dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł38 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dostępne od zaraz Do wynajęcia odmalowane mieszkanie (37m2), położone na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon z widokiem na tereny zielone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 690 000 zł105 m² 16 064,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowy apartament 105 m ul. Łucka centrum Warszawy, wysoki standard, garaż Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 105,2 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

779 000 zł44 m² 17 871,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko kilka minut pieszo do stacji Metro Mińska (docelowo planowanej linii M3). 25 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł69 m² 22 231,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie usytuowane w inwestycji Vista Mokotów w zielonej części zachodniego Mokotowa, przy ulicy Woronicza 33b Znakomita lokalizacja pozwala cieszyć się bliskością zarówno infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie Praga Południe, ul. Żupnicza 27a Oferuję do wynajęcia świeże, nigdy wcześniej niezamieszkane 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

895 000 zł58 m² 15 565,20 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Grzybowskiej 39 na warszawskiej Woli. Lokal o powierzchni 57,50 m mieści się w zadbanym budynku z 1972 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko metra. Przestronne, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 434,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m2 W samym centrum warszawy - przy ulicy grzybowskiej Mieszkanie znajduje się na 15- piętrze w budynku 15-piętrowym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

997 000 zł84 m² 11 869 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 4 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, łazienką i osobną toaletą, o świetnym rozkładzie do niewielkiego remontu Wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

5 950 000 zł183 m² 32 567,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Penthouse z prywatnym tarasem na dachu położony na Górnym Mokotowie, z którego będziemy obserwować skyline Śródmieścia Warszawy, zabudowę ponad dachami budynków Starego Mokotowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy do zakupu mieszkania 2 pokojowego z aneksem kuchennym do remontu. Idealne dla starszej osoby mieszkanie na parterze, do pokonania tylko kilka schodków. Doskonała propozycja także na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania odświeżona kawalerka z oddzielną widną kuchnią znajdująca się na Bródnie przy ulicy Łojewskiej 13, kilka minut od Metra. Z okien widok na zielony skwer. Ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Młynów,Warszawa

660 000 zł37 m² 17 886 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1938r z wysokimi sufitami i balkonem - do wykończenia. Na łączną powierzchnię składają się - salon z aneksem kuchennym 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym, położone w spokojnej części Targówka przy ul. Wyspowej 6 (zacisze). Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

947 000 zł68 m² 13 926,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bemowie. Układ pomieszczeń: mieszkanie jest bardzo funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng do wynajęcia - nowoczesny 2-pokojowy apartament W inwestycji bliska wola Mamy przyjemność zaoferować zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 45 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie z dużym balkonem i miejscem garażowym, położone w spokojnej części Bielan przy ul. Heroldów 10b. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Sadyba,Warszawa

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa - Mokotów ul.Katalońska 7 - autobusy: 450m - tramwaje: 650 m - dojazd do metra służew 7 min komunikacją ( 2,2 km ) - Sadyba Best Mall 1,7 km, Biedronka 900 m - bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

559 999 zł37 m² 15 013,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| metro Młynów | dwa pokoje | 1p z windą| Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m , zlokalizowane przy ulicy Tyszkiewicza 14/24 na warszawskiej Woli. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł52 m² 23 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie w absolutnie prestiżowej okolicy na Warszawskim Śródmieściu przy ul. Senatorskiej 40. Mieszkanie z dwustronną ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 400 zł35 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z balkonem przy ulicy Śniadeckich 1/15 w Warszawie tuż przy Placu Konstytucji czy stacji Metro Politechnika. Zalety: - cisza i spokój, ponieważ mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 674,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,54 m , położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku bez windy. Lokal jest dwustronny - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche, z dwoma oddzielnymi pokojami idealne dla dwóch studentów,pracowników firmy,rodziny, położone w kamienicy przy ulicy Dobrej na Powiślu w bardzo dobrej lokalizacji ,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

515 000 zł37 m² 13 855,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji Warszawa, bielany (osiedle Wrzeciono). Lokal znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

809 000 zł72 m² 11 236,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zobacz. Narożne mieszkanie 4 pokojowe na spokojnym osiedlu obok lasu (lasy Legionowskie). Osiedle położone tuż przy granicy z warszawską Białołęką, na końcu ul. Modlińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

897 000 zł56 m² 15 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 599 375 zł91 m² 17 575,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,24 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, sypialnia, kuchnia i łazienka, na Ursynowie, przy metrze Natolin, o funkcjonalnym rozkładzie 51m2. Standard: mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 204,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Warszawy - Aleje Jerozolimskie, śródmieście, 49 m . Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

550 000 zł42 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Targówek Bródno ul. Bolesławicka > stacja metra Bródno 900 m (2 przystanki tramwajem) > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od klatki > 5 min spacerem na bazarek, do sklepu Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 330 000 zł80 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

* przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie prawie 80m2 z balkonem, garażem i komórką lokatorską - Ochota, ul. Grójecka już za 1400000 za wszystko* Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bielskiego

Wola,Warszawa

418 000 zł23 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie położone na 3. piętrze w bloku z windą z 1964 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Marcina Bielskiego. Budynek znajduje się w znakomitej lokalizacji zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ku Rzece

Białołęka,Warszawa

1 010 000 zł69 m² 14 723 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,6 m w nowoczesnym budynku z 2018 roku, tuż obok ul. Myśliborskiej w malowniczej dzielnicy Białołęka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

949 000 zł52 m² 18 316,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaoferować jasne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,81 m , położone na 5. piętrze budynku z 1970 roku przy ul. Sokołowskiej 6 na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

1 233 000 zł56 m² 22 200,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 55,54m2, piętro 3/8 z windą, w budynku z 2021r., Wola Odolany. Eleganckie, nowocześnie wykończone, w cenie sprzęt i meble, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

566 514 zł33 m² 17 167,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2006r. przy ul. Puławskiej, mokotów Służew. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

616 000 zł44 m² 14 154,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

7 700 zł74 m² 104,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Karolkowej/ inwestycja metropoint apartments. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 11-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Grochów Centrum,Warszawa

535 000 zł35 m² 15 242,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentuję Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,1 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiej Pragi-Południe. Nieruchomość.