dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 221,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cesja praw - dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w budynku (6 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Mokotów. Wykończenie: stan deweloperski (możliwe wykończenie pod klucz). Przyległości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

765 000 zł47 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego na Mokotowie. Lokal jest dwustronny z widną, oddzielną kuchnia, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie: 46.8 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 107,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta Sprzedaży Mieszkania ul. Kopińska 25 - Ochota, warszawa Dzień dobry! oferuję mieszkanie o powierzchni 47.05 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy III piętrowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górce,Warszawa

1 200 000 zł67 m² 17 870,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

*** To mieszkanie kupisz bez prowizji *** Cena - do negocjacji! Na sprzedaż: przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie ul. Pełczyńskiego - do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2. Nieruchomość położona jest na 8 piętrze w bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Pabla Nerudy 2. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

740 000 zł47 m² 15 744,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zależy Ci na mieszkaniu, które od pierwszej chwili wypełni Cię poczuciem komfortu i spokoju? A może marzysz o przestrzeni, w której promienie słońca każdego dnia wpadają do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

6 200 zł63 m² 99,15 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny, 3 - pokojowy apartament o powierzchni 62,53 m2 z klimatyzacją zlokalizowany w Warszawie przy ul. Siedmiogrodzkiej/ bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 16 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

810 000 zł26 m² 31 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

We speak pl/en/ua/ru Oferujemy na sprzedaż studio 26 m2 wykończone w standardzie premium zlokalizowane na 3 piętrze zabytkowej kamienicy z windą. Powierzchnia: 26m Wysokość: 3,5 m Typ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*English version below Zapraszam do najmu pięknego, gustownie urządzonego w stylu retro 2-pokojowego mieszkania położonego na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy na Starej Pradze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

We speak pl / ukr / ru / eng Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, elegancki apartament o powierzchni 58 m , zlokalizowany na 2. piętrze przy ul. Żupnicza w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 449 000 zł67 m² 21 626,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2% metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

918 000 zł59 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2, położonej w Warszawie, w dzielnicy Bielany, przy ulicy Aspekt. Słoneczne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pod Lipą

Kabaty,Warszawa

2 085 000 zł159 m² 13 086 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

| przestronne i komfortowe mieszkanie na Kabatach - idealne dla dużej rodziny Na sprzedaż wyjątkowe, sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 159,33 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł59 m² 18 644,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Zaborowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Stary Mokotów,Warszawa

689 000 zł42 m² 16 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, na Starym Mokotowie, z możliwością przerobienia na trzypokojowe ( w pierwotnej wersji były to dwie sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Sielce,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| all information available in English | Toda la información disponible en español | Oferuję do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 mkw, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

425 000 zł24 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 23,5 m z przynależną komórką lokatorską o wielkości 4 m , usytuowana na 3., ostatnim piętrze kameralnego bloku w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

615 500 zł28 m² 21 749,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,30 m , położone na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Villa Parc przy ul. Włodarzewskiej. Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 045 000 zł92 m² 22 233,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia ,wola. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc. Bez prowizji. Apartament składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 873,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

* dzielnica Targówek *ul. Św. Wincentego * dwa pokoje * 49,08 m2 * balkon * garaż * Metro Kondratowicza * link do spaceru Oferujemy do sprzedania widne dwupokojowe mieszkanie (49,08 m2) z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, funkcjonalna garderoba, elegancki hall oraz łazienka z wanną tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

499 000 zł40 m² 12 412,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Serdecznie zapraszamy do zakupu 2-pokojowego, funkcjonalnego mieszkania położonego na 6. piętrze w nowoczesnym bloku z 2005 roku. Mieszkanie wymaga remontu. Zostało uprzątnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Stary Mokotów,Warszawa

689 000 zł42 m² 16 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe mieszkanie, na Starym Mokotowie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, z możliwością przerobienia na trzypokojowe z aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

789 000 zł49 m² 15 971,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania 3 pokoje na Muranowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu przy Alei Jana Pawła II. Jest to idealny punkt komunikacyjny, co pozwala na szybkie przemieszczanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 626 150 zł97 m² 16 754,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament z antresolą i tarasem na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Bez pcc. Bez prowizji. Powierzchnia użytkowa: 97,06 m2 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Ursynów,Warszawa

1 170 000 zł68 m² 17 231,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Budynek bez windy. Lokal w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście-powiśle, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,00 m2 przy ul. Górnośląskiej. Mieszkanie jest usytuowane od cichej strony z widocznym Centrum Miasta. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

1 099 000 zł79 m² 13 982,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Przy Forcie Gotowe do zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu z ochroną. Świetny rozkład i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karczocha

Mokotów,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m2 na Mokotowie w apartamentowcu przy ul. Karczocha. Niezwykle funkcjonalne wnętrze zaprojektowane przez architekta. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

3 950 zł64 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , usytuowane na 2. piętrze budynku przy ul. Stanisława Kazury 16 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bagatela

Śródmieście,Warszawa

689 000 zł24 m² 28 708,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Rezerwacja! Wyjątkowe i bardzo ciche mieszkanie z intymnym widokiem , w zabytkowej kamienicy przy ul. Bagatela 13 Doskonałe zarówno na własny użytek świetne jako inwestycja Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

540 000 zł27 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe, wykończone mieszkanie w Warszawie przy ul. Herbu oksza. Inwestycja Ursus Vita, renomowanego developera dantex. Rozkładowe 2 pokoje , 27 m2 6/7 piętro. Dużym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł64 m² 24 275,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Magazynowej. Nieruchomość znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

3 990 000 zł130 m² 32 282,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu absolutnie unikatowy apartament na sprzedaż usytuowany na piątym piętrze eleganckiego apartamentowca z basenem Belvedere Residence. Inwestycja Belvedere Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

649 000 zł26 m² 24 490,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość z nowego budownictwa w świetnej lokalizacji! Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym bloku oddanym do użytku w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

855 000 zł53 m² 16 132,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ursynów - Kabaty , ul. Rosoła > przystanki autobusowe 100 m od klatki > metro Kabaty 800 m > w bezpośrednim otoczeniu budynku Las Natoliński, sklep spożywczy naprzeciwko wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł86 m² 75,58 zł/m²

 

Piętro:13/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowe, luksusowe mieszkanie, dla maksymalnie dwóch wyłącznie dorosłych osób, bez zwierząt. Rozkład Apartament 86m2 składa się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, toalety i łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 049 000 zł65 m² 16 138,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy (agencjom dziękujemy za współpracę) całkowicie nowe, (takie jak na zdjęciach) z klimatyzacją *wyposażone w sprzęt agd (wszystkie sprzęty są nowe, na gwarancji). *Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament w kameralnej inwestycji "rezydencji Narbutta" w urokliwej części Starego Mokotowa. Pięknie wykończony, w pełni wyposażony w sprzęty agd i rtv. Ujmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 349 000 zł60 m² 22 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na Woli gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w doskonałej lokalizacji na.