dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przytyk

Las Bielański,Warszawa

419 000 zł22 m² 18 823 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnej, funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,26 m , położonej na 3. piętrze zadbanego bloku na zielonych Bielanach, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

497 000 zł37 m² 13 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim Białołęka ul. Lewandów Powierzchnia 40m2 ,dwa pokoje z widna otwartą kuchnią Balkon 7m2 Cena 497 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 500 zł41 m² 133,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne, urządzone przez architekta i klimatyzowane mieszkanie w inwestycji Towarowa Square, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

790 000 zł56 m² 14 056,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Mokotowa - Stegnach Południe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

664 780 zł39 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe 2 pokoje - Warszawa, kamionek 38.65 m + balkon 5,67 m | Bez prowizji i PCC | Zakup od dewelopera GOTOWE! - 8 MIN do planowanej stacji Metro Mińska Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

734 064 zł55 m² 13 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie dla aktywnej rodziny z dziećmi, na granicy Bródna i Białołęki z dobrą komunikacją i blisko terenów zielonych Zakup bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 300 000 zł72 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w apartamentowcu tuż przy stacji metra. Mieszkanie zlokalizowane jest na bardzo zadbanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 800 zł32 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Grzybowskiej 85 - w okolicy nowego Centrum biznesowego na przełomie Śródmieścia i Woli. W budynku całodobowa ochrona i recpecja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Sielce,Warszawa

820 000 zł40 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Mokotowie - Sielce. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzeleckiego

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się przy ul. Strzeleckiego na Ursynowie, w odległości ok. 6 minut spacerem od stacji metra Imielin. Lokal po generalnym remoncie, w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

515 000 zł26 m² 19 807,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronną kawalerkę. Układ mieszkania: jednopokojowe mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Natolin,Warszawa

768 000 zł53 m² 14 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania w cichej i pełnej zieleni okolicy to dobrze trafiłeś. Znakomita lokalizacja na Ursynowie przy ul. Warchałowskiego 6 w pobliżu metra Imielin i Natolin, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 247,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Okopowej 45. Lokal o powierzchni 46,10 m , obecnie dwupokojowy, z możliwością przearanżowania na trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 549,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferowane jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,80 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Rozłogi na warszawskim Bemowie. Lokal przeszedł gruntowny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Plac Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł42 m² 17 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku z 2003 roku, w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej części miasta. Okna oraz loggia wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

13 900 zł132 m² 105,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament z 2 sypialniami i gabinetem w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

950 000 zł57 m² 16 696 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Olbrachta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektryczna

Powiśle,Warszawa

2 400 000 zł69 m² 34 732,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu elegancki apartament usytuowany w najlepszym miejscu warszawskiego Powiśla tuż obok Elektrowni Powiśle. Mieszkanie położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

642 000 zł58 m² 11 126,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,7 m , usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Bielan, przy ulicy Klaudyny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł41 m² 25 485,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m położone w kamienicy przy ul. Zygmunta Krasińskiego 23 w samym sercu Starego Żoliborza. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 730 zł35 m² 78 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu przy ul. Stańczyka 5, w rejonie Al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 34,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

870 000 zł50 m² 17 227,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na już | 3 pokoje | balkon 4 piętro |wola 0 zł prowizji (oferta bezpośrednia)] Odbierz klucze już teraz i zamieszkaj w swoim wymarzonym mieszkaniu w centrum miasta przy ul. Wolskiej , 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

591 601 zł38 m² 15 577 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna: 2-pokojowy apartament gotowy do odbioru! ogródek 77 m2! Odkryj swój nowy wymiar komfortu na styku Białołęki i Targówka. Mieszkanie czeka na Ciebie w prestiżowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio,nietuzinkowy apartament 105m w centrum, w kamienicy, nadający się jako mieszkanie lub biuro. Do metra centrum 300m do ch Złote Tarasy 100m. Idealny dla osób wysportowanych 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

610 500 zł42 m² 14 535,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Kartograficzna. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Śródmieście Północne,Warszawa

8 000 zł56 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament W przedwojennej kamienicy | śródmieście, ul. Widok | krótki okres najmu Wysokie na 3,2 m wnętrza | W pełni umeblowane i wyposażone | Unikalny charakter |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

746 999 zł36 m² 20 983,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

535 000 zł27 m² 19 970,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Eng below Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni użytkowej 24,97 m , położoną na 8. piętrze budynku w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej 5. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podczaszyńskiego

Stare Bielany,Warszawa

3 999 zł35 m² 114,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 35m2, piętro 2/3 bez windy, w kamienicy z 1968r. przy ul. Bolesława Podczaszyńskiego, stare Bielany. Po generalnej modernizacji, idealne dla singla/singielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

765 000 zł40 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy na Starym Żoliborzu, składające się z: - salonu - pokoju - oddzielnej widnej kuchni - łazienki 100 m od stacji metra Plac Wilsona. W bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście Północne,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje. 46m2. Pięknie oświetlone mieszkanie tuż przy parku Krasińskich z widokiem na park i ogródek Ambasady Chińskiej. ul. Wałowa 5 Dobrze skomunikowane. Przystanek tramwajowy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

745 000 zł62 m² 12 055 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Blok po remontach, w budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

950 000 zł59 m² 15 993,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 59,4 m | ul. Rembielińska, targówek | nad Galerią Renova Na sprzedaż eleganckie, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 990 zł56 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Koszykowej, na odcinku bliżej placu Na Rozdrożu, bardzo blisko al. Ujazdowskich. W bezpośredniej okolicy Plac Zbawiciela oraz stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone przy ul. Lanciego 12 na warszawskim Natolinie. Lokal o powierzchni 42,21 m2 znajduje się w nowoczesnym budynku z windą z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł45 m² 25 670 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu pięknie wykończoną nieruchomość w kameralnej inwestycji z 2015 roku, położonej w zacisznej części Służewca, z dala od ruchliwych ulic, otoczonej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 58m2, piętro 1/3 bez windy, w kamienicy z 1932r. przy ul. Kazimierzowskiej, stary Mokotów. Idealne dla singla/singielki, pary, dwójki studentów. Cena: 3900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

627 000 zł41 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, ciche mieszkanie o pow. 42 m2 przy ul. Mokotowskiej 40 w Centrum Warszawy. Zlokalizowane na 4 piętrze - brak windy w pięknie odnowionej kamienicy. 2 pokoje 20 m2 i 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł38 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dostępne od zaraz Do wynajęcia odmalowane mieszkanie (37m2), położone na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon z widokiem na tereny zielone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

1 690 000 zł105 m² 16 064,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowy apartament 105 m ul. Łucka centrum Warszawy, wysoki standard, garaż Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 105,2 m , położony w prestiżowej.