dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 249 ogłoszeń

8 265 000 zł285 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate prezentuje połączoną ofertę 2 lokali usytuowanych na ostatniej kondygnacji nowego apartamentowca na Starym Mokotowie zajmujących całe piętro o powierzchni 285m2 i tarasie 185 m2.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł107,89 m² 157,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowy apartament W inwestycji apartamenty ludwiki Z tarasem Wysoki standard wykończenia | Funkcjonalny układ | Dobry dojazd do centrum biznesowego | Liczne tereny zielni w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i elegancki apartament na wynajem w Rezydencji Fryderyk na zielonym Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us To wyjątkowe mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł53,97 m² 24 995,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament 53,97 m | ul. Kolejowa | Wola - 19. Dzielnica Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 53,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m na Ochocie. Mieszkania dostępne od 15.06. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Częstochowskiej. W zasięgu 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł41,22 m² 7 738,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 41,22m2 (użytkowa 22,4m2), poddasze/3 bez windy, w budynku z 1982r. Targówek, zacisze. Po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary, także inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł137,94 m² 14 861,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament 140 m z tarasem przy Parku Żerańskim - przestrzeń, światło, spokój i harmonia Cena: 2 050 000 zł Lokalizacja: warszawa - Białołęka, ul. Krzyżówki Powierzchnia: 140.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40,30 m² 71,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce w spokojnej części miasta, z dostępem do terenów zielonych oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł35,79 m² 106,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, nigdy niezamieszkałe | Loggia | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 542 000 zł148 m² 17 175,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Część zdjęć stanowi wizualizację i nie odzwierciedla stanu rzeczywistego. Wizualizacje są oznaczone w galerii zdjęć odpowiednim podpisem Poszukujesz prestiżowego lokalu z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł105 m² 25 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 105 mkw, położone przy ul. Siennej na warszawskiej Woli w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum i biznesowego serca miasta.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł62,60 m² 223,64 zł/m²

 

Piętro:19/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56,50 m² 17 345,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mokotów Mieszkanie dwupokojowe z garażem sprzedaż Ciche, umeblowane mieszkanie na ul. Woronicza ma powierzchnię 56,5 m2 składa się z: salonu z ogromnymi oknami o powierzchni: 24,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,27 m² 17 218,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie narożne, położone na kameralnym i nowoczesnym osiedlu Wilno w dzielnicy Targówek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł80 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, dwustronne mieszkanie tuż przy metrze Natolin. Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest bardzo zadbane, zamieszkałe od samego początku przez pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47 m² 17 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje/47 mkw na górnym mokotowie. 2 niezależne pokoje; 15,76 i 12,82 mkw, osobno widna kuchnia 9 mkw, łazienka 4,94 mkw z oknem wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł56 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Przy Lasku budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z: - 2 sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 - pokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 2 piętrze w świeżo wybudowanym, nowoczesnym bloku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł101,84 m² 18 155,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 101,84 m , położone na Mokotowie (służewiec), przy ul. Komputerowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł60 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 60 m2, znajdujące się na 6 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120,30 m² 10 806,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 120 metrowe mieszkanie z 28 metrowym tarasem, usytuowane na małym zamkniętym osiedlu w Starej Miłosnej. Mieszkanie W stanie deweloperskim składa się Z: 44 metrowego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 619 000 zł78,50 m² 20 624,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na cenionym osiedlu Saska przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 na Gocławiu (praga-Południe). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolady

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha Oaza Odkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45,92 m² 17 203,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1956 roku, bez windy. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł99,95 m² 17 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne 100 m w sercu Miasteczka Wilanów - ul. Kazachska 1. Szukasz komfortu, przestrzeni i prestiżowej lokalizacji? To mieszkanie łączy nowoczesny standard z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł27 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na warszawskiej Ochocie, przy ul. Grójeckiej/bitwy Warszawskiej 1920r. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł66,52 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, wygodne, super funkcjonalne mieszkanie. Idealne dla rodziny. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (6 m2) i dwa miejsca postojowe (dodatkowo płatne, opcjonalnie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł45,33 m² 62,87 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie z ogródkiem na wynajem z dwoma osobnymi pokojami położone w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,77 m² 19 123,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam - nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ wraz z jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - Śródmieście Muranów ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł35 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum opisdo wynajęcia nowo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł42,70 m² 15 690,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Mehoffera. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł42 m² 154,76 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym wydaniu na 12. piętrze z obudowana loggią przy ul. Grzybowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł15 m² 136,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej 165 o powierzchni 15 m2, znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z windą. Mieszkanie jest idealne dla osoby ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50,50 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w starej części Saskiej Kępy, przy ul. Wandy. Umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania od razu. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł59,64 m² 15 392,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam przestronne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, w świetnej lokalizacji - niecałe 300 m od powstającej stacji metra Lazurowa oraz w pobliżu tramwajów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł68,40 m² 19 883,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdującej się na parterze 3-piętrowego bloku z windą przy ul. Klasyków, , na osiedlu "aroma Park". To mieszkanie nie konkuruje.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł47 m² 117,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne, eleganckie i ciche mieszkanie na wynajem na Starym Mieście english description below - please do not hesitate to contact us Piękne, wysmakowane, ciche i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł99 m² 65,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem w Miasteczku Wilanów na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, o powierzchni 99 m2, w skład mieszkania wchodzą m.in. 3.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, nowoczesny apartament 3-pokojowy na Osiedlu Leśnym - 104 m + 2 balkony + miejsce parkingowe w garażu - Fort Bema Najważniejsze atuty: 104 m przestrzeni - jasne, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł32,16 m² 34 204 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Mennica Residence - idealne zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania środków. Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Janusza 44 na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, niezależnej kuchni, łazienki.