dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

1 080 000 zł67 m² 16 420,40 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Duże 3 Pokoje Na Gocławiu Blisko Promenady - zadzwoń i zobacz to 1. Czy marzysz o mieszkaniu dla swojej rodziny, w którym będziesz mieć komfortowe warunki do życia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 175 000 zł24 m² 48 958,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Kamienica, ul. Hoża 50 | Śródmieście Mieszkanie o powierzchni 24m2, kuchnia, sypialnia, łazienka z prysznicem. II piętro. Mieszkanie zarabiające, idealne na inwestycje, gotowe do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 200 zł29 m² 110,34 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

dostępne od już / available from now Duże studio na wynajem - Bliska Wola Tower - ulica Kasprzaka 29 Cena: czynsz 3200 pln + 400 pln koszty administracyjne + 100 zaliczka na prąd. Łącznie za całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

934 000 zł54 m² 17 197,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc I prowizji Odbiór jeszcze w tym roku! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,31 m2, położonego na parterze w 7-piętrowym budynku na warszawskim Dolnym Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

7 200 zł72 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu piękny 3-pokojowy apartament na wynajem zlokalizowane w prestiżowej, spokojnej okolicy na nowym osiedlu Ogrody Potoki. Rozkład I standard: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jazgarzewska

Mokotów,Warszawa

15 000 zł136 m² 110,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down. Mam przyjemność przedstawienia rodzinnego, wygodnego apartamentu w Rezydencji 'maltańska' , gdzie mieszkańcy mają do dyspozycji saunę, bilard i piłkarzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Ujazdów,Warszawa

665 000 zł36 m² 18 319,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu bardzo ładne, widne mieszkanie znajdujące się na prestiżowym i lubianym Osiedlu Szwoleżerów wybudowanym według projektu Haliny Skibniewskiej, znajdujące się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

823 000 zł57 m² 14 489,40 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania, zlokalizowanego na prestiżowym Mokotowie, przy ulicy Iberyjskiej. To wyjątkowa okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m2, położonego na drugim piętrze w bloku z windą przy prestiżowej al. Niepodległości 33. To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

870 000 zł48 m² 18 083,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w znakomitej części Żoliborza. Ta malownicza część dzielnicy znana jest ze swojej wyjątkowej zieleni oraz spokojnej atmosfery, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

673 750 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz 2-pokojowego, słonecznego mieszkania. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

537 999 zł33 m² 16 258,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 33,09 m2 | 2 pokoje | 3 piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 458,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania przy ul. Związku Walki Młodych 12a. Lokal usytuowany na 5 piętrze z 10 z windą w budynku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

2 399 000 zł96 m² 24 989,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - piękne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Wilanowie, wykończone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

783 800 zł44 m² 17 701 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 14 mkw już może być Twoje. - duże panoramiczne okna z białym od wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 333 101 zł58 m² 23 092 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera Sławek posiadamy jeszcze 10 innych ofert W podobnym metrażu - zadzwoń, prześlemy listę Piękny apartament, 3-pokoje, z ekspozycją na południe i zachód. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł71 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piękne, jasne z doskonałym rozkładem trzy -pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie. Ekspozycja na 2 strony świata. Mieszkanie było wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemna kawalerka 34m2 z aneksem sypialnianym przy ul. Domaniewskiej tuż przy metrze Wilanowska (ok 6 min do przystanku). Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

853 923 zł37 m² 23 255 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń Sławek posiadamy jeszcze 5 innych ofert W tym metrażu I lokalizacji To wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, z ekspozycją zachodnią. Widok na zieleń. Bardzo ciche. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 689 565 zł118 m² 22 764 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera Sławek posiadamy jeszcze 3 inne oferty W podobnym metrażu To wyjątkowe 5-pokojowe mieszkanie, z ekspozycją południowo wschodnią. Widok na zieleń. Bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 375 361 zł67 m² 20 580 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera Sławek posiadamy jeszcze 5 innych ofert W podobnym metrażu - zadzwoń, prześlemy listę To wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, z ekspozycją zachodnią. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

4 800 zł49 m² 97,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 49M2, dla singla lub pary W inwestycji nordic mokotów, wysoki standard budynek: inwestycja Nordic Mokotów została wybudowana w 2018 przy Al. Sikorskiego 9. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

880 000 zł56 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam do sprzedaży piękne , po kapitalnym remoncie 3 pokojowe mieszkanie w doskonałym miejscu na Ursynowie w ok. ul. Dereniowej. Mieszkanie jest dwustronne , salon 18m2 z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł32 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe lokal z ogródkiem położone przy ul. Piekałkiewicza. Nieruchomość położona jest na parterze w niskim bloku z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wilanów,Warszawa

3 300 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu jasne, nowoczesne, przytulne 2 - pokojowe mieszkanie 45 m2, zlokalizowane przy ul. Kazachskiej 5. Mieszkanie usytuowane w bardzo dobrym położeniu komunikacyjnym, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

6 900 zł82 m² 84,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie na ochocie, w inwestycji dom awangarda budynek: budynek apartamentowy z 2018 roku - Dom Awangarda, zlokalizowany przy ul. Szczęśliwickiej 54, w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 800 zł76 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/76 mkw Z garażem, z oranżerią 18 mkw i wyjściem na zielone patio. Autorskie mieszkanie z stylu studio; otwarty pokój dzienny mkw z aneksem kuchennym i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

843 000 zł48 m² 17 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe po remoncie, wykończone w oparciu o detale na Ursynowie 15 min spacerem do Metra Stokłosy Mieszkanie jest po generalnym remoncie, podczas którego wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia (bezpośrednio) piękne i przestronne mieszkanie na pograniczu Bródna oraz Białołęki, ul. Głębocka 59, jeden przystanek od C.H. Targówek, 8 min autobusem do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dragonów

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł46 m² 18 398,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy Łazienkach. Ulica Dragonów na Ujazdowie prowadzi do ambasad, parku Łazienkowskiego, terenów sportowych przy Parku Agrykola. Okolica spokojna , zielona z dobrą komunikacją do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

766 500 zł37 m² 20 716,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Stylowe mieszkanie na Kabatach idealne na start lub jako inwestycja. Na sprzedaż piękna nieruchomość niedaleko Lasu Kabackiego gotowa do zamieszkania. Mieszkanie położone w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Lewandów,Warszawa

910 000 zł77 m² 11 849 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na warszawskiej Białołęce z ogródkiem Metraż mieszkania to 74 m2 i siada się z: dwóch sypialni salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 476 350 zł71 m² 20 744 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera Sławek posiadamy jeszcze 5 innych ofert W podobnym metrażu To wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie, z ekspozycją zachodnią i wschodnią. Widok na zieleń. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 400 000 zł120 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywna lokalizacja | Nowoczesny apartamentowiec | Ochrona | Premium | Klimatyzacja Najwyższej klasy apartament z 2 sypialniami na zielonym Miasteczku Wilanów, w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł42 m² 21 303,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Śródmieściu Południowym w zabudowie kamienicy wybudowanych wokół Skweru Mieczysława Fogga oraz bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

8 900 zł80 m² 111,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wysokim standardzie w sercu miasta- ul. Poznańska 21. Kamienica po remontach, wysoki standard wykończenia mieszkań i wiele innych atutów. Mieszkanie: w mieszkaniu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie, metro 100 m Metro Kabaty na piechotę Budynek z 2005 r, cegła, winda Teren ogrodzony, monitorowany Ciche - okna od patio Ekspozycja wschód-południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Powiśle,Warszawa

12 500 zł127 m² 98,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament na warszawskim Powiślu standard Prezentowana nieruchomość o powierzchni 127 m2 znajduje na 4 piętrze prestiżowego osiedla Patria. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

984 668 zł45 m² 21 727 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń Sławek posiadamy jeszcze 5 innych ofert W podobnym metrażu To wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, z ekspozycją zachodnią. Widok na zieleń. Bardzo ciche. Stan deweloperski z opcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

10 000 zł99 m² 101 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament w ekskluzywnym budynku Pięknie urządzone mieszkanie , wykończone materiałami w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z : Eleganckiego salonu częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe eleganckie mieszkanie w Rezydencji Fryderyk z miejscem postojowym. Rozkład Mieszkanie składa się dwóch komfortowych pokoi, w tym salon z aneksem kuchennym, sypialnia.