dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 639 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 639 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Targówek,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Kartograficzna 86 C. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

859 000 zł56 m² 15 203,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż - 3-pokojowe, jasne mieszkanie na Białołęce | ul. Głębocka 115, warszawa Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 105 m2, piętro 4/4 bez windy w budynku z 1913 r. przy ul. Nowogrodzkiej, śródmieście Południowe. Zadbane, ciche, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

6 900 zł77 m² 89,61 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 77 m2, piętro 3/17 z windą, w budynku z 2010r., przy ul. Giełdowej, wola Czyste. Nowocześnie umeblowane i wyposażone, dwie łazienki, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia 32m2, piętro 8/30 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Prostej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

639 000 zł38 m² 16 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37.80 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Dwupokojowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Kabaty,Warszawa

2 000 000 zł84 m² 23 857,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego i przestronnego apartamentu o powierzchni 83,83 m , położonego na ostatnim - 10. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 290 000 zł105 m² 21 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 105 m2, piętro 4/4 bez windy, w kamienicy z 1913 r., Śródmieście Południowe. Zadbane, ciche, w pełni umeblowane i wyposażone, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

987 113 zł64 m² 15 423,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 68m2, piętro 2/13 z windą, w budynku z 1997r. przy ul. Łuckiej, wola Czyste. Idealne dla rodziny lub pary, ceniących miejskie życie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polskie Drogi

Kabaty,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie na Ursynowie w pobliżu Metra Imielin Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 63 m2, piętro 7/10 z windą w budynku z 2012 r., Wola Młynów. Przestronne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

9 700 zł190 m² 51,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 7-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 190 m2, piętro 4 i 5/5 z windą w budynku z 2007 r. przy ul. Wańkowicza, ursynów Kabaty. Świeżo odmalowane, idealne dla rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławińska

Czyste,Warszawa

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Sławińskiej, wola Czyste. Wnętrze według projektu uznanego architekta, doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 900 zł31 m² 158,06 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem nowoczesny apartament, zlokalizowany w prestiżowym budynku przy ul. Kasprzaka 29 w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli. Dlaczego warto? lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

675 000 zł44 m² 15 202,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy bez windy przy ul. Grochowskiej. Mieszkanie, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

643 382 zł37 m² 17 388,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

678 000 zł38 m² 17 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przytulne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na drugim piętrze w budynku przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane i przestronne. W mieszkaniu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 500 zł44 m² 125,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne, urządzone przez architekta i klimatyzowane mieszkanie w inwestycji Towarowa Square, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom 2 pokoje mieszkanie o pow. 38 m2 blisko 300 m do II linii metra - stacja rondo daszyńskiego W ekskluzywnej inwestycji incity bezpieczne całodobowa recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

3 700 zł43 m² 86,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pok. mieszkanie w prestiżowych Browarach Warszawskich, ul. Krochmalna Na wynajem wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone w samym sercu Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

730 000 zł40 m² 18 332,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

The realtyhub prezentuje wyjątkowo jasne, dwupokojowe mieszkanie prawie 40 m2 z klimatyzacją, balkonem oraz pięknym widokiem na zielone patio. Lokal położony w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

1 845 000 zł82 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie Prezentowany lokal to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka czteropokojowego, a przy tym przestronnego mieszkania w okolicy, która sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

1 099 000 zł48 m² 22 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 47,8 m przy ul. Topiel 19 na warszawskim Powiślu. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł37 m² 23 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem na centrum - 37 m - odrestaurowana kamienica z windą, ul. Nowolipki, śródmieście, 8 minut od metra Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabeli

Jelonki,Warszawa

760 000 zł62 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bemowie - Jelonki, ul. Karabeli. Mieszkanie z dwustronną ekspozycją (wschód/zachód), położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach, w pięknej i zielonej okolicy, tuż obok Lasu Kabackiego, w odległości ok. 7 min spacerem do najbliższej stacji metra, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł87 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie z duszą w przedwojennej kamienicy, w sercu Górnego Mokotowa o wielkości 87m2 z możliwością parkowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 774 173 zł104 m² 17 059,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

869 973 zł55 m² 15 817,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 533,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania wyremontowane w 2017 roku trzypokojowe mieszkanie przy rogu Grzybowskiej i Jana Pawła z widokiem na dwie strony - na południe i zachód. Podczas remontu wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

575 809 zł33 m² 17 448,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

723 103 zł41 m² 17 637 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 630,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, ul. Meissnera 4, warszawa Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 57,3 m z dodatkową piwnicą 2,8 m (ujętą w kw). zlokalizowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

989 000 zł61 m² 16 213,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z garażem | Klimatyzacja | Miasteczko Wilanów Na sprzedaż wyjątkowe, ciche i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzony 2 pokojowy apartament w centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 50 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, balkonu, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

699 743 zł40 m² 17 493,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Obiekt zapewnia całodobową ochronę, co podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

470 000 zł31 m² 15 161,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio zlokalizowane na Mokotowie (stegny) przy ul. Czarnomorskiej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.