dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie: umeblowane, przestronne, jasne i ciche. Mieszkanie (w budynku z 1998 roku) znajduje się na 3 piętrze (bez windy), usytuowane dwustronnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane na Bielanach, ul. Skalbmierska. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju z balkonem, - oddzielnej kuchni, - łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

1 900 zł31 m² 61 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Doskonałe miejsce Starego Mokotowa; przy Parku Morskie Oko. Świetna komunikacja. Budynek bardzo zadbany, reprezentacyjny, po remoncie, z ochroną (portiernia). Mieszkanie jednopokojowe z widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Służewiec,Warszawa

939 000 zł64 m² 14 787,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronny trzypokojowy apartament z oddzielną kuchnią w bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesnej części Mokotowa. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz świetna lokalizacja to jedne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

380 000 zł25 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 25-metrową kawalerkę, znajdującą się na warszawskiej Ochocie - u zbiegu ul. Grójeckiej, banacha i Bitwy Warszawskiej 1920 r. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Praga-Południe,Warszawa

584 000 zł39 m² 14 974,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2. Sypialnia, łazienka, jasny przedpokój, przestronny salon z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 z 6 piętr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 296 300 zł89 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe (pow. 89,4 m2, z balkonem 20 m2) mieszkanie w Warszawie przy ul. Bokserskiej 2 (mokotów -służewiec, bezpośrednio przy terenach Wyścigów Konnych). Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Posiadamy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Kinowej blisko parku skaryszewskiego Do zalet mieszkania należy: perfekcyjny rozkład - mieszkanie dwustronne z możliwością łatwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

470 000 zł31 m² 15 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Pokój z kuchnią 31 mkw na Starym Górnym mokotowie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie 5 lat temu. W kamienicy, blisko stacji Metro Pole Mokotowskie. Ciche, funkcjonalne, w sąsiedztwie sgh.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Nowolipki,Warszawa

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 10-piętrowym budynku. Na 38 m2 znajdą Państwo pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

759 000 zł48 m² 15 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na nieruchomości gotowej do zamieszkania, bez remontów i poszukiwania ekipy remontowej. Cenisz sobie bezpieczeństwo i kameralną atmosferę?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Ochota,Warszawa

699 999 zł44 m² 15 730,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! tylko U nas! Poznaj potencjał mieszkania! Zobacz wirtualny projekt wykończenia wnętrza z zachowaniem realnych wymiarów przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 646,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bezczynszowa Kamienica 3 pokoje Ogródek ~190 m2 Garaż Lokalizacja: warszawa Wilanów, ul. Zapłocie Metraż: 73,5 m2 Piętro: parter z 2 Rok budowy: 2004 Stan prawny: odrębna własność Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 634,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku na Bemowie. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, dwie sypialnie, łazienka z wanną, osobne wc oraz przedpokój z szafą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 780 zł36 m² 77,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na wynajem: kawalerkę + komórkę lokatorską (+ ewent. garaż) na Woli. Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza 64 Szczegóły ogłoszenia: powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Bródnie , 62 m2, tuż przy wejściu do metra mieszkanie na osiedlu strzeżonym, zamkniętym mieszkanie w wysokim standardzie- robione pierwotnie dla siebie 3 pokoje, 2 łazienki(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

830 000 zł60 m² 13 900,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bielany | Przy Metrze | Trzy Pokoje | 3 Pokoje | Taras | Nowe Budownictwo | Sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe, odnowione mieszkanie z tarasem na przedostatnim piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

6 700 zł82 m² 81,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament o powierzchni ok 82 mkw., zlokalizowany na wysokim parterze w budynku z 2022 roku na pograniczu Bielan i Żoliborza, przy ul. Gdańskiej. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

3 150 zł43 m² 73,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2 pokoje, przy ul. Marywilska 68C, na Białołęce. Lokal jest zadbany i funkcjonalnie zaprojektowany. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z windą. Nowoczesny blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Wierzbno,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 939,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu , dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1957 r. na pograniczu Starego Mokotowa i Wierzbna. Doskonała propozycja dla singla, pary ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rawska

Ursus,Warszawa

896 875 zł88 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Pewna inwestycja! Przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,50 m , świetnie zlokalizowane na warszawskim Ursusie. Bardzo dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł36 m² 20 277,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Śródmieścia Północnego przy ulicy Plac J. H. Dąbrowskiego z widokiem na panoramę Warszawy. We speak english, if you happen to have any.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gdzie: wola, ul. Gumińska, nowa inwestycja oddana w 2022 r. "Stacja Wola" dla kogo: 2-3 osób ceniących mieszkanie w cichej okolicy, świeżo wykończonym mieszkaniu, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w okolicach Galerii Mokotow, 45m2, po remoncie, komfortowo umeblowane i wyposażone (telewizor, pralka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, lodówka). Otwarty, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W pełni umeblowane i stylowo urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Dywizionu 303 z tarasem. Odpowiednie dla par, oraz pod dalszy wynajem. Rozkład mieszkania (60m2) Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

589 000 zł56 m² 10 424,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Okolica: pełna miejska infrastruktura, dużo zieleni, bardzo dobra komunikacja miejska, (sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

519 000 zł41 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli poszukują Państwo 2-pokojowego mieszkania w dobrej cenie, to mamy dla Was idealną ofertę. W stosunku do większości mieszkań na rynku, prezentowana nieruchomość posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

415 000 zł31 m² 13 361,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam jasne i widne 1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, usytuowane na 2.piętrze w 10-piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych, wśród zieleni. Ustawny i praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 071 794 zł47 m² 22 990 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w biznesowej dzielnicy Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację. Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignacego Potockiego

Powiśle,Warszawa

570 000 zł35 m² 16 193,20 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeżeli lubisz klimat Powiśla i szukasz niewielkiego mieszkania, to koniecznie poznaj szczegóły tej oferty. Oto mieszkanie rozkładowe 35,2 m2, dwu pokojowe z osobną widną kuchnią, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

545 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Ursusie na Bohaterów Warszawy Metraż: 50 m2 Piętro: 3 z 3 Rok budowy: 1961 Materiał: cegła Stan prawny: odrębna Własność z kw Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

530 000 zł47 m² 11 383,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pok - 46,56m2 w kameralnej Kamienicy w Ursusie Opis nieruchomości Mieszkanie 3 pok - 46,56m2,usytuowane na 2 piętrze w dwu piętrowej kameralnej kamienicy niedaleko pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście Północne,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 068,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 na Muranowie. Podstawowe informacje: przestronne, ciche mieszkanie w świetnie skomunikowanym punkcie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

575 000 zł47 m² 12 118 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje są w doskonałej lokalizacji blisko Ronda Daszyńskiego, al. Solidarności przy ul. Okopowej. Pomimo lokalizacji w pobliżu kluczowych arterii Śródmieścia mieszkanie jest ciche- okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ul. Herbu Janina w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym z placem zabaw oraz dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

597 600 zł48 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie przy Dolince Służewieckiej z panoramicznym widokiem na Warszawę. Komfortowe i zadbane 3- pokojowe mieszkanie z zapierającym dech w piersiach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

315 000 zł25 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Posiadam kawalerkę 25 m2 w Warszawie przy ulicy Korkowej. Pokój kuchnia i łazienka. Mieszkanie znajduje się na 4-tym, ostatnim piętrze. Parkiet w pokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z loggią. Mieszkanie jest rozkładowe, do każdego pomieszczenia jest niezależne wejście z przedpokoju. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

599 400 zł56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne zadbane mieszkanie na Skoroszach w budynku z cegły z 2003 roku. Posesja ogrodzona, monitorowania z ochroną; wjazd przez bramę na pilota. Lokal 55,5 m2 na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Smocza

Nowolipki,Warszawa

395 000 zł20 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana kawalerka , na 2 piętrze (brak windy) w 3 piętrowym budynku z 1952 roku przy ulicy Smoczej 1, na Nowolipkach (bliska Wola). Oferta dla inwestora poszukującego gotowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Człuchowska

Ulrychów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W pełni umeblowane i stylowo urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Człuchowskiej z własnym ogródkiem. Odpowiedni dla par, jak i pod dalszy wynajem. Rozkład mieszkania.