dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Klimontowskiej 28 o powierzchni 57 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia apartament na Służewcu, dwa pokoje z tarasem, w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym terenie, w biznesowym sercu Warszawy! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 762,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnej i elegancko wykończonej kawalerki o powierzchni około 30 m , położonej przy ul. Ludwiki w Warszawie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 559 192 zł128 m² 12 215,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Jeśli marzysz o dużej przestrzeni, własnym tarasie i spokojnej okolicy z zielenią za oknem to ogłoszenie jest dla Ciebie. 129 m jasnego, ustawnego wnętrza rozłożonego na 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

2 100 000 zł89 m² 23 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament 3 pokoje/89,39 mkw Z loggią I garażem na ekskluzywnym osiedlu 'w drodze do Wilanowa'. Salon 23,26 mkw otwarty na kuchnię z jadalnią 12,83 mkw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł68 m² 132 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Informacja dla pośredników na końcu opisu. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament 3 pokojowy w Centrum, przy ul. Grzybowskiej 37. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 473,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szukasz przytulnego lokum na bliskiej Woli? Oferuję cichą kawalerkę z oddzielną kuchnią i potencjałem na 2 pokoje. Po remoncie lokal będzie atrakcyjną inwestycją na wynajem, lub tanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żegańska

Międzylesie,Warszawa

789 000 zł52 m² 15 202,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przepiękne mieszkanie z duszą w kamienicy na Wawrze - 52m2 po remoncie! Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

676 000 zł42 m² 16 289,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Elbląskiej 37 na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Atrakcyjny układ | oddzielna kuchnia z oknem | doskonale doświetlone |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego apartamentu w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji - nasza oferta na pewno przypadnie Wam do gustu! Proponujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone tuż obok stacji metra Stacja metra Wierzbno, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Atuty: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł68 m² 27 379 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna przy ul. Domaniewskiej 41a w Warszawie - trzy niezależne kawalerki, wysoki standard wykończenia i atrakcyjny potencjał najmu z roi na poziomie 7%! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje | Balkon | Piwnica | Mokotów, sadyba - ul. Korczyńska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Korczyńskiej 5 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Błonia Wilanowskie,Warszawa

928 000 zł43 m² 21 372,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz cichego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej części Miasteczka Wilanów, a jednocześnie z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta oferta łączy wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Warszawskim Ursynowie przy ul. Na Uboczu w budynku wybudowanym w 2014 r. Lokal o powierzchni 43 mkw znajduje się na 4. (z 4) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

6 350 zł71 m² 89,44 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie ze świetnym widokiem na wieżowce Panoramiczny widok na Warszawę | Łucka City | Parking podziemny | Siłownia, sauna i basen w budynku ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

790 000 zł49 m² 16 132,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ochoty Usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Urbanistów. Kompletnie ciche z oknami na stronę podwórza (wschód). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 650 000 zł83 m² 19 879,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

[rezerwacja] Na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 83 m , położone w sercu Miasteczka Wilanów, przy ul. Kazachskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

3 900 zł32 m² 120,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na warszawskim Powiślu, przy ul. Wilanowskiej 6. Lokal został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

755 000 zł53 m² 14 170,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kaliskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 1. piętrze usytuowanego na zamkniętym osiedlu, przy ul.św. Wincentego, na Targówku. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

799 999 zł48 m² 16 652,80 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48,04 m2, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy skrzyżowaniu ul. Górczewskiej i Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

949 000 zł40 m² 23 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie po remoncie, wykończone w funkcjonalnym i nowoczesnym standardzie. Przemyślany układ, bardzo dobre doświetlenie oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

672 000 zł38 m² 17 920 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m , położone w samym sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

8 000 zł101 m² 79,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu luksusowy apartament na Powiślu w bliskiej okolicy Centrum Nauk Kopernik oraz Elektrowni Powiśle. Niewątpliwą zaletą mieszkania jest wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł73 m² 16 424,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kossutha. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mała

Praga-Północ,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 435 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji przy ulicy Małej 15a na warszawskiej Pradze-Północ. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł52 m² 26 976,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy z windą. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Sejmu, ambasad, parku Rydza Śmigłego, agrykoli oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka kapitalny remont 2 lata temu; pokój i kuchnia z oknami na zachód i okno balkonowe na północny zachody, kuchnia szafki kuchenne, kuchnia eteryczna, umeblowane, sprzęt agd - mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Imielin,Warszawa

1 550 000 zł80 m² 19 254,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 80,5 m z widokiem na Warszawę, położone na ostatnim, 10. piętrze budynku z 2010 roku, tuż przy metrze Imielin. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

945 000 zł63 m² 14 952,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świetna lokalizacja - blisko Metra. Rozkładowe mieszkanie - 3 pokoje / balkon / dużo szaf. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne rozkładowe mieszkanie po remoncie (ok. 3,5 roku temu), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

1 025 000 zł79 m² 12 974,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż klimatyczne, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie (e-W) o powierzchni 79 m , położone przy ul. Królowej Marysieńki. Możliwość zmiany układu z 2 na 3 pokoje. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Bemowo,Warszawa

855 000 zł65 m² 13 153,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | 65 m | po generalnym remoncie | loggia z widokiem na zieleń | Chomiczówka Szukasz gotowego do zamieszkania, przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

997 000 zł66 m² 15 037,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66 m - Warszawa, bemowo (lazurowa/górczewska). Najważniejsze informacje: lokalizacja: warszawa, bemowo - skrzyżowanie ul. Lazurowej i Górczewskiej Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

944 000 zł59 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwustronne mieszkanie na Targówku w apartamentowcu (czerwona cegła) z 2007 roku na zamkniętym osiedlu (strzeżonym) 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Św. Wincentego składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł80 m² 20 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na zdjęciu są przedstawione wizualizacje, klienci odświeżają mieszkanie. Elegancki apartament 3-pokojowy | 80,4 m | Miasteczko Wilanów | loggia Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 690 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 z przepięknym widokiem z okien znajdujące się na Osiedlu Saska. Lokal mieści się na ostatnim 8.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2025 roku, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł50 m² 58,42 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Adama Mickiewicza na Żoliborzu. Idealna propozycja dla singla lub pary. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

749 000 zł57 m² 13 147,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu Tarasy Dionizosa, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Położone w zacisznej części Białołęki, blisko.