dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 050 zł27 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 27 mkw, położona przy ul. Redutowej na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z jasnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna lokalizacja, okolice ul.Grenadierów, bardzo dobre położenie komunikacyjne Praga Południe ul.Ostrobramska Wygodne kompletnie wyposażone i umeblowane - również dla studentów Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalskiego

Bródno,Warszawa

637 864 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na Targówku. Kameralny budynek idealny zarówno dla rodzin, par jak i na inwestycje na Bródnie Podgrodziu. Planowany termin oddania 1 kwartał 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 376 370 zł71 m² 19 476 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

-> Chyba że chcesz, by zamieszkali tu przed Tobą. <- Biuro Obsługi Inwestycji i Sprzedaży brak prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 100,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka Z możliwością wydzielenia osobnej sypialni zlokalizowana na Warszawskim Ursusie - inwestycja Ursus Vita dewelopera Dantex. Mieszkanie gotowe do wejścia i wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

6 000 zł57 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng do wynajęcia - atrakcyjne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie W 19 dzielnica, ul. Kolejowa Mieszkanie dostępne od 1 października 2025 r. Idealne dla pracowników korporacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Czerniaków,Warszawa

1 770 000 zł77 m² 22 847,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rozkładowe, wygodne mieszkanie w pełni umeblowane położone na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu otoczonym terenami zielonymi, w otulinie jeziorka czerniakowskiego. Dolny Mokotów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waldorffa

Fort Bema,Warszawa

1 050 000 zł45 m² 23 189,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Waldorffa 41/ Bemowo/ Osiedle Awangarda 2 pokoje / 45,28 m2 powierzchni + ogród + taras (53m2) dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł158 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament położony na ostatnim piętrze prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy w stylu art déco. Połączenie zabytkowego charakteru z nowoczesnymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Szamoty,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania Na wynajem oferujemy zupełnie nowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 36 m , wykończone w najwyższym standardzie i gotowe do wprowadzenia od zaraz. To pierwsza okazja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

639 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na Śródmieściu / Muranowie tuż obok parki Krasińskich. Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śmigielska

Skorosze,Warszawa

640 994 zł37 m² 17 352,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartament nr 8 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Powiśle-Solec,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: krótko Na wynajem 3-pokojowy apartament o powierzchni 90 m , po generalnym remoncie w 2023 roku. Zlokalizowany w sercu Warszawy, przy ul. Fabrycznej - w zielonej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł36 m² 102 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy! Wspólna, róg Marszałkowskiej. Mieszkanie o powierzchni 36,3m2, usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat '70. Położenie względem stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 500 zł44 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 44 m2 w doskonałej lokalizacji, w inwestycji "dom przy Okrzei". Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 680 000 zł60 m² 27 869,90 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesny 2-pokojowy apartament | Siedmiogrodzka | Wola | Garaż i komórka lokatorska Na sprzedaż elegancki, funkcjonalny apartament położony przy ul. Siedmiogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

1 650 000 zł69 m² 23 913 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

The Estate Warsaw Na sprzedaż wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 69 m , położony na 9. piętrze w 15-piętrowym budynku z 1976 roku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Centrum,Warszawa

4 300 zł51 m² 84,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu na wynajem Takie oferty pojawiają się raz na kilka lat i szybko znikają. Lokalizacja Polna jedna z najbardziej prestiżowych i pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwitnąca

Młociny,Warszawa

819 000 zł63 m² 13 010,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub dwójką dzieci, która poszukuje przestrzeni zapewniającej codzienny komfort i spokój. Gotowe do zamieszkania czeka, aby stać się Twoim nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w warszawskich Starych Bielanach przy ul. Kasprowicza. Nieruchomość znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetna kawalerka o powierzchni 29 m , przy ul. Internetowej 50. Mieszkanie ma idealny rozkład nigdy nie było wynajmowane, jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 390 000 zł68 m² 20 531,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja lokalizacja - Żoliborz, sady Żoliborskie, rezydencja Arteco. Osiedle chronione, ogrodzone, z własną strefą rekreacyjną tylko dla Mieszkańców. Cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 000 zł41 m² 72,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,17 m2 składające się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Przymierza

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie Na wynajem wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w samym sercu Starej Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 535 000 zł77 m² 19 917 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

1 535 000 zł | sprzedaż | mieszkanie | 77,07 m2 | 3 pokoje | warszawa I błonia wilanowskie | ul. Klimczaka 5 Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 990 zł32 m² 124,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | ul. Łopuszańska, warszawa Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

750 000 zł87 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Specjalna oferta Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami (87mkw) 3 osobne pokoje | Salon z aneksem | Balkon 8mkw | Taras 20 mkw. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

565 000 zł38 m² 15 066,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m - Warszawa, białołęka, ul. Winorośli 10 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (8 m ), sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 535,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , usytuowane na 4. piętrze zadbanego budynku wyposażonego w dwie windy, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smoleńskiego

Bielany,Warszawa

6 700 zł74 m² 90,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu ekskluzywnego apartamentu - nowoczesnego 3 pokojowego mieszkania, w budynku posadowionym na prestiżowym osiedlu Apartamenty Marymont. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe w stanie do zamieszkania - usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Teren osiedla jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Wyględów,Warszawa

11 000 zł132 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja na Mokotowie, - nowoczesne wnętrza, - taras z widokiem na park, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

565 000 zł33 m² 17 028,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Opis mieszkania: mieszkanie z ogromnym potencjałem do nowej aranżacji , bardzo widne, jasne, bardzo wysokie okna. Widna, niezależna kuchnia. Mieszkanie wymaga generalnego remontu, niemniej ma duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

2 689 000 zł117 m² 22 982,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Marina Mokotów - miejsce, które od lat wyznacza standard luksusowego życia w Warszawie. Właśnie tutaj czeka na Ciebie wyjątkowy apartament o powierzchni 116,8 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

659 000 zł46 m² 14 233,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w dobrym stanie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł128 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament 127m2, 3 pokoje, widok na panoramę miasta, budynek: grzybowska 3 to wielokondygnacyjny apartamentowiec, którego budowa rozpoczęła się w listopadzie 2004, a zakończyła się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia przy Browarach Warszawskich. Apartament położony jest na czwartym piętrze i ma powierzchnie 56 m2. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i sypialni. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu na Woli - tuż obok centrum handlowego Arkadia. To świetna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 547,30 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokowe z aneksem o łącznej powierzchni 48,6 m2. MIeszkanie usytuowane na 1 piętrze 13 kondygnacyjnego budynku na Osiedlu Saska z reprezentacyjnym holem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Bielany,Warszawa

7 699 zł115 m² 66,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia pół bliźniaka Ciekawe i wyjątkowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, rozłożone na trzech kondygnacjach. Na parterze, salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij