dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

978 000 zł56 m² 17 536,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie na warszawskim Bemowie przy Ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie o powierzchni 55.77m2 znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bony

Gołąbki,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 962,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przytulne, w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie jest w dobrym stanie, umeblowane i wyposażone - gotowe do zamieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

689 000 zł28 m² 25 054,60 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli marzysz o zamieszkaniu w jednej z najatrakcyjniejszych części Warszawy, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oferujemy urokliwe, w pełni wykończone mieszkanie przy Alei Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 18 936,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na Targówku ul. Toruńska 2. piętro w nowoczesnym budynku monitoring, ochrona 24/7 3 przestronne pokoje idealne dla rodziny lub pod inwestycję Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 090 zł27 m² 77,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka premium na Woli o powierzchni 27 mkw, składający się z: - przestronny salon - przedpokój - łazienka - kuchnia wydzielona Mieszkanie jest bardzo przestronne, pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

1 275 000 zł69 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na Gocławiu z wyjątkowym charakterem i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe o bardzo pozytywnej energii. Mieszkanie jest od podstaw gruntownie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł39 m² 21 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2 pokojowe z sypialną przechodnią przez salon. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 39 m2. Remont mieszkanie przeszło w czerwcu br. W doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie do remontu przy ul. Radzymińskiej, warszawa Praga Północ Marzysz o mieszkaniu, które będzie idealnie dopasowane do Twojego stylu i potrzeb? Oferujemy mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

948 000 zł62 m² 15 168 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu pragi południe przy ul. Majdańskiej. Mieszkanie 3 pokojowe 62,5 M2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Zostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

729 000 zł33 m² 21 918,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, wyposażone 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,26m2, usytuowane na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2015 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Osiedle zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 249 000 zł62 m² 20 145,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,32 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2015 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Wilanowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

990 000 zł64 m² 15 468,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na Pradze Południe. Mieszkanie Prezentowana nieruchomość znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe 51 m2, w centrum miasta z widokiem na panoramę Warszawy, z dwoma balkonami, idealne dla pary lub singla - polecam Apartament składa się z: salon 18,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klinkierowa

Raków,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Włochy Raków to świetne miejsce dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, bardzo blisko centrum Warszawy i lotniska , w dobrze skomunikowanej lokalizacji, co umożliwia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

735 000 zł31 m² 23 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się w sercu Warszawy, w dzielnicy Wola. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zacisze,Warszawa

1 198 000 zł75 m² 15 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bardzo ładne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z 2016 roku, posiadające przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, dwie praktyczne garderoby, dwie duże loggie oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 506,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, wspaniałe mieszkanie na sprzedaż - okazja! Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokal słoneczny i bardzo ustawny, wyposażony w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

7 250 zł77 m² 94,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | ul. Piękna | Kamienica z 1913 roku. Mieszkanie o powierzchni 77m2, salon z kuchnią, 2 sypialnie, 1 łazienka, VI piętro, winda. Przepiękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Zaściankowej 6. Budynek położony w drugiej linii zabudowy w bardzo cichym i spokojnym miejscu. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

745 000 zł45 m² 16 555,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1972 roku -warszawa, żoliborz, ul. Włościańska. Budynek (rama H) został ocieplony, jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł29 m² 18 893,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio, o pow. ok. 29,1 m2, usytuowane na 16-ostatnim piętrze (winda dojeżdża do 15 piętra), w budynku z lat 70-tych. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 332 000 zł61 m² 21 789,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Odolanach. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m , idealne dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

645 000 zł30 m² 21 864,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentuję do sprzedaży klimatyczną i funkcjonalnie zaaranżowaną kawalerkę na warszawskiej Saskiej Kępie przy ul. Afrykańskiej. Nabywca nie pokrywa kosztów wynagrodzenia agencji! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

2 700 zł24 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasna i przytulna , 24m2 kawalerka na Powiślu - ul. Radna Mieszkanie odświeżone, umeblowane, do zamieszkania - wolne od zaraz Pokój z aneksem kuchennym: łóżko z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Młynów,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy Al. Solidarności 104 w Warszawie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 800 zł62 m² 124,80 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

______we speak pl/en/ru/ua_____ Mieszkanie 3-pokojowe | 62,5 m | Metro | Grzybowska Opis mieszkania: - świeżo wykończone, nowe mieszkanie (rok budowy 2023). - wyposażenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studio 36 mkw na starej ochocie. kompaktowe mieszkanie po kapitalnym remoncie; z otwartej przestrzeni został wydzielony pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia wyposażona w łoże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

684 000 zł40 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1964 roku -warszawa, bielany, ul. Antoniego Magiera. W budynku nie ma windy. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł35 m² 19 960,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja: świetna lokalizacja, blisko centrum. Wokół dużo zieleni, parków, m. in. park Marszałka Rydza-Śmigłego, agrykola, park Ujazdowski, stadion Legii, torwar, bulwary Wiślane. Dosłownie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

995 000 zł68 m² 14 664,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni 67,85m2 składa się z czterech pokoi i zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

6 000 zł74 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

_______we speak pl/en/ru/ua______ Nowe 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie, kabaty - 74m The Realty Hub z przyjemnością przedstawia ofertę wynajmu nowoczesnego, loftowo-industrialnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł22 m² 26 318,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie w pobliżu Łazienek w pełni wyposażone Nowoczesne stylowo zaprojektowane słoneczne mieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

7 500 000 zł208 m² 36 057,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Absolutny Unikat! Penthouse przy Koszykowej, między Aleją Róż i Aleją Przyjaciół - 3 tarasy, ostatnie piętro, widok na zieleń, ogród zimowy - 5 pokoi, luksusowe wnętrze. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Włochy,Warszawa

895 000 zł57 m² 15 646,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

SZukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 3 pokoje - 57,20 m2 z tarasem 14,70 m2 Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję piękne, nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "miasteczko Nova Ochota". Osiedle jest chronione, z monitoringiem, co zapewnia pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** Mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji - Warszawa, ul. Żelazna 27 ** Oferujemy do wynajęcia **2-pokojowe mieszkanie** z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, położone praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Powiśle-Solec,Warszawa

3 775 000 zł116 m² 32 554,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kupujący nie płaci 2% pcc - sprzedaż przez spółkę Z O.O. Podana cena jest ceną brutto i zawiera 8% podatku vat. = = = = = = = = = = = = = = = 4 pokojowy apartament Z dużym ogrodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łuczek

Nowe Włochy,Warszawa

865 000 zł46 m² 18 903 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania na ul. Łuczek w Nowych Włochach, warszawa. Mieszkanie jest odświeżone po wyprowadzce właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

14 000 zł109 m² 128,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowoczesny, komfortowy 4 pokojowy apartament w prestiżowej Rezydencji w sercu Mokotowa, zlokalizowany nieopodal Metra Wierzbno. Kameralna inwestycja w której znajduje się tylko 6.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij