dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 252 ogłoszenia

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, garwolińska 16a, praga południe lokalizacja Lokalizacja nieruchomości przy ul. Garwolińskiej 16a to doskonałe połączenie spokoju i wygody życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł67 m² 23 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 66,78 M (faktyczna powierzchnia to ok. 71 M ) W samym sercu starego mokotowa, przy ul. Tynieckiej. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie. Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 800 zł68 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca z recepcją i ochroną. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł47 m² 17 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Bemowie idealne dla singla, pary, seniora lub jako inwestycja! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

583 000 zł36,50 m² 15 972,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa okolica, mieszkanie w pełni wyremontowane, w odległości 200m od stacji Metra Słodowiec, w drugiej linii zabudowy dzięki czemu mieszkanie jest ciche i gwarantuje szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł67,31 m² 20 353,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Apartament w którym znajduje się apartament, zlokalizowany w Śródmieściu (ujazdów), tuż przy granicy z Mokotowem, w bliskiej odległości od Parku Łazienkowskiego. Dzięki dużej.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł53,77 m² 9 819,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja na sprzedaż 53,77 m 2 pokoje 2 łazienki 8% roi Warszawa, stare Włochy, ul. Mikołajska 8 Mieszkanie po remoncie w kameralnym budynku (tylko 8 mieszkań) w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł69,40 m² 13 688,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4 m , położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Warchałowskiego na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł87,20 m² 18 922,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 87,2 m2, piętro 2/2 bez windy, w budynku z 1999 r. Bemowo Lotnisko. Po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Warszawa, wola ul. Wolska / 32 m/ kawalerka / Metro 70m2 - 2 minuty spacerem We speak English Cena: do negocjacji Świetna lokalizacja Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł36,15 m² 16 597,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjna nieruchomość w zielonej części Warszawy położona wzdłuż Parku Skaryszewskiego. W pobliżu sklepy , punkty usługowe i gastronomia. W kilka minut spacerem można dojść.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł34,41 m² 20 633,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie bardzo ciche o powierzchni 34,4 m po generalnym remoncie, z pięknym oszklonym widokiem na centrum miasta, pałac Kultury i zieleń. Składa się z salonu i oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53,46 m² 16 816,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie 53,4 m przy ul. Kopińskiej 37 pełna własność z księgą wieczystą, gotowe do wprowadzenia, w solidnym budynku budowanym według przedwojennych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* english version below* Dostępne od już. Ciche, wygodne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Idealne dla singla, pary, lub do wynajęcia na spółkę. W pokoju z balkonem rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

889 640 zł43,58 m² 20 413,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w Warszawie nowe, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,58 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł39 m² 20 487,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Brief: kompaktowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m na warszawskim Mokotowie to propozycja, która łączy funkcjonalny układ z miejskim stylem życia. Położone na 8 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem studio znajdujące się w pięknej, wczesno modernistycznej kamienicy rodziny Oppenheimów, wzniesionej w latach 1910-1912, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł62,15 m² 17 860,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Włochy o powierzchni 57 m , znajdujące się na 2 piętrze bloku, który jest na przestronnym zamykanym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,55 m² 17 107,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo estetyczne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,55 m , położone na 5. piętrze zadbanego, nowoczesnego budynku renomowanego dewelopera Ronson. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł47,72 m² 15 276,61 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Ciche dwustronne mieszkanie z widokiem na wieżowce w centrum Warszawy ul. Anielewicza, muranów! Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł55 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zdjęcia przedstawiają stan rzeczywisty nieruchomości (to nie są wizualizacje). Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł61 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Wola | metro Księcia Janusza | po remoncie Ulica Okocimska 11 Na wynajem przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,14 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł45,50 m² 15 516,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 45,5 m 2. Położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W mieszkaniu znajdują się: -Trzy odrębne pokoje -widna oddzielna kuchnia. -Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł27,50 m² 105,45 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m , położone na 4 piętrze budynku przy ul. Grzybowskiej, w samym sercu Warszawy. To świeżo wyremontowane, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł132 m² 22 652 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowy apartament w Starym Wilanowie | Taras | Kominek | Garaż Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament po remoncie, położony w prestiżowej części Starego Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł19 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! cena brutto. Mozliwośc odliczenia vat 23%. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 19 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal znajduje się w budynku po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł33 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Białołęka-Tarchomin, ul. Antalla > najlepsza lokalizacja na Tarchominie, 900 m od Galerii Północnej > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od klatki > do stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł61,53 m² 22 753,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł66,20 m² 16 601,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji agencji Mieszkanie 40m2 dwa pokoje amfiladzie z parkingiem na terenie strzeżonego zamykanego osiedla z roku 2010. na ul Heroldów na Młocinach Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

474 350 zł26,50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie o powierzchni 27 m , położone przy ul. Kłosia na 2 piętrze przedwojennej kamienicy z 1934 roku, w zielonej i spokojnej części Starych.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie na ul. Piwarskiego blisko ul. Dolnej i Warszawianki. Trzy pokoje, w tym salon połączony częściowo z kuchnią , dwie osobne sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez Prowizji od najemcy. Komfortowe, świeżo po remoncie mieszkanie zlokalizowane na Pradze Północ na ul. Grajewskiej. Mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Budynek po remoncie z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł80 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu o powierzchni 80 m2, znajdujące się na 2 w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie jest przystosowane dla pary lub rodziny z dzieckiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł57 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3 Pokoje przy Metrze Wilanowska | Po Generalnym Remoncie | Bezpośrednio bez prowizji! Zdjęcia przedstawiają stan rzeczywisty nieruchomości (to nie są wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł36,28 m² 82,41 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Człuchowskiej 35a na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł56 m² 88,39 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje z klimatyzacją i dużym balkonem | Metro Ursynów 1 min Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m , położone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij