dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 248 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 081 379 zł56,05 m² 19 293,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjny rozkład 56,05 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 mieszkania Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł64,21 m² 25 308 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament przy ul. Kolskiej. Dwustronny, komfortowy, bardzo cichy, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy komfortowy apartament przy ul. Sarmackiej 28 w Miasteczku Wilanów o powierzchni 96 m2, z dwoma dużymi loggiami i ogrodem zimowym, z którego można korzystać również.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł39 m² 18 948,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż - jasne, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m (w tym piwnica 2,61 m ) położone przy Alei Armii Ludowej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów | Mieszkanie z komórka lokatorską i balkonem | Wolne od 1.06.2026 | Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw przy ul. Józefa Elsnera 34 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od kupującego Czynsz w cenie + opłaty według zużycia Idealna propozycja dla wymagających Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy w sobie komfort, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł56,20 m² 21 263,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczny apartament w kameralnej inwestycji english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży słonecznego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

5 299 zł57 m² 92,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

RS Real Estate prezentuje piękne, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Wilanowa - Zawady. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24,51 m² 19 991,84 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Studio inwestycyjnie Wola_widok na zieleń english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę kameralnego mieszkania na Woli, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł98,34 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam szczególnie, starannie urządzone mieszkanie z ogródkiem w willowej dzielnicy Wawra. Mieszkanie w kameralnym budynku - porównywalne z małym domkiem lub segmentem. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł101,71 m² 23 498,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze Z widokiem na zachody słońca Mokotów | Ostatnie piętro | Ponad 100 m | 4 pokoje | Balkon na całą szerokość mieszkania | Widok na zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane przy ul. Goleszowskiej 3a w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Woli. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł41 m² 96,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version bellow Nowoczesne 2 pokoje przy Rondzie Daszyńskiego | Metro | Browary Warszawskie | Garaż Lokalizacja: wola - Rondo Daszyńskiego Do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40,50 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, praga-Północ - Koneser 40,5 m | 2 pokoje | Balkon | Garaż podziemny Na wynajem wyjątkowy, designerski apartament typu loft, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Koneser. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł274,05 m² 47 072 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ekskluzywny apartament W kameralnym otoczeniu Prestiż | Lokalizacja | Concierge | Bliskość Zieleni | 3 Sypialnie | Luksus ***** rozkład pomieszczeń: wnętrza tego apartamentu cechuje nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70,70 m² 19 787,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewnia wygodę życia na co dzień i szybki dostęp do komunikacji miejskiej? Ta oferta na Natolinie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, komfortowe mieszkanie na wynajem położone w sercu Starego Żoliborza. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28,10 m² 17 259,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalna kawalerka z doskonałym potencjałem inwestycyjnym w sercu Muranowa blisko Centrum Warszawy. Zaledwie 900 m do stacji metra "dworzec Gdański" Pierwsze 6 zdjęć to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 323 000 zł42,79 m² 30 918,44 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartment| 42.79 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe 38m2, z balkonem. Stary Żoliborz, cegła, III piętro, zamknięte podwórko, plac zabaw, szkoła podstawowa 200 m, 3 parki 300 m 1.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł34 m² 19 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

34 m z oddzielną sypialnią | Parking i piwnica w cenie | włochy/mokotów Gotowe do wprowadzenia. Po generalnym remoncie. Funkcjonalny układ, który naprawdę robi różnicę. To 34.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł82 m² 72,56 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestronność i komfort? To wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o pow. 82mkw. spełni Twoje oczekiwania! Znajdujące się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł49,04 m² 18 760,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,04 m , usytuowane na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z 2017 roku (z windą). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł117,02 m² 25 551,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy penthouse o powierzchni 117 m z ogromnym tarasem 70 m oraz dwoma balkonami o pow. 23 m2, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł43 m² 20 465,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł37 m² 23 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Kolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł79 m² 9 987,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie Z widokiem na park Widok na Park | Kameralne osiedle | Blisko 80 m | Dwupoziomowy układ ***** rozkład pomieszczeń I standard: dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

973 000 zł48,69 m² 19 983,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie jest gotowe dla Ciebie. Spokojna okolica z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Okolica pełna terenów zielonych. Jeśli lubisz spacery, ciszę, zieleń lub aktywnie spędzasz czas to.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł54,80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Warszawa, bielany "chomiczówka" ul. Conrada - 3 pokoje / 54,8 m2 / balkon + piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29,50 m² 23 694,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 29,5 m | inwestycja lub zamieszkanie | ul. Bruna 2 | Mokotów Na sprzedaż oferuję atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone przy ul. Bruna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,60 m² 12 763,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,60 m | ul. Kolorowa, warszawa (ursus) Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 600 zł54 m² 18 974,07 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 54m2, położony na 7. piętrze w 17-piętrowym budynku z 2018 roku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł35 m² 33 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Śródmieście _ wola Mieszkanie w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu Matexi Grzybowska, w świetnej lokalizacji na pograniczu Woli i Śródmieścia, 100 m od al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świeże i pachnące mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest położone w uroczym zespole kilku kameralnych budynków w sąsiedztwie eleganckich biurowców i szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł167 m² 14 850,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość oferuje dostęp do prywatnej strefy rekreacyjnej obejmującej.

Szczegóły ogłoszenia

7 350 zł74 m² 99,32 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem z widokiem na panoramę miasta [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł44,30 m² 13 069,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po remoncie ul. Aluzyjna 33C Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i widokiem na centrum biznesowe ul. Grzybowska 85** Do wynajęcia eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

887 700 zł35,65 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,65 m2, położone na Solcu w Śródmieściu, kamienica z 1932r, odrestaurowana w 2017r (z windą). Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie, stegnach. Opis nieruchomości Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku bez windy. Układ mieszkania jest wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,10 m2 znajdująca się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Mokotowie przy ul.