dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 249 ogłoszeń

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,10 m2 znajdująca się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł94,30 m² 26 511,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Ogródek | Taras | Osiedle zamknięte | Klimatyzacja | Spokojna okolica | W pobliżu tereny zielone | Dobra komunikacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście_powiśle 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, z osobną, widną kuchnią z oknem i pięknym widokiem na Zamek Królewski i Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego. Piętro 9.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł126 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 126 m z balkonem 7,5 m ! Lokalizacja: ulica Belgradzka, ursynów - zaledwie 7 minut pieszo do metra Natolin. Wokół liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 800 zł66,85 m² 101,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, pachnące świeżością do wynajęcia. Przestronne, jasne, ciche i klimatyczne mieszkanie 67mkw. (3/4p.) dla pary, rodziny, przyjaciół w kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł123 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Słoneczny i przestronny Penthouse z 4 sypialniami mieszczący się w pobliżu hotelu Hilton english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł39 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 2-pokojowy z klimatyzacją i miejscem postojowym | Przy Arkadii | Burakowska 16a Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł59 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł88 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament położony na wysokim piętrze w bezpośredniej bliskości placu Trzech Krzyży [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł42 m² 18 785,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 1/7.To doskonała propozycja zarówno dla singla lub pary, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

909 900 zł48 m² 18 956,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze zadbanego budynku z lat 1967-1970. Opis nieruchomości: powierzchnia: 48,00.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł34,15 m² 15 812,59 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż kompaktowe, dwupokojowe, bardzo widne, mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na dziesiątym piętrze bloku przy ul. Bernardyńskiej, blisko Jeziorka Czerniakowskiego i samej Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł69,30 m² 16 594,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje czteropokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji - w zielonej i spokojnej części warszawskiego Ursynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Fabryczna | Solec | Warszawa Do wynajęcia umeblowane i częściowo wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, przeszkloną loggią. Preferowany wynajem przynajmniej na 12 miesięcy dla.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44,40 m² 14 617,12 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na 7 piętrze 8 piętrowego bloku. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 176 zł63,26 m² 23 998,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego na 4. piętrze w budynku z windą na warszawskim Ursynowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł90 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament 90 m w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. 3 pokojowe mieszkanie z kominkiem, 2 miejsca parkingowe. Apartament wyposażony jest w klimatyzację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł54 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:12/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament 54 m | 12. piętro | Nagłośnienie Multi-room | Al. Jana Pawła II 80 Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m , położony na 12. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,46 m² 12 380,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie komfortu i spokoju - jasne, przytulne i gotowe, by od razu w nich zamieszkać. Takie właśnie jest to mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,80 m² 11 496,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz idealnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci na lokalizacji, w której wszystko, co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,93 m² 17 373,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m2 z tarasem z częścią ogródkową i komórką lokatorską idealna dla singla lub pary. Mieszkanie jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 576 800 zł73 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji modern mokotów przy ul. Domaniewskiej 41a, realizowanej przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,80 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie | W sercu zielonej sadyby Prestiżowa lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | 2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia | Cicha i zielona okolica | Gotowe do wprowadzenia *****.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, ciche, pełne naturalnego światła 75 metrowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł83 m² 21 686,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 83 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł67 m² 26 567,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wielkości 67m2 na ostatnim, 6 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie po remoncie, składa się z: - kuchni, - salonu, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł88,37 m² 153 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem unikatowy i luksusowy apartament położony w modnej i prestiżowej części Pragi. Nieruchomość wykończona w ponadczasowym stylu, łączącym elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł25,80 m² 27 131,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Inwestycja, po remoncie, śródmieście, powiśle, ul. Bednarska. Opis nieruchomości: klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy, jasne o powierzchni 25,80m2 znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł59 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Białołęka, ul. Ceramiczna to miejsce z: doskonałą komunikacją: szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54 m² 15 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na 4-tym piętrze 12-piętrowego docieplonego, zadbanego budynku, zbudowanego w 1977 technologii rama H. Instalacje wod-kan zostały wymienione. Całe wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 918 504 zł95,93 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 95,93 m2 w wyjątkowym, apartamentowcu zaprojektowanym przez Jacka Lenarta. Lokalizacja: kameralna zabudowa i świetna infrastruktura -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł198 m² 15 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Full service in your language - eng | pol | ua | rus Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na dwóch najwyższych kondygnacjach budynku na Dolnym Mokotowie, w rejonie ul. Grottgera.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł107 m² 35 514,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ulicy Willowej. Nieruchomość Apartament znajduje się na ostatnim piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowa Rezydencja "na Mariensztacie" jest zlokalizowana przy ul. Bednarskiej w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia. Urokliwe miejsce z bardzo dobrą komunikacją oraz prestiżowym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pok | balkon | Bielany | Wawrzyszew | 50,7 m2 Przed prezentacja koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po mieszkaniu. Szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej części Bielan,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Feel free to contact us. WE do speak english. Uwaga: zanim omówisz się na prezentację, obejrzyj wirtualny spacer klikając w odpowiednie miejsce na stronie oferty. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł82,75 m² 14 380,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż ciche i przytulne dwupoziomowe mieszkanie, 4 pokoje o powierzchni 100 m2 po podłodze, na ulicy Tytoniowej 24. Do mieszkania przynależy komórka około 5 m2. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł100,72 m² 27 701 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego apartamentu na prestiżowym osiedlu Zielony Żoliborz. Nieruchomość Apartament o powierzchni 100,72 m położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,10 m² 14 971,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na Bielanach ul. Wrzeciono 55a Na sprzedaż 53-metrowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,50 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie, po remoncie w sercu Bielan na ul. Kochanowskiego W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. To propozycja dla osób, które cenią estetykę, komfort.