dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

939 000 zł54 m² 17 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Są miejsca, które łączą w sobie przedwojenny urok, wygodę miejskiego życia i energię dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Takie jest mieszkanie przy ul. Wolskiej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

6 200 zł88 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 88 m , położonego w prestiżowej części Warszawa - Śródmieście. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

9 500 zł112 m² 84,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj już teraz w eleganckim apartamencie położonym w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy na Powiślu, przy ul. Oboźnej, tuż obok Teatru Polskiego i Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - warszawa, centrum, ul. Krochmalna 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z odrębną własnością i założoną księgą wieczystą , położona w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysokie pomieszczenia | Balkon |drewniane drzwi i podłogi | Widok na zieleń | Metro | Bliskość Parku Dreszera, pola Mokotowskiego, parku Morskie Oko | Najlepszy Ogródek Jordanowski w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie na terenie osiedla Eko Park na warszawskim Mokotowie. Apartament jest jasny przestronny o narożnym usytuowaniu, co daje poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynarska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł69 m² 12 341,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

ul. Dynarska, bemowo-Lotnisko, warszawa Wymagany zakup obligatoryjny 10 000zł za piwnice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,79 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i świeżo odmalowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego budynku w świetnym punkcie komunikacyjnym - tuż obok Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

679 000 zł45 m² 14 989 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Są mieszkania, które od razu dają poczucie komfortu - jasne, przytulne i gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów. Takie właśnie jest to mieszkanie na nowoczesnym, zadbanym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

632 000 zł50 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej Na powierzchnie mieszkania składa się: - trzy pokoje (ok.:18m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

565 000 zł41 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum ul. Smolna Do wynajęcia 2 - pokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną ciemną kuchnią o powierzchni 37 m2 położone w centrum Warszawy, ul. Smolna 8 (zaraz przy rondzie De.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

998 000 zł67 m² 14 895,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie w dobrze utrzymanym, 9-piętrowym budynku z windą. Lokal jest zadbany, umeblowany i gotowy do wprowadzenia, z pięknym, nieprzysłoniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

605 000 zł36 m² 16 805,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Budynek z dala od istniejących zabudowań w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sprzeczna

Stara Praga,Warszawa

1 080 000 zł44 m² 24 379,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne mieszkanie loftowe 44,3 m na Starej Pradze - Sprzeczna 4 Na sprzedaż wyjątkowe 44,3 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku o adresie "sprzeczna 4" w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

855 000 zł59 m² 14 491,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe (58,7mkw) zlokalizowane na 8 piętrze (z 10) budynku przy ulicy Bacha 34. Mieszkanie jest przygotowane do remontu więc nie trzeba już ponosić dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 340 zł33 m² 71,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

695 000 zł51 m² 13 561 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje / 51,25m2 powierzchni użytkowej / balkon / oddzielna kuchnia/ schowek/ komórka lokatorska ***2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ulicy Petofiego** Mieszkanie znajduje się na 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 635,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, jasne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 53,5m2, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Stefana Żeromskiego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 142 980 zł64 m² 17 917,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 50 m2, balkon, garaż+komórka - Jasne, ciche, przytulne - Blisko sggw - ursynów - ul. Belgradzka - al. Ken - Metro stokłosy Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

663 000 zł47 m² 14 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 546,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne mieszkanie z potencjałem | Stary Mokotów, ul. Stefana Batorego 37 Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na 14. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płużnicka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, wykończone i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na ostatniej kondygnacji (3. piętro) budynku przy ul. Płużnickiej w Warszawie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sędziowska

Filtry,Warszawa

770 000 zł27 m² 28 518,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Opis nieruchomości Kawalerka o powierzchni 27 m w kamienicy z 1939 roku, z eleganckim wejściem, klatką schodową i małym ogródkiem dostępnym dla mieszkańców. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Urokliwe mieszkanie o powierzchni 68 m w zadbanej i klimatycznej kamienicy na 3 piętrze przy ul. W.A. Boboli 2 na Górnym Mokotowie - idealne miejsce dla tych, którzy cenią prestiż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 100 000 zł54 m² 20 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

2 700 000 zł104 m² 26 044,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Stary Mokotów, bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na park w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie: bardzo ładne! Zaprojektowane przez architekta, dobrze doświetlone z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 710 zł39 m² 68,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, jasna kawalerka | 2 balkony | Wola - ul. Wolska Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana na warszawskiej Woli, przy ul. Wolskiej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 270 zł47 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście / Plac Grzybowski Nowoczesne 2 pokoje z balkonem, 100 m od Metra Świętokrzyska Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na wynajem w samym sercu Warszawy przy ul. Królewskiej 47,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 438,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferuję do sprzedaży mieszkanie O powierzchni 61 M2, w ścisłym centrum warszawy przy ul. Wareckiej, pomiędzy nowym światem A ul.ŚWIĘTOKRZYSKĄ, BLISKO STACJI METRA. Śródmieście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

639 000 zł39 m² 16 301 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 39,2m2 zlokalizowane na Pradze Północ w bliskiej okolicy metra Dworzec Wileński. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 792,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m na zielonych Jelonkach - idealne dla singla, pary lub młodej rodziny! W 2018 roku, podczas zmiany aranżacji mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, odremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni47 m2 znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 440 zł36 m² 67,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak