dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 489,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 46,20 m , położone na 3 piętrze w zadbanym apartamentowcu z 2008 roku. Budynek charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł51 m² 20 564 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie I budynek Atrakcyjna lokalizacja w prestiżowej części Wilanowa - Miasteczko Wilanów, przy ul. Hlonda. Powierzchnia całkowita: 51 m - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

784 960 zł49 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Króżańska

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 23 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stary Mokotów - klimat przedwojennej Warszawy, po generalnym remoncie, kominek, balkon, 3 pokoje Wyjątkowe, słoneczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i urokliwych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na cichym, zadbanym osiedlu w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł28 m² 22 628,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż | Kawalerka 27,63 m | Praga-Północ - okolice Portu Praskiego | metro 5 min pieszo Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,63 m , położona na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

759 000 zł36 m² 20 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,15 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

849 000 zł62 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, które zaraz po wejściu wita zapachem drewna. Jest świeżo po remoncie i czeka na nowego właściciela. Lokalizacja jest świetna: z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 900 000 zł95 m² 19 916,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z ogrodem i tarasem przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 27, warszawa - Wola - Odolany Przystanek autobusowy - 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

1 850 000 zł80 m² 23 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie w kamienicy przy ulicy Francuskiej 32 Westate prezentuje mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na ostatnim piętrze zabytkowej kamienicy z 1932 roku jednej z tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł54 m² 27 976,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, nigdy niezamieszkałe | 2 pokoje | taras + balkon | Mokotów - Cybernetyki 2b Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 688 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia, dobrą komunikację i spokojne otoczenie - właśnie takie jest to 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narwik

Fort Bema,Warszawa

1 880 000 zł84 m² 22 380,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni umeblowanego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68 m , położonego na parterze kameralnego budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 370 000 zł77 m² 17 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 77 m - Ursynów , ul. Kłobucka ( zbieg ulic Bokserskiej, obrzeżnej i Kłobuckiej) Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mińska

Grochów,Warszawa

991 354 zł54 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Targówek Mieszkaniowy- ul. Zamiejska 15, doskonała lokalizacja! przy wejściu do stacji metra Trocka piętro 10 z 13 loggia 47 m2 do odświeżenia lub remontu 2 pokoje oddzielna widna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne mieszkanie na odrestaurowanej ulicy Chmielnej, przy Pasażu Wiecha. Mieszkanie posiada idealne parametry: - pokój + bardzo duża kuchnia (oddzielnie) z oknem; - z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Sadyba,Warszawa

1 250 000 zł105 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie po podłodze posiada powierzchnię około 138 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 379 000 zł53 m² 26 033,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość w jednej z najmodniejszych warszawskich lokalizacji - Wilanowie. Na powierzchnię użytkową (53m2) składa się duży z salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

730 000 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m zlokalizowane w bloku z 2002 r. Mieszkanie o pow. 36,5 m2 świeżo po remoncie położone na 3 piętrze w zadbanym 7 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 3 pokoje na Ochocie, przy ul. Lirowej. Mieszkanie doskonałe dla pary lub pary z dzieckiem. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 60 m2. Składa się z: salonu z wygodnym, jasnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Króżańska

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 22 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa cena Piękne, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie (65 m ) przy ul. Króżańskiej na Starym Mokotowie. Wyjątkowa oferta dla miłośników Starej Warszawy. Mieszkanie jest słoneczne, wysokie (3,1 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Dolnym Mokotowie. Dobry punkt komunikacyjny. Blok i klatka schodowa zadbana. Parter. Kuchnia przy wejściu w korytarzu. Płyta na dwa palniki gazowe, brak piekarnika. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł30 m² 21 220,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje w centrum Warszawy Al. Jana Pawła II, blisko Hali Mirowskiej | 30,16 m Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,16 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość umeblowania! Do wynajmu bardzo jasny, przestronny apartament 2 pokojowy o powierzchni 55 m2 położony na zielonym Osiedlu Inflancka przy ulicy Stawki 4, nieopodal Westfield Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wierzbno,Warszawa

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - Górny Mokotów; 3 piętro w budynku czteropiętrowym baz windy. Ciche 2 pokoje Z widną kuchnią. Czyste choć skromne - utrzymane w standardzie lat 90 tych,2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 000 zł51 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 2-pokojowy stylowy apartament o powierzchni 51 m2, z balkonem o powierzchni 8,5 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Zielona,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne I jasne mieszkanie na warszawskich bielanach Idealne dla singla/pary | Zielona okolica | Bliskość komunikacji miejskiej | Piwnica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Moczydło,Warszawa

1 079 000 zł49 m² 21 806,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,48 m z dużą loggią 7,98 m , położone na 3. piętrze 7-piętrowego budynku z 2018 roku przy ul. Fort Wola 12a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

1 400 000 zł72 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 72 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaukaska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł33 m² 14 242,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,10 m2 znajdująca się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Służew,Warszawa

849 000 zł65 m² 13 002 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Noskowskiego Zygmunta! Służew nad Dolinką! Metro! Rozkładowe przestronne widne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2. Usytuowane przy ulice Noskowskiego Zygmunta! Na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

849 000 zł43 m² 19 868,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 2 pokoje | gotowe do wprowadzenia | balkon | garaż | top lokalizacja Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Park Skandynawia przy ul. Optyków. Mieszkanie bardzo funkcjonalne i zadbane, idealne zarówno dla singla, jak również pary. W skład mieszkania (45,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

879 000 zł49 m² 17 938,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Dom Development | Praga-Południe Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Drwęckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

949 000 zł51 m² 18 520,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W skrócie: ul. Złoty Potok 4, warszawa Rok budynku 2019 r. 51,24 m 2 z 5 pięter Przestronny balkon Ekspozycja zachodnia Miejsce garażowe (płatne dodatkowo 50 000 zł) nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Wilanów,Warszawa

1 090 000 zł74 m² 14 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe, odświeżone mieszkanie o powierzchni 74 m . Idealne do wprowadzenia się od zaraz. Lokal znajduje się na 1 piętrze z 4 w budynku z windą z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 10 piętrze w budynku z windą przy ul. Puławskiej 111 w Warszawie. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 065 000 zł33 m² 32 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu eleganckie mieszkanie - studio zaprojektowane według najnowszych trendów w doskonałej lokalizacji przy Browarach Warszawskich i ścisłym centrum. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

650 000 zł35 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym Żoliborzu - idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

810 000 zł48 m² 17 053 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.5m2 znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku FORT BEMA na Osiedlu z 2005 roku przy ulicy Obrońców Tobruku.