dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

3 600 zł48,80 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie | W sercu zielonej sadyby Prestiżowa lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | 2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia | Cicha i zielona okolica | Gotowe do wprowadzenia *****.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł52 m² 23 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł100 m² 199 zł/m²

 

Piętro:30/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, designerski apartament na 30 piętrze w Złotej 44 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, przestronny apartament z jedną.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł90 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie | W prestiżowej lokalizacji Wspaniała lokalizacja | Luksusowo wykończone | Dostęp do sali fitness z jacuzzi oraz sauny | Zielone patio | W pełni wyposażone *****.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 999 zł47 m² 21 276,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Ciche 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 5 min do metra! Hampton Home oferuje na sprzedaż: umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł143 m² 167,83 zł/m²

 

Piętro:35

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 143 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31 m² 20 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Balladyny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40,20 m² 21 119,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł56 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, do których wchodzi się i czuje: tu mogłabym / mógłbym zamieszkać od razu. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 56 m właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al. Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi: - duży jasny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37 m² 14 297,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedaż bezpośrednio Kontakt Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu OFERTA BEZPOŚREDNIA Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 811 200 zł64 m² 28 300 zł/m²

 

Piętro:13/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m , położony na 13 piętrze prestiżowego kompleksu Platinum Towers przy ul. Grzybowska 61 w samym sercu Warszawy. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24,51 m² 19 991,84 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Studio inwestycyjnie Wola_widok na zieleń english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę kameralnego mieszkania na Woli, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,30 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Górczewskiej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,86 m² 18 057,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950 roku, na rogu Al.Jana Pawła II i Ogrodowej. Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z windą oferujące wiele możliwości aranżacyjnych, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł36,57 m² 21 192,23 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe - 36,57 m - mieszkanie z dużą loggią w nowo powstałej inwestycji przy Alei Polski Walczącej to propozycja idealna dla singla lub pary, którzy szukają stylowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł56,31 m² 18 380,39 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

To mieszkanie dla pary, która szuka czegoś więcej niż standardowej przestrzeni miejsca z charakterem, artystyczną duszą i atmosferą, którą czuć od pierwszego poznania. Tu codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł156 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego apartamentu o powierzchni 156 m zlokalizowanego przy ul. Wiejskiej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Lokalizacja Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,80 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,8m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od kwietnia-mieszkanie dla pary, singla lub znajomych- do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów Spacer 3D:.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł26,80 m² 24 626,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania bardzo atrakcyjna kawalerka położona w samym centrum Warszawy z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy i min. Stadion Narodowy przy ul. Tamka na Powiślu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Joliot-Curie na Mokotowie, o funkcjonalnym układzie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł87,40 m² 20 366,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 5- pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i dogodną lokalizację. Lokal łączy w sobie funkcjonalny rozkład z jasnymi, słonecznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 651 zł43,88 m² 13 415,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz balansu między miejską wygodą a bliskością natury? Poznaj kameralną inwestycję, która udowadnia, że nowoczesna architektura i dostęp do terenów zielonych mogą iść w parze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,13 m² 24 288,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 41,13 m | ul. Szeligowska | Bemowo Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 41,13 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem, które łączy świetną lokalizację z komfortem codziennego życia? Takiego, w którym zrelaksujesz się po pracy, a rano szybko dotrzesz do centrum? To może.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł81,58 m² 20 838,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

4-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Nowowiejska budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 81,58m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w modernistycznej kamienicy przy ul. Puławskiej 176/178. To idealne miejsce dla osób ceniących architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 000 zł41,75 m² 15 186 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. nowoczesne osiedle z ekologicznymi rozwiązaniami fotowoltaiczne ławki multimedialne, stacja ładowania samochodów elektrycznych strefa relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, sypialni, z której jest wejście bezpośrednio do łazienki. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł85 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

85m2 | Jakość | Klimatyzacja | Centrum miasta | Najlepszy adres na Grzybowskiej W pełni przygotowany do najmu wykończony i umeblowany apartament na luksusowym osiedlu Grzybowska 4 położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł34,03 m² 94,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe , eleganckie 34 m2 mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Okrzei w jednym z najważniejszych centrów biznesowych Warszawy. Nieruchomość z sektora premium,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,67 m² 20 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Racławickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł91 m² 14 835,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Idealnie ciche, widne i bardzo ustawne 4- pokojowe mieszkanie 91m na wysokim parterze na kameralnym osiedlu wśród domków jednorodzinnych. Targówek - Zacisze Aktualnie jeden z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł105 m² 32 380,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy unikatowy apartament o powierzchni 105 m , usytuowany na najwyższym piętrze prestiżowej inwestycji Moja Wola przy ul. Jana Kazimierza. Budynek z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł75 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, gdzie z jednej strony możesz cieszyć się bliskością lasów i natury, a z drugiej - szybkim dostępem do Warszawy? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł85,20 m² 13 732,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,2 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Żabińskiego 2 na Ursynowie. Mieszkanie do odświeżenia/remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 207 000 zł62 m² 19 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

: krótko: ursynów/ Kabaty, zaledwie 50 m od stacji metra | Przestronne 62 m | Niestandardowa wysokość 300 cm | 2 pokoje z możliwością zmiany aranżacji | Zapraszamy do odkrycia tego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł51 m² 15 686,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wawrzyszew, bielany ul. Władysława Reymonta / 3 pokoje / 51 M2 / piwnica / balkon / 10 min pieszo do metra We speak English mieszkanie do odświeżenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł84 m² 16 654,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie (84 m ) na osiedlu Wilno - gotowe do zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem francuskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m , znajdującego się na 3. piętrze. W skład lokalu.