dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

1 159 000 zł65 m² 17 757 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,27 m , zlokalizowanego przy ulicy Daniszewskiej 22a na osiedlu viva garden 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

829 000 zł50 m² 16 474,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,32 m , zlokalizowanego przy ulicy Daniszewskiej 22a na osiedlu viva garden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować nową nieruchomość w mojej ofercie. To przytulne mieszkanie położone jest w sercu Warszawy, dzielnicy Wola. Idealne dla studentów, pary lub małej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł24 m² 105,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla osób bez zwierząt* preferowane osoby niepalące Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23,7 m2 położona na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

660 000 zł34 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Gotowe do zamieszkania, z osobną widną kuchnią Mieszkanie znajduje się w cichej, zielonej okolicy Mokotowa, w budynku otoczonym drzewami, z dala od miejskiego hałasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grajewska

Szmulowizna,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ulica Grajewska. Mieszkanie w odnowionej kamienicy. Wolne od 1 maja. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Duży pokój podzielony przesuwnymi drzwiami - drugie pomieszczenie służy jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą przy ul. Wąwozowej o powierzchni 56 mkw. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,88 mkw, znajdujące się na Ursusie (ul. Habicha) na 2. (z 7) piętrze w inwestycji ,mój Ursus z 2022 r. Budynek jest strzeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, który znajduję się w Warszawie na ul. Krasnobrodzkiej. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład. Znajdują się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

740 000 zł47 m² 15 744,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47m , położone na 7. piętrze w budynku z windą przy ul. Krasnobrodzkiej (warszawa - Targówek). Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

680 000 zł24 m² 27 949 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Prezentuję Państwu klimatyczną kawalerkę w sercu historycznego Mariensztatu. Mieszkanie znajduje się przy ul. Bednarskiej - okna wychodzą na zielony Skwer Samuela Orgelbranda. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,75 m, położone na strzeżonym osiedlu. Usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Pokój dzienny z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni ok. 32m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku przy ul. Chełmskiej. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio, przestronna kawalerka, blisko Mordoru i telewizji. * otwarta przestrzeń pokoju ( z szafą ) i kuchni z oknem, * łazienka razem z wc, z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

1 550 000 zł66 m² 23 463,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Gotowiec inwestycyjny 8% roi, jasna, śródmieście Na sprzedaż wyjątkowo ciche mieszkanie o powierzchni 66 m idealne pod wynajem krótko lub długoterminowy, zlokalizowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

619 000 zł32 m² 19 343,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Eustachego Tyszkiewicza 36 - Idealne mieszkanie dla studenta, pary lub małej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o wyjątkowym charakterze, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 050 000 zł74 m² 27 759 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

We spek pl, ua, ru, eng luksusowy apartament W budynku art deco - siedmiogrodzka, warszawa nowoczesny budynek I udogodnienia Budynek Art Deco to prestiżowa inwestycja, która łączy elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

3 590 zł75 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opcjonalnie miejsce postojowe W garażu podziemnym (w sąsiednim apartamentowcu) - w dodatkowej cenie - 280zł/m-c. Dodatkowo czynsz administracyjny ( z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł41 m² 121,89 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ekskluzywne mieszkanie w samym centrum Warszawy przy ulicy Widok o powierzchni 41,02 m2. Nieruchomość usytuowana w miejscu, gdzie wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 490 zł60 m² 41,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3 pietro, 54m kwadratowe, al. Wilanowska 9a / 2 pokoje / loggia / garderoba Opis: - dobry rozkład - duża garderoba - klimatyzacja całego mieszkania (daikin, także funkcja grzania, suszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł67 m² 20 517,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

67,26m 2 Nowe, w doskonałej lokalizacji Mieszkanie Mokotów Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży ekskluzywnego mieszkania na zasadach cesji umowy deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lutosławskiego

Żoliborz,Warszawa

620 000 zł30 m² 20 401,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Klimatyczne, ciche i przytulne 1-pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu o powierzchni 30,39 m2. Mieści się na 3.pietrze w 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przedmiejska

Falenica,Warszawa

999 000 zł68 m² 14 778,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Segment | ogródek | miejsce postojowe | cicha okolica | widok na las Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania z ogródkiem na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

815 000 zł41 m² 19 926,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Studio 41 m2 | Przestronne Okna | Jane Wnętrze | Piękny Widok | Loggia 2,5 m2 | Winda | 2 Komórki Lokatorskie 6,18 m2 | Niski Czynsz około 500 zł | Księga Wieczysta | Zamknięte Patio | Metro Wileńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 450 000 zł52 m² 27 671,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Warszawa, ul. Chmielna 73 C Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie - nikt jeszcze w nim nie mieszkał. W cenie są wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja - proszę o kontakt Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od 1 kwietnia, cichej i przestronnej nieruchomości z bardzo komfortowym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 240 000 zł54 m² 22 963 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dzień otwarty sobota 10 maja Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Żoliborzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania z dwoma pięknymi ogrodami oddalonego 15 minut spacerem od Galerii Młociny oraz stacji I linii metra- młociny. Zalety: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

620 000 zł35 m² 17 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz wyjątkowego mieszkania w Warszawie? Zobacz naszą ofertę! Na sprzedaż funkcjonalne, wysokie na 2,80m mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na pierwszym piętrze u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

25 900 zł170 m² 152,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje unikatowy penthouse urządzony w wysokim standardzie, z pięknym, komfortowym tarasem 120 m2 położony w Miasteczku Wilanów. Atuty funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł34 m² 19 971 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Przytulne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa ul. Madalińskiego Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1929 roku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 090 000 zł65 m² 16 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie składające się z: - salonu z kuchnią (32,9 m2) - sypialni (16,6m2), - łazienki (5,5m2), - garderoby (2,1m2). Do mieszkania przynależy 1 miejsce postojowe (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

1 340 000 zł96 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne, ciche dwupoziomowe mieszkanie 96 m warszawa włochy Sprzedaż bezpośrednia pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

974 000 zł39 m² 24 974,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

We speak pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugiem piętrze przy ulicy Dzielna w Warszawie na Woli. Parametry mieszkania: powierzchnia: 39 m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowanego w cichej i zielonej części Targówka - Bródno. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gościniec

Stara Miłosna,Warszawa

4 700 zł90 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 90 m2, w urokliwej Starej Miłosnej przy ulicy Gościniec. To idealna przestrzeń dla osób poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

8 050 zł67 m² 119,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje komfortowy i elegancki trzypokojowy apartament w centrum Miasteczka Wilanów. Lokalizacja Apartament znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji Miasteczka Wilanów - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł64 m² 12 539,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze budynku bez windy przy ul. Cypryjskiej w Warszawie - w całym budynku jest 25 mieszkań. Parametry nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł62 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m2 znajdujące się na Pradze-Północ przy ul. Białostockiej, na przeciwko Centrum Praskiego Koneser. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, kameralnym osiedlu. Idealne dla 2-3 osobowej rodziny ceniącej sobie komfort, wygodę i dobrą lokalizację. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł39 m² 22 951,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

We speak pl, ua, ru, eng 2-pokojowy apartament 39,17 m na Mokotowie, przy ulicy Konstruktorskiej Nowoczesne osiedle z ochroną, siłownią i wypożyczalnią rowerów Lokalizacja.