dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

799 200 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z dużą kuchnią z jadalnią oraz dwoma sypialniami. Zadbane, odświeżone ściany - do wprowadzenia. Częściowo umeblowane - jak na zdjęciach. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie w sercu zielonej i spokojnej części Woli przy ulicy Człuchowskiej nieopodal ulicy Znanej czy Sowińskiego. Apartament na zamkniętym strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

925 000 zł53 m² 17 452,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku położonym na Warszawskim Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Króżańska

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 23 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

English Version Below Avenue Estate przedstawia przedwojenną elegancję i współczesny komfort w sercu starego Mokotowa. 3 pokoje, 65 m światła i spokoju przy kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Winnica na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II przy ul. Białej Floty. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

673 985 zł49 m² 13 754 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż oferujemy unikalne mieszkanie o łącznej powierzchni 49 m , usytuowane na 11. piętrze w zadbanym bloku z 1991 roku. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krzyżówki 13b o powierzchni 33,9 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kawęczyńska

Szmulowizna,Warszawa

849 000 zł44 m² 19 264,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz Klimatyzacja zapewniająca komfort o każdej porze roku Możliwość zakupu miejsca w garażu podziemnym (65 000 zł) Na sprzedaż eleganckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

839 000 zł65 m² 12 907,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni. ul. Marmurowa 44 - Jabłonna Idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

: krótko: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,64 m , położone na parterze w 6-piętrowym budynku z 2020 roku przy ul. Komputerowej 8 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie zostało zaaranżowane w wysokim standardzie. Nowoczesne, jasne mieszkanie na warszawskiej Woli, przy stacji metra Ks. Janusza. Składające się z: salonu; widnej kuchni; kameralnej sypialni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

489 900 zł32 m² 15 252,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

! lokal idealny na biuro / gabinet lub lokal inwestycyjny pod najem! apartamenty jerozolimskie invest Lokalizacja w apartamentowcu z recepcją - Apartamenty Jerozolimskie invest Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieniążka

Bemowo,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 174,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - budynek z cegły z 2005r - miejsce garażowe - Duża komórka - Klimatyzacja Cechy mieszkania: - powierzchnia 49,4 m - 2/5 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Staromiejskie,Warszawa

750 000 zł40 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w samym sercu Warszawy - przy ul. Wałowej 6. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku po termoizolacji, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlachecka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł73 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kupująy nie płaci prowizji! Funkcjonalne w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, u zbiegu ulic Włodkowica i Szlacheckiej w prężnie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

889 500 zł38 m² 23 407,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1958 roku, tuż obok Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

8 400 zł64 m² 131,25 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | 3-pokojowy apartament | Towarowa Towers | Warszawa Wola Do wynajęcia, nowoczesny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Ochota,Warszawa

2 590 000 zł115 m² 23 469 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, którego wartość według prognoz rynkowych wzrośnie o około 35 40% w ciągu najbliższych kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

819 000 zł49 m² 16 848,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m2, usytuowane w sercu warszawskiego Powiśla, przy ul. Górnośląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

1 295 000 zł62 m² 20 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 62 m2, położone na 3 piętrze, zlokalizowane przy ul. Siennej, w odległości 300 m od Metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 098 000 zł65 m² 16 825 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Westate Wola z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,43 m z przynależną piwnicą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 300 zł27 m² 86,53 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie | balkon z widokiem na zieleń | Bielany Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,58 m , położona na 5. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

725 000 zł40 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Top lokalizacja, cisza, gotowe do zamieszkania! Wyjątkowe mieszkanie po remoncie- w klimatycznej przedwojennej kamienicy z windą, zlokalizowane przy ul. Andersa w samym sercu Warszawy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Witolin,Warszawa

929 000 zł56 m² 16 678,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z 2023 roku przy ul. Grochowskiej 87 w Warszawie. Budynek o wysokim.