dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

615 000 zł36,55 m² 16 826,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na wysokim parterze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku z 1959 r., przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Bobrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł60,91 m² 21 178,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferuję mieszkanie położone w sercu warszawskiego Śródmieścia, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic ul. Kopernika. Lokal, w doskonałym stanie technicznym, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,20 m² 19 046,92 zł/m²

 

Piętro:13/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie ( 3 oddzielne pokoje, ale można 1 pokój otworzyć na kuchnię, obecnie pokój ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Wola _ młynów Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 41-m2 w pobliżu stacji Metra Młynów (100m). Mieszkanie dostępne od zaraz. Możliwość przearanżowania na 2-pokojowe: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 680 000 zł99,60 m² 26 907,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 99,6 m , położony na parterze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1928 roku przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł21 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka w kamienicy z windą doskonała lokalizacja w centrum miasta Powierzchnia: 21,00 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 5 Rok budowy: 1958 Układ mieszkania: prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł52,49 m² 14 193,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie przy Galerii Mokotów funkcjonalne, z dużym potencjałem aranżacyjnym Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni idealnej dla rodziny, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2015r. przy ul. Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena: 5500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z loggią przy metrze Marymont | ul. Popiełuszki | duży potencjał inwestycyjny Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2022 roku przy ulicy Głębockiej 88A. Mieszkanie o powierzchni 49.50m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59,35 m² 67,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł33,49 m² 88,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie mieszczące się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł37 m² 34 324,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy i cichy apartament w Browarach Warszawskich jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji w stolicy. Jasne wnętrze zostało wykończone z ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 5-piętrowym budynku z 2003 roku. Jest winda a cały.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł40 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu piękne dwupokojowe mieszkanie idealne dla pary bądź singla. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się pod adresem Sokołowska 7. Lokalizacja gwarantuje dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł72,89 m² 15 022,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jasne mieszkanie z przestronnym balkonem lokalizacja: okolica łączy w sobie spokój i kameralny charakter z pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł61,50 m² 17 869,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowo ciche I 275 cm wysokości I Możliwość zrobienia 3 pokoi I Metro Pole Mokotowskie inne zalety: jasne, rozkładowe, dwustronne, kamienica z lat 30., 500 metrów od parku, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 028 zł31,82 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje |warszawa Ursus| blisko pkp | kameralna inwestycja |spokojna, zielona willowa okolica Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 31,82 m, w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , położone na 5. piętrze w budynku 10-piętrowym przy al. Reymonta. Lokal jest jasny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł55,10 m² 11 615 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł82 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulny I bardzo słoneczny apartament W sercu warszawy idealny dla profesjonalistów. Adres przy ul. Foksal 12/14 to synonim elegancji i miejskiego stylu życia. Kameralna, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- for English check below - Mieszkanie idealne na gabinet kosmetyczny lub inną działalność gospodarczą. W pobliżu: - sklepy - banki - szkoły - autobus - tramwaj - Metro Młociny - galeria.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,74 m² 19 610,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł46,03 m² 27 590,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 46 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Oxygen przy ul. Wronia 45 tuż obok Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do kwoty 3000 dochodzi tylko opłata za media zgodnie z zużyciem najemcy. Czynsz administracyjny płaci właściciel. Mieszkanie : Słoneczne, na trzy strony świata i "ciche". Dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, parter/10 z windą, w budynku z 1965r. przy ul. Solec, śródmieście Powiśle. Idealne singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy metrze Plac Wilsona. Mieszkanie o powierzchni około 45m2 składa się z: przestronnego salonu, z którego jest przejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł62 m² 24 758,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwustronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Muranowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu świetne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 196 000 zł74,75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja mieszkanie na Ursynowie przy lotnisku *do końca miesiąca obniżka 5% od ceny w ogłoszeniu* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł45 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w stylu loftowym z antresolą, zlokalizowany przy ulicy Chmielnej w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł87 m² 27 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament | Modern Mokotów | 2 balkony | klimatyzacja | premium Na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkany apartament położony na prestiżowym osiedlu Modern Mokotów przy ul. Wołoskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł68 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone na 1-szym piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2011 roku, zbudowanego z cegły silikatowej (doskonała izolacja akustyczna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł41,05 m² 22 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów ul. Marzycieli Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Spokojny Mokotów dewelopera yit Development > 41,05 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł30 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Kawakerka na Pradze Południe przy ul. Żupniczej 16 , w nowym apartamentowcu w soho by yareal - pierwszy najemca. Mieszkanie jest nowe, w pełni wykończone, obecnie wynajęte,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny trzypokojowy apartament na Bliskiej Woli english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu komfortowo urządzonego mieszkania na Bliskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł75,68 m² 33 033,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prestiżowa lokalizacja ul. Kolejowa 19 dzielnica. Klimatyzowany, w pełni wyposażony apartament urządzony w wysokim standardzie. Powierzchnia 75 m2 | 3 pokoje | salon z aneksem | sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 650 zł57,50 m² 11 089,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym balkonem | Kameralna inwestycja | Marki - przy granicy Warszawy | Bez pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane w kameralnej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł67 m² 26 865,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wola _ młynów Wysokie 3-pokojowe mieszkanie (2 oddzielne pokoje + pokój z aneksem). Dwie stacje Metra (młynów i Płocka) Mieszkanie zarówno na własne cele mieszkaniowe jak i świetne.