dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

4 900 zł49 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażony, przestronny apartament o powierzchni 49 m , położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 696 850 zł145,52 m² 18 532,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy, wielopoziomowy apartament o całkowitej powierzchni sprzedaży 145,52 m . Inwestycja Royal Garden to synonim prestiżu, łączący nowoczesną architekturę z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 337 993 zł52,13 m² 25 666,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum Warszawy 10 minut metro Rondo onz 20 minut - do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy Na sprzedaż elegancki 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł60,94 m² 27 732,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczny apartament na Mokotowie ekopark , 2 balkony, wysoki standard [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy Państwu dwupokojowe, 60 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł40,25 m² 12 919,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,83 m² 12 155,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

W naszej ofercie pojawił się lokal mieszkalny o pow. 51,83 m2, położony przy ul. Wileńskiej 18. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Praga-Północ, w części Nowa Praga,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł74 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Powsińskiej, na Dolnym Mokotowie. Układ, który ma sens na co dzień: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 375 zł122 m² 6 216,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

982 000 zł51,66 m² 19 008,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedaż nieruchomości w kamienicy w Sercu Warszawy Lokalizacja przy Ogrodowej 1a to jeden z najbardziej pożądanych punktów na mapie warszawskiej Woli, tuż na granicy ze Śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł42,81 m² 21 957,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję urocze mieszkanie przy ul. Fort Wola 12C. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia - idealna dla singla lub pary, czy też jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

888 191 zł33,58 m² 26 450 zł/m²

 

Piętro:9/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 33,58 m , zlokalizowany na 9 piętrze prestiżowego kompleksu Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł46,10 m² 12 147,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

! nowa oferta! tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycyjnego mieszkania 3 pokojowego na Targówku (bródno) przy ul. Chodeckiej. Lokalizacja: ul. Chodecka to przede.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,09 m² 20 781,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym w topowej lokalizacji, blisko Rondo Daszyńskiego oraz Dworca Zachodniego na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł31 m² 17 741,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tuż przy metrze. Na sprzedaż funkcjonalnie rozplanowana kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana zaledwie 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

938 000 zł55,22 m² 16 986,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W skrócie: ursus, ul. Habicha 22 Rok budynku 2020 r. Powierzchnia 55,22 m2 3 z 7 pięter Duża loggia, ekspozycja południowo-zachodnia 2x Klimatyzacja (salon + sypialnia) 2 miejsca parkingowe (garaż +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 560 384 zł51,84 m² 30 656 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe apartamenty W prestiżowej inwestycji - orkana Ekologiczne budownictwo | Nowoczesna architektura | Doskonała lokalizacja | Zielona okolica | Komfort i innowacje ****** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26 m² 23 038,46 zł/m²

 

Piętro:6/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie na Kasprzaka z balkonem, wola Lokalizacja: dzielnica Wola jest jedną z najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy. W ostatnich latach w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł30,30 m² 24 653,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

To funkcjonalne i stylowe mieszkanie zostało stworzone z myślą o dynamicznym stylu życia. Wyobraź sobie codzienne poranki spędzane przy kawie na przestronnym balkonie i wieczorne.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na Bemowie, chrzanów przy ul. Coopera 9. Znajduje się ono na pierwszym piętrze w trzy-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł38 m² 17 315,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Pradze Południe - Saska Kępa. W dobrej lokalizacji z szybkim, autobusowym dojazdem do centrum, ok. kwadrans od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47 m² 15 531,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na Zielonym Żoliborzu w bloku z 1973 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 przy ul. Jasnodworskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Sypialni Kuchni Łazienki Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł90 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowoczesne, umeblowane, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90m2 położone na Kabatach przy ul. Kabacki Dukt. Mieszkanie dwustronne, ciche, położone przy Lesie Kabackim niedaleko stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł50,02 m² 21 951,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

[english version below] Śródmieście | Kamienica z windą | 2 pokoje | ok. 50 m | Piwnica Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane w zadbanej kamienicy z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w reprezentacyjnej kamienicy Ludwika Tschirschnitza z lat 1911 1912. Lokalizacja tuż obok Hali Koszyki. To przestrzeń z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł57,39 m² 27 008,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: forest Club to propozycja dla osób, które chcą połączyć prestiż zielonej części Warszawy z wygodą codziennego życia. Inwestycja znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Szajnowicza.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł165 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł155,30 m² 19 317,44 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z możliwością parkowania przy ul. Złotej 71 w Warszawie, na pograniczu Woli i Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,13 m² 77,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem o powierzchni 32,13 m , położone przy ul. Szanajcy na warszawskiej Pradze Północ - na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

813 999 zł37 m² 21 999,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Klimatyczne mieszkanie na warszawskim Powiślu - ul. Przemysłowa Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1922 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 576 zł53,92 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82,18 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, które łączy komfort, funkcjonalność i spokojną lokalizację? Takiego, w którym po pracy odpoczniesz, a jednocześnie wszystko, co potrzebne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł70 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świeżo wykończony apartament 3 pokojowy w Rezydencji pod Orłem przy ul. Bukowińskiej z recepcją i basenem w budynku. Autobus, tramwaj i metro wilanowska 500m Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł51 m² 22 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców. Osiedle na terenie strzeżonym z ochroną. Opis: nieruchomość o powierzchni 51 mkw z dwoma oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł42 m² 127,38 zł/m²

 

Piętro:14/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English bellow Mamy przyjemność zaprezentować narożny apartament o powierzchni około 42 m w apartamentowcu przy ulicy Grzybowskiej. Lokalizacja Grzybowska znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł59,30 m² 13 811,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa na prezentacje mieszkania przy ul. Lasek Brzozowy Opis nieruchomości : Mieszkanie znajduje się na trzecim i zarazem ostatnim piętrze bez windy, natomiast schody są niskie.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł45,81 m² 16 481,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł45 m² 155,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kolejowej (19. Dzielnica, warszawa). Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam państwu przestronne ,ładne mieszkanie 59m2 ,z dużym ogródkiem, znajdujące się na osiedlu Targówek Mieszkaniowy przy ulicy Smoleńskiej. Od wyjścia z klatki do wejścia do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł69,10 m² 18 813,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Samarytanka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł32,30 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w miejscu, gdzie prestiż łączy się z zielenią, a do centrum dojedziesz w kilka minut? Ta kawalerka przy Al. Stanów Zjednoczonych to propozycja, która łączy.