dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

942 000 zł46,64 m² 20 197,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy ul. Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł43,50 m² 16 896,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i wyjątkowo dobrze doświetlone mieszkanie położone na szóstym piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Oferowane mieszkanie jest idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 084 zł38,95 m² 21 260,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***posiadam wszystkie mieszkania w inwestycji*** *** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak pcc 2% *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko umowa najmu okazjonalnego! Metro Słodowiec 1 min. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe itp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

878 000 zł48,80 m² 17 991,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m2 na 3. piętrze w bloku 5-piętrowym z windą, warszawa-Bemowo Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł42,10 m² 19 596,20 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10m2, położone przy ul. Górczewskiej 200 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne I jasne 2 pokoje Z widokiem na las kabacki ursynów Mościcki Nieruchomości prezentuje do wynajmu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Penthouse 342 m , Wola, prywatny basen, taras, 3 sypialnie, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o łącznej powierzchni 342 m , położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł36 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł77,69 m² 23 812 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Lokal składa się obecnie z trzech niezależnych mieszkań, każde w pełni umeblowane i klimatyzowane. Od lat wynajmowane bez przerwy, obecnie w ramach najmu długoterminowego. :.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł92,69 m² 29 668,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1931

NA sprzedaz: mieszkanie 92,69m2 w Kamienicy pod Sowami z 1931, po rewitalizacji. Lokalizacja: praga Północ, ul. Okrzei 26. Komunikacja : stacja metro Wileńska, liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł181 m² 91,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament mokotów, tuż przy stacji metra Służew. Z przyjemnością prezentujemy luksusowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł42,86 m² 22 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Balkon 6 m2 I Cisza I Świetnia komunikacja I Obok tereny zielone - Błonia Wilanowskie I 2 miejsca postojowe Lokalizacja Miasteczko Wilanów, al. Rzeczpospolitej 31C, warszawa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - 2 pokoje - Winda - Budynek z 2006r. Cechy mieszkania: - powierzchnia 35,56 m - 4 piętro z 6 - po remoncie - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł80 m² 123,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, klimatyzowany apartament w Browarach Warszawskich. Apartament wykończony i umeblowany w wysokim standardzie. Przestronny salon z wyjściem na taras, całkowicie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł33 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka na Żoliborzu w nowej inwestycji, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny pokój z aneksem kuchennym, balkon od zacisznej strony, łazienka z wanną, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł57,70 m² 25 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję Państwu wyjątkowe, dwustronne, kameralne mieszkanie znajdujące się w eleganckim apartamentowcu z 2003 roku w dzielnicy Śródmieście, w Centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł47,10 m² 17 600,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje sprzedaż Mokotów | 3 pokoje sprzedaż Warszawa || 3 pokoje inwestycyjnie | 3 pokoje dla rodziny sprzedaż | 3 pokoje do wejścia Warszawa | 3 pokoje do wejścia Mokotów | 3 pokoje do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 4 pokoje z balkonem english description below - please do not hesitate to contact us Jest nam miło zaprezentować na wynajem przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

893 648 zł43,32 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowy apartament z jedną sypialnią i balkonem przy samym metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super oferta inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł54 m² 183,33 zł/m²

 

Piętro:15/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament z widokiem na centrum Warszawy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wykończony, gotowy do zamieszkania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny i cichy, komfortowy dwupokojowy apartament, nowocześnie umeblowany i z pełnym wyposażeniem. Nowe luksusowe osiedle, przy ulicy Cybernetyki, położone w biznesowym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 141 210 zł140,38 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa definicja luksusu Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty to oaza, wymarzone miejsce na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 000 zł135 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wizualizacja ma charakter poglądowy i prezentuje przykładową aranżację wnętrza. : krótko: śródmieście / Prestiżowa inwestycja Rezydencja Emilii Plater. Ścisłe centrum miasta. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 998 zł45,82 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na chronionym osiedlu lokalizacja: mieszkanie leży w Miasteczku Wilanów, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje, kawiarnie. Blisko znajdują się liczne sklepy (Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85 m² 9 352,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie , powierzchnia całkowita 85m , użytkowa wpisana w kw 60.9m , zlokalizowane na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku bez windy z 1993 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł77,60 m² 115,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Tylko u nas. Nowoczesny apartament położony wśród zieleni w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Okolice ulicy Dobrej zachwycają niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł49,38 m² 19 643,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,38 m , położone na warszawskich Bielanach - w spokojnej, zielonej części miasta, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 000 zł61 m² 26 967,21 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy - 12. piętro Oferujemy na sprzedaż designerskie mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować świetne, duże mieszkanie przy samym Metrze lokalizacja Mieszkanie znajduje się w znakomitej lokalizacji przy ul. Prałatowskiej 6, co jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 300 zł57,80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 951 zł39,78 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbierz klucze do 2 pokoi na Górnym Mokotowie w Warszawie wiosna 2026 39,78 m z loggią Na sprzedaż bez prowizji od Kupującego funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,78.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł27 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana przy ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 8. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł42,88 m² 28 684,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa pokoje | 42.88 m2 | Blisko Centrum w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,39 m² 19 719,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu słoneczny, komfortowy apartament o powierzchni 63,5 mkw położone na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Znajduje się na 3/6 piętrze i ma południową ekspozycję okien.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł101,54 m² 25 408,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z duszą, na ostatnim piętrze zrewitalizowanej kamienicy Drehera w Śródmieściu Południowym. Mieszkanie 101 m2, na 4 piętrze w kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł39,65 m² 19 293,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 39,65 m2, mieszcący się w kamienicy z 1957 r., nieopodal Placu Trzech Krzyży, przy ulicy Brackiej. - 1 pokój ok.25 m2 - kucnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł42,79 m² 30 965,18 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.79 m2 | Centrum Warszawy | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł59 m² 22 542,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy - ul. Noakowskiego 10, śródmieście Południowe, warszawa Prezentujemy Państwu elegancki, funkcjonalny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne, wygodne, po remoncie, umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą przy ul. Złotej 61 w Centrum Warszawy. Blisko Metro onz,.