dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

465 000 zł39 m² 11 892,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Salon z przygotowanym do wykończenia aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną. Lokal odświeżony. Budynek ocieplony, po termomodernizacji, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne, dobrze zlokalizowane i skomunikowane (autobus, tramwaj), bezpieczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m 2. Świetnie nadaje się również jako zakup na cel inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

855 000 zł80 m² 10 655,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 80,24 m ,2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1991 roku-Warszawa, ursynów, ul. Zamiany. Budynek jest w dobrym stanie. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł44 m² 26 160,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie tuż po remoncie, zlokalizowane w historycznej kamienicy Drehera z 1904 r. w sercu warszawskiego Śródmieścia przy urokliwej ul.Śniadeckich. Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio kawalerkę 32 m2 z oddzielną kuchnią w sercu Żoliborza, przy ulicy Słowackiego, w zabytkowej kamiennicy, na drugim piętrze. Wszystko świeżo po remoncie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 083,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na warszawskiej Sadybie o powierzchni 38.14m2. Zlokalizowana wśród willi miejskich, w bliskiej odległości centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Włochy

Stare Włochy,Warszawa

819 000 zł72 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o pow. 72 m2 w Warszawskiej dzielnicy Stare Włochy. Obszar ten charakteryzuje się niską zabudową i bardzo dużą ilością zieleni. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Sielce,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Oferuję na sprzedaż wyremontowane bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Sobieskiego w budynku z 1966 roku. Obecnie w trakcie budowy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

440 000 zł24 m² 17 959,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja - Wola, kawalerka, metro 3 min. Prywatnie sprzedam kawalerkę. * 3 minuty do metra Księcia Janusza * Wyższy standard - świeżo po remoncie, niezamieszkiwane * Domofon + monitoring * Dwie windy *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 900 zł73 m² 67,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu od zaraz trzypokojowe 73m2 mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, na osiedlu strzeżonym w Miasteczku Wilanów. W skład wchodzą: - salon/jadalnia, - dwie sypialnie, - garderoba, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Powsinek,Warszawa

796 666 zł47 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie położone na terenie strzeżonego oraz ogrodzonego Osiedla Królewskiego w Miasteczku Wilanów, w budynku drugiej linii zabudowy, od strony patio. Powierzchnia mieszkania to 47,14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Włochy,Warszawa

457 171 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Stare Włochy Lokalizacja - w pobliżu ważnych tras komunikacyjnych, a także możliwości szybkiego dotarcia do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Pradze Północ w Warszawie. Niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 38m2, po remoncie, w eleganckiej i zadbanej kamienicy z lat 50. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł49 m² 60 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej. Ustawne - narożne, 3 oddzielne pokoje, częściowo umeblowane z nowymi szafkami kuchennymi, tuż po odświeżeniu ścian z pięknym widokiem na Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

629 000 zł51 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy atrakcyjne, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Broniewskiego 87 na osiedlu Piaski. Mieszkanie ustawne, o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Czechowice,Warszawa

799 999 zł66 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu doskonałego mieszkania na sprzedaż, położonego w Warszawie przy ulicy Ochockiej 2ab. Lokalizacja ta to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

890 000 zł60 m² 14 774 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w budynku przy ul. Wańkowicza, dwustronne, bardzo ciche, składające się z pokoju z aneksem kuchennym ( można przywrócić stan pierwotny tzn. zamkniętą kuchnię),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

595 000 zł53 m² 11 226,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na zakup mieszkanie (53m2) 3-pokojowe na Starym Wilanowie. Cena 599 000 pln do negocjacji. Mieszkanie bardzo nasłonecznione. Kierunek okien wschód - zachód. W skład nieruchomości wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

535 000 zł41 m² 12 922,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na Bielanach. W mieszkaniu znajdą Państwo: -dwa odrębne pokoje -kuchnię -łazienkę Plusem jest balkon, a także piwnica. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe (45m) położone na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym, ul. Kłobucka 6a. Mieszkanie nie było nigdy zamieszkałe. Salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł84 m² 89,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament przy ul. Wspólnej budynek: wspólna 50/50a czyli inaczej Rezydencja na Wspólnej to przykład bardzo dobrej renowacji i dostosowania zabytkowej kamienicy z 1935 roku do nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

615 000 zł48 m² 12 759,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,2 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, sadyba, ul. Konstancińska. W budynku znajdują się dwie windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Stare Włochy,Warszawa

895 000 zł70 m² 12 696,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

+ + Szanowni Państwo, mam przyjemność reprezentować sprzedających i przedstawiam Państwu świetne mieszkane. Pani Ola - właścicielka, była tak uprzejma i znalazła chwilę aby napisać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemyska

Ochota,Warszawa

2 520 000 zł120 m² 20 947,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nous servons aussi les clients en Francais. Niepowtarzalna oferta, apartament w kameralnej, miejskiej willi na Starej Ochocie. Villa Banacha, wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

948 000 zł63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Nieruchomości proponuje ciche i klimatyzowane mieszkanie w centrum Powiśla. Mieszkanie: dwupokojowe, ale z możliwością przeniesienia kuchni do salonu, a przez to wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jeżeli szukasz komfortowego, jasnego mieszkania w bardzo dobrym standardzie to ta oferta jest dla ciebie! budynek: apartamentowiec z 2017 roku, zlokalizowany przy ul. Krypskiej. Duże przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 460 000 zł98 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

2 mieszkania stanowią jeden lokal po przekształceniu i połączoniu ze sobą. Lokal obecnie jest przystosowany pod usługi medyczne. Odbiór Sanepid, strażaków ect. Miejsce i zgoda na reklamę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

665 000 zł39 m² 17 139,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz świetnie zaprojektowanego, gotowego do wejścia mieszkania w idealnej lokalizacji? Nieruchomość idealnie nadaje się pod wynajem krótko jak i długo terminowy. Oferuję 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rudzka

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:9/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie na pograniczu Żoliborza i Bielan z widokiem na warszawską panoramę :) Warunki najmu: - kwota: 3500 zł + 1000 zł czynszu - umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

12 300 zł100 m² 123 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie - świeżo po generalnym remoncie - zlokalizowane pod najbardziej prestiżowym warszawskim adresem. Al. Ujazdowskie od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Monteverdiego

Białołęka,Warszawa

889 000 zł81 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

/ w kilku słowach: przestronne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem oraz prywatnym ogrodem na wysokim parterze w Miasteczku Greenwood na Białołęce. Zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Henryka I Brodatego

Ursus,Warszawa

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować gotowe, niedawno odświeżone 3-pokojowe mieszkanie. Wybór ten będzie idealny dla małej rodziny 2+1 lub nawet 2+2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 na Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich. Piętro siódme w bloku ośmiopiętrowym. W budynku dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

4 000 zł42 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa Oferta! Cudowne Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach! Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. W bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Młociny. Tuż obok budynku przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

825 000 zł53 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Westate Praga prezentuje dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej części Warszawskiej Woli. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul.Jana Kazimierza, osiedle Jana Kazimierza w Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

759 000 zł52 m² 14 596,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,85m2 usytuowane na 5 piętrze w kamienicy z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskim Muranowie przy ul. gen. Władysława Andersa. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

420 000 zł23 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka Ochota Geodetów Funkcyjne i nowoczesne studio w świetnej lokalizacji. Mieszkanie jest w idealnym stanie. Projekt reorganizacji przestrzeni, zakładał maksymalne wykorzystanie.