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł90 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na Alei Wilanowskiej na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. 90m2 | Duży salon | 2 sypialnie | 2 łazienki | 2 miejsca w garażu | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(eng below) Nowoczesne lokal jednopokojowy 27m2 w nowym 7 piętrowym budynku. Umeblowane, wyposażone w sprzęt agd (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap kuchenny, lodówka). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 75 m Powsin Warszawa parking Park Powsin 17 maja Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 75 m w Powsinie (warszawa) spokojna, zielona lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł69,22 m² 15 241,26 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Bez prowizji od kupującego Nietuzinkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi przy ul. Ząbkowskiej w kamienicy z 1932 roku, która przeszła całkowitą rewitalizację w 2015. Klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł38,20 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

English version below. Komfortowa kawalerka W bardzo dobrej cenie blisko pętli autobusowej! Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł48 m² 80,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na osiedlu Young City przy ulicy Batalionów Chłopskich 87c. w pobliżu stacji drugiej linii metra W sąsiedztwie -.

Szczegóły ogłoszenia

5 240 000 zł163,80 m² 31 990,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowa lokalizacja Marzysz o prestiżowej lokalizacji, cenisz sobie dynamikę centrum stolicy, a jednocześnie kochasz miejską zieleń? Szukasz wyjątkowego apartamentu, który zaskoczy Cię.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł61 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do metro bródno jedynie 500m.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56 m² 19 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, powierzchni 56 m2, rewelacyjnie zlokalizowane przy Al. Jerozolimskich w ścisłym centrum Warszawy. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł59 m² 14 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2 pokoje | 59 m | ciche | trójstronne | 8 min do metra M2 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z balkonem 2,19 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł93 m² 145,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 93 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Menolly Nowe Powiśle w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57,60 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Oferujemy Państwu do wynajęcia piękny, nowocześnie urządzony i w pełni wyposażony apartament w przedwojennej kamienicy przy ul. Targowej. Idealny punkt komunikacyjny, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł56 m² 14 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (56 m ) z balkonem, jednym miejscem postojowym, położone na spokojnym, zielonym i zamkniętym osiedlu na Tarchominie (ul. Majolikowa).

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,24 m² 15 450,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Solidne mieszkanie na lata z uregulowanym stanem prawnym - dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnej kamienicy z 1935 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Wróbla

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł77,60 m² 17 976,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedaż bezpośrednia. Wygodne, ciche mieszkanie o powierzchni 77,6 m z tarasem o powierzchni 18 m . Powierzchnia całkowita mieszkania 78,5 m2 (razem z powierzchnią pod ściankami.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wystawiamy na sprzedaż bezpośrednią nasze mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie ma 49,5mkw Salon z kuchnią 18mkw Sypialnia 12,4mkw Sypialnia 8,8mkw Łazienka 4,4mkw Hol 5,9mkw Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, osoba prywatna - Właściciel bezpoś,~36m2+23m2ogród,lokal;3, N;Mokotów ul. Adama Borkiewicza 4a przy Alei Polski Walczącej 28. Opis Lokalu poniżej: położenie: warszawa Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł55,80 m² 19 623,66 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - przy ul. Stawki, w pobliżu Arkadii i centrum miasta. ***uwaga***.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27,50 m² 83,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna. Najem okazjonalny. Piękna kawalerka w doskonałym punkcie Żoliborza przy granicy ze Śródmieściem. Okolice Arkadii i Placu Grunwaldzkiego. Świetna komunikacja ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł62,20 m² 14 131,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio ( ogłoszenie od właściciela bez prowizji. ) agencje nieruchomości proszę nie dzwonić. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą - brak obciążeń. Słoneczne 3 - pokojowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij