dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

679 000 zł39,57 m² 17 159,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Żoliborzu o powierzchni 39,57m2.Mieszkanie z potencjałem, które można zaaranżować dla swoich.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł29,50 m² 44 067,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie typu studio | Dla inwestora lub jako pierwsze mieszkanie | Piękna, w pełni zrewitalizowana kamienica w samym sercu Śródmieścia Wysokie, jasne i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,50 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Cybernetyki 4, o powierzchni 43,5 m2, znajdujące się na 6 piętrze w bloku. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74,50 m² 15 436 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie Burynek z 1991r Rama H Ekspozycja południowo-północna Balkon 5,5 m Piwnica 8 m Graż wolnostojący dodatkowo płatny dodatkowo 70 tyś pln,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 950 zł118 m² 75,85 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu ekskluzywnego 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 118 m2, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy. Rewelacyjna prestiżowa lokalizacja, ścisłe centrum, garaż podziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bemowo - 2 oddzielne pokoje w dobrej lokalizacji przy ulicy Lazurowej. Rozkład I wyposażenie Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Pomieszczenia dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł25 m² 19 160 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko z eproperties Przytulna, dwupokojowa kawalerka zlokalizowana przy ul. Puławskiej na Ursynowie Pyry do niedawna była wynajmowana. Obecnie czeka na nowego właściciela, który doceni lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 030 zł39,54 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie stanie deweloperskim - Miasteczko Wilanów. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze nowoczesnego i kameralnego 4-piętrowego budynku. Standard Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 489 zł38,93 m² 20 048,52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem bez podatku pcc I prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,93 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 100 zł39,44 m² 12 781,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 720 zł59,68 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dwustronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie. Parterowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł64,66 m² 22 502,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować bardzo jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli na ulicy Jana Olbrachta 29. To idealna propozycja dla rodziny z jednym dzieckiem lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,50 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie, po remoncie w sercu Bielan na ul. Kochanowskiego W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. To propozycja dla osób, które cenią estetykę, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 570 000 zł128 m² 20 078,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Duże, 5- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tuż przy Placu Krasińskich w Śródmieściu Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze 7- piętrowego budynku z 1979 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 827 540 zł76,49 m² 36 966,14 zł/m²

 

Piętro:23/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 76 m w inwestycji Towarowa Towers, warszawa | Piętro >20 | Gotowe do zamieszkania Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł37,60 m² 12 207,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe do remontu. Nieruchomość charakteryzuje świetny rozkład oraz dobra lokalizacja nieopodal stacji Metro. Istnieje możliwość zaaranżowania salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł38 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowy apartament o pow. 38 m , położony w nowoczesnej inwestycji na warszawskiej Woli, przy Alei Solidarności. Lokalizacja Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł64,10 m² 27 769,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie usytuowane w samym sercu warszawskiej Starówki, przy ulicy Krzywe Koło. To przestronne, 64-metrowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł52 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku. Rok budowy: 1981 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy żeglugi wiślanej 5 Głównym atutem tej nieruchomości jest jej wygodny układ, zapewniający prywatność oraz komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł56 m² 11 964,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł58 m² 131,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament 58 m z balkonem i garażem ul. Ludwiki, na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 58 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł44,90 m² 14 899,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Funkcjonalne dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na zielonej Woli przy Ulicy Pustola do własnej aranżacji. Świetny punkt komunikacyjny: - metro Księcia Janusza ok 950m, - autobus ok 70m, - tramwaj ok.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł36 m² 18 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - zamkniętej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł68,50 m² 23 211,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68,5 mkw, znajdujące się na osiedlu Marina Mokotów w Warszawie. Mieszkanie położone na 5 piętrze, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł20 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. ok. 20 m2, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka dla pracującej pary lub singla. Mieszkanie na Targówku / Zacisze (ul. Wyspowa 14 ) na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z miejscem postojowym na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 427 262 zł70,03 m² 20 380,72 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 70 m2 podzielone na 3 niezależne minikawalerki. Wyjątkowa lokalizacja vis-à-vis Galerii Mokotów. Nowoczesne osiedle wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł32,40 m² 15 925,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Tokarza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł76 m² 12 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42m z obszernym balkonem. To idealna propozycja dla rodziny - lokal oferuje znaczną przestrzeń w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 40 m , ul. Paryska 16 | Saska Kępa. Oferujemy na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 39,95 m , położone na 2. piętrze kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

926 000 zł31,46 m² 29 434,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasne studio | 31,46 m | W pobliżu centrum | Unique Tower [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,20 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a rano do metra dojdziesz w 7 minut? To mieszkanie na Bemowie łączy w sobie kameralność, nowoczesny standard i najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł104,08 m² 19 206,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Serdecznie zapraszam na na dzień otwarty w najbliższą środę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie ul. Lazurowa 11a / Bemowo apartament gotowy do zamieszkania / 5 pokoi/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł54 m² 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł42 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł29,50 m² 20 305,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli przy ul.Wawelberga 8 To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Na 29,5m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł51 m² 14 411,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowoczesny, budynek z 2003, po remoncie elewacji, klatek i instalacji wod-kan w 2023, położony przy spokojnej ulicy Ceramicznej, na zielonym osiedlu nowodwory-tarchomin. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł35,80 m² 20 363,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka / Po odświeżeniu / Zielone Bielany / 35,8 m2 / Miejsce w garażu / Balkon ok. 4 m2 / Komórka lokatorska Ustawna oraz rozkładowa kawalerka, w stanie do wprowadzenia po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,15 m² 16 986,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Brief: nalewki 2 | Śródmieście | 41,15 m | 2 pokoje | parter | budynek z cegły (lata 60.) | klatki po remoncie | do odświeżenia / remontu Atuty: Wyjątkowa lokalizacja - 2 minuty do Ogrodu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij