dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

5 999 zł54 m² 111,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowocześnie urządzone, 3 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 54 m2 z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Opis: - przestronny salon z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

375 000 zł26 m² 14 151 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 26,50M2, 1 pokój, ochota, ul.JASIELSKA (Warszawa, Ochota, Jasielska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

12 000 zł119 m² 100,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe mieszanie - Marina Mokotów 2, 119 m2 + ogród z logią. Mieszkanie nowe nigdy nie używane wyposażone w nowoczesne agd oraz wykończone w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na Mokotowie w Warszawie "osiedle Marina". Wykończone bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów, sprzęt agd Siemensa, kuchnia kompletnie wyposażona, połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 550 000 zł52 m² 29 523,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Pol/eng Apartament dwupokojowy, w pełni wyposażony, znajduje się w budynku o bardzo wysokim standardzie. Usytuowane w ścisłym centrum Warszawy (administracyjnie dzielnica Wola), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż bardzo atrakcyjny, elegancki lokal handlowo-usługowy w inwestycji "nowa Wileńska" z dużymi witrynami od ulicy Wileńskiej o powierzchni 50 m2. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stegny,Warszawa

1 052 000 zł88 m² 11 996,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania apartament przy Torze Łyżwiarskim na Stegnach. Bardzo ładny budynek otoczony zielenią, z miejscem do zabawy dla dzieci. Mieszkanie na szóstym, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

2 550 zł34 m² 76,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, przestrzenne i bardzo ciche studio o powierzchni 33,5mkw przy ulicy Zakroczymskiej niedaleko Rynku Nowego Miasta. Mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

13 000 zł127 m² 102,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Luksusowy i jednocześnie przytulny loft na Żoliborzu, w modnym apartamentowcu. Układ: unikatowy loft o powierzchni 127 m2. Dwupoziomowy apartament składa się z wygodnego holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2, z wyjątkowo korzystną aranżacją pokoi oraz oknami na zieleń. Znajduje się na drugim piętrze w wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

13 500 zł134 m² 100,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy ekskluzywny apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie o powierzchni 134m2. Okna z balkonami (dwa duże balkony) wychodzą na stronę południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

897 000 zł60 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dolny Mokotów I Apartament I 3 pokoje I Sprzedaż I Kierbedzia 6 I Apartament na 8 / ostatnim piętrze w inwestycji La Premiere, zlokalizowany w centrum spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament w fantastycznej lokalizacji! Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim, piątym piętrze kamienicy co gwarantuje ciszę, intymność i klimat. Okna są skierowane na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł116 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w Alejach Ujazdowskich. Blisko Placu Trzech Krzyży. Parki i restauracje w bliskiej odległości. Kameralne ładne , ciche patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

565 000 zł45 m² 12 556 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 44.85m2 znajdujące na osiedlu "Wilno" na warszawskim Targówku. Mieszkanie nadal na gwarancji/rękojmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł96 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament (96 m2) zlokalizowany przy ulicy Wiejskiej. Doskonała lokalizacja, w centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

699 990 zł45 m² 15 590 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, widne, gustownie urządzone mieszkanie na sprzedaż. Przyjazna kolorystyka, wysoki standard wykończenia. Z zieloną loggią/balkonem, położone na cichym osiedlu w pobliżu Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 860 000 zł98 m² 18 979,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament 98m2 wykończony w wysokim standardzie + loggia 6,5m2 (salon z kuchnią, sypialnia, pralnia, łazienka, gabinet) znajdujący się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. W ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzywińska

Bródno,Warszawa

1 315 000 zł89 m² 14 852 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie na parterze ok.89 m2. 4 pokoje z ogródkiem w kameralnej części Bródna przy ul.Krzywińskiej. Blok 3 piętrowy z 2016 roku położony przy cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

700 000 zł54 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe z dwoma miejscami postojowymi na kameralnym osiedlu "wilno" na warszawskim Targówku. Mieszkanie położone na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

873 600 zł67 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z trzema balkonami na Bemowie. Stan deweloperski. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zaprojektowany przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji 19 Dzielnica ( projekt Jems Architekci).W pełni umeblowany i wyposażony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

6 100 zł60 m² 101,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie w wyjątkowym apartamentowcu położonym w samym sercu Warszawy w pobliżu Pl. Europejskiego i Al. Solidarności. Strzeżony budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł79 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, pow. 80 m2 - Wygodne, super lokalizacja! - Górny Mokotów - Metro wilanowska - al. Niepodległości / Domaniewska Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 79,3 m2 z klimatyzacją, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

635 000 zł34 m² 18 898,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie przy rondzie onz, w stanie bardzo dobrym, po generalnym remoncie w latach 2012-2013. Mniejszy remont w 2019r. W lokalu znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sotta Sokoła

Ursynów,Warszawa

4 700 zł84 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Mieszkanie jest w dobrym stanie, bezpośrednio po odnowieniu. Może służyć jako 4 pokojowe z oddzielną garderobą z oknem lub 9 metrowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż dwustronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskich Bielanach. Lokalizacja : Metro - Stare Bielany - 1km Przystanek autobusowy - 240m Przystanek tramwajowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w starej kamienicy w centrum Warszawy, wykończone w wysokim standardzie. Zarówno budynek jak i mieszkanie mają swój urok. Solidna architektura i mury zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

6 900 zł90 m² 76,24 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duży balkon!do wprowadzenia!blisko metra! Trzypokojowy, wygodny apartament w inwestycji Zielony Żoliborz, wykończony w wysokim standardzie, pod okiem projektanta, przestrzenie są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 169 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Muranów Śródmieście! Prezentujemy Dwupokojowy, nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie. Usytuowany na wysokim parterze w 4-piętrowej kamienicy z 1953r. przy ul. Nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

387 000 zł20 m² 19 350 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz nowoczesnej, wykończonej pod klucz kawalerki w doskonałej lokalizacji to mieszkanie jest właśnie dla ciebie! Mieszkanie zostało wyremontowane we współpracy z biurem projektowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

764 000 zł50 m² 15 280 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w tym miejscu to synonim słowa komfort; zaczynając od dużej (8m2) loggii przynależnej do mieszkania, dostępu do wewnętrznego zamkniętego patio prawdziwa oaza zieleni; przez pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszowa

Praga-Północ,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 37m2 posiadające niesamowity widok na Wisłę oraz panoramę Warszawy. Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego połączonego z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

4 150 zł60 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje plus kuchnia w apartamentowcu na drugim piętrze z miejscem postojowym. Mieszkanie umeblowane do zamieszkania od połowy czerwca. Bardzo dobra lokalizacja Żoliborz. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie-dwu pokojowe w budynku apartamentowym zlokalizowane przy ulicy Giełdowej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone i wykończone. Piętro 3 w 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.10.22 bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 60m2 Całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Salon połączony jest z aneksem kuchennym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 868 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wspaniałe mieszkanie na sprzedaż na Warszawskim Muranowie. Po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, gotowe do wynajęcia. Super wariant do tego aby w skuteczny sposób ulokować pieniądze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

4 300 zł64 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie 64m2 na Pradze-Północ w doskonałej lokalizacji na monitorowanym osiedlu. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie i wykończone w wysokim standardzie- wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

740 480 zł55 m² 13 421,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Bemowie. Apartamentowiec, stan deweloperski. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 169 000 zł65 m² 17 984,60 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze apartamentowca na Żoliborzu. 65 m2 maksymalnie wykorzystane (korytarze stanowią nie więcej niż 6m2). Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieńkowskiego

Służewiec,Warszawa

729 000 zł64 m² 11 309,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość znajdującą się na Mokotowie przy ulicy Pieńkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 64,46mkw znajduje się na drugim piętrze 10-piętrowego bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij