dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

830 000 zł72 m² 11 489,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki Północne,Warszawa

744 000 zł52 m² 14 225,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie - Jelonki Północne. Spokojna i zielona okolica. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

510 000 zł28 m² 18 411,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

539 000 zł39 m² 13 873,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,85 m , położone przy ul. Karolkowej 60 w Warszawie, usytuowane na 2. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

839 000 zł67 m² 12 522,40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Pure Estates prezentuje 3 - pokojowe mieszkanie na Mokotowie, kilka lat temu przeszło remont wraz z wymianą instalacji, okna i parapety. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

560 048 zł39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja_rabaty 8%_harmonogram 20% na 80%_tarasy 50m2 Kontakt : Białołęka ul. Berensona/głębocka ***ok.10min. do stacji metra *** mieszkanie 3 pokojowe 39,44 m2. Balkon 4m2 lub taras 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 589 000 zł118 m² 13 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 589 000 zł | 3 pokoje | 117,92 m2 plus 103 m2 ogródka I bemowo I powstańców śląskich I metro I bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji dla agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

839 000 zł53 m² 15 705,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny układ System Smart Home Zachodnia ekspozycja 15 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji i bliskości stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chomiczówka,Warszawa

680 000 zł35 m² 19 198,20 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny i funkcjonalny apartament na Chomiczówce w kompleksie wólczyńskaah! To 2-pokojowe mieszkanie to idealna przestrzeń zarówno do życia, jak i do pracy. 13 piętro zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

780 000 zł37 m² 20 850 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wola, dobra komunikacja i niskie koszty utrzymania pod kontrolą - to zestaw, który nie trafia się często. 2 minuty do tramwaju, sprawny dojazd do centrum i balkon od zamkniętej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

375 000 zł19 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie usytuowane na na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek z cegły. Budynek po remoncie odnowiona klatka schodowa, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wierzbno,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne mieszkanie na wynajem - stary mokotów Świetna lokalizacja | Kameralny budynek z historią | Po remoncie | Idealne dla osób ceniących spokój i klimat Starego Mokotowa -> Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

795 000 zł54 m² 14 859,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3-pokojowe - 7 piętro w 8-piętrowym budynku z 2001 roku -warszawa, białołęka, ul. Książkowa. Mieszkanie po generalnym remoncie wraz z miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie przy Parku Przy Bażantarni , ul. Wańkowicza 6, kabaty Do wynajęcia jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2, położone na Kabatach, tuż obok Parku Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Centrum,Warszawa

880 000 zł36 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy ul. Żurawia. Gotowiec inwestycyjny lub komfortowe mieszkanie dla 2 osób. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

738 000 zł28 m² 26 508,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Muranów | Metro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 27,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 250 000 zł142 m² 29 824,60 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny, klimatyzowany lokal o powierzchni 142,5 m , zlokalizowany na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego 5 w samym sercu Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meblowa

Rembertów,Warszawa

520 938 zł35 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! 0% pcc! Zakup od dewelopera Oddanie na początku 2026 roku ostatnie mieszkanie dwupokojowe W tym etapie! Oferta sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

790 000 zł44 m² 17 995,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szukasz przytulnego mieszkania na Kabatach? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9 m2, położone na 4- piętrze przy ul. Jeżewskiego, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam przytulne, dwupokojowe mieszkanie pełne ciepła, położone na cichym, zamkniętym osiedlu na Białołęce. Wyróżnia się własnym, ciekawym charakterem pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irzykowskiego

Bemowo,Warszawa

640 000 zł48 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 10 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1981 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Karola Irzykowskiego. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 109 983 zł75 m² 14 799,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

745 000 zł56 m² 13 279,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Metro Imielin i Stokłosy, zielony Ursynów i pełna infrastruktura miejska - wszystko w zasięgu spaceru! To idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 341 500 zł76 m² 19 992,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dlaczego to mieszkanie Prawdopodobnie jedyne mieszkanie w tej części Wilanowa w stanie deweloperskim - idealne dla osób z wizją, czujących satysfakcję z samodzielnie zaprojektowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Warszawa, ul. Dzielna - 32,15 m / kawalerka + piwnica 15 min spacerem metro ratusz arsenał! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 32,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

765 000 zł43 m² 17 590,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne pomieszczenia Elegancki projekt Salon z oknami na 3 strony świata Panoramiczne okna 25 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

519 000 zł29 m² 17 896,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana cicha kawalerka o powierzchni 29 m , zlokalizowana na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły przy ul. Obozowej 78. Mieszkanie w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

970 000 zł70 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z cegły z lat 80-tych zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Lasek Brzozowy Osiedle charakteryzuje się niską zabudową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł68 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W samym sercu Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej 16, czeka wyjątkowe mieszkanie na wynajem idealne dla osób ceniących komfort, miejską wygodę i spokojną przestrzeń do życia. Eleganckie, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 400 zł37 m² 172,97 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue estate | stylowy apartament 2-pokojowy W mennica residence - wola atuty Nowoczesny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

730 000 zł61 m² 13 980,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wnętrze z potencjałem 3-stronna ekspozycja 3 niezależne pokoje idealne dla rodziny lub pod wynajem osobna kuchnia łazienka + osobne wc nowoczesne łazienki po remoncie (2024 r.) ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biruty

Targówek,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Biruty. | najważniejsze cechy mieszkania | *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferujemy do sprzedaży w klimatycznej kamienicy - wygodną i funkcjonalną kawalerkę z otwartą dużą kuchnią o pow. 34,8 m z balkonem, w poszukiwanej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

975 000 zł42 m² 23 017 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży mieszkanie na świetnym osiedlu wola park residence. Mieszkanie o powierzchni 42,36 m2 składa się z dwóch pokoi. Do mieszkania przynależy przestronna loggia, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 275 000 zł69 m² 18 569,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 68,66 m z tarasem w kamienicy Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej kamienicy z windą. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 490 000 zł99 m² 25 156,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o pow. 98,98 m Podstawowe informacje: kamienica z lat 18971898, wzniesiona w stylu neorenesansowym, od początku zachwycała bogato zdobioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

529 000 zł27 m² 19 520,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,5 m (powierzchnia w akcie 27,1 m ale faktyczna po inwentaryzacji 27,5 m .) , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

789 000 zł70 m² 11 336,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Dwustronne, rozkładowe mieszkanie 70 m2 - od zaraz! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

910 000 zł57 m² 15 892,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu o pow. 57,26 m2 zlokalizowane w samym sercu Warszawy! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ulicy Grzybowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 045 000 zł70 m² 14 995 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż oferuję rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,59 m, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku z 2002 roku. przy ul. Narwik na warszawskim Bemowie.