dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 249 ogłoszeń

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate ma przyjemność zaprezentować eleganckie, nowoczesne mieszkanie na wynajem, stworzone z myślą o komforcie, estetyce i wysokiej jakości codziennego życia. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł55 m² 89,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie jest położone w samym centrum Warszawy przy Placu Konstytucji ze wspaniałym widokiem, na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł75 m² 20 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 3 pokoje | Gotowe do wprowadzenia | Wilanów | Sarmacka Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie (74,4 m ) na ul. Sarmackiej (miasteczko Wilanów). Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł35,18 m² 31 836,27 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane w renomowanej inwestycji Mennica Residence, w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 200 000 zł138,83 m² 15 846,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkania z ogródkiem w centrum Pragi Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł124 m² 31 048,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy penthouse z trójstronną ekspozycją oraz 60 -metrowym tarasem, położony w doskonałej lokalizacji Miasteczka Wilanów, przy ulicy Klimczaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł72,78 m² 19 923 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,8 m , zlokalizowane na ostatnim, 14. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł186 m² 23 924,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament W kameralnym budynku W starym wilanowie Taras I 5 pokoi | Klimatyzacja | Zielona i kameralna lokalizacja | Dwa miejsca w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł68 m² 26 397 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki, trzypokojowy apartament o powierzchni 68 m , położony w prestiżowej inwestycji Holm House na Mokotowie. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

829 900 zł57 m² 14 559,65 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł76 m² 23 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż Bielany, warszawa Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 76,7 m z widokiem na Las Bielański Cena: 1 800 000 pln Miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne: 50 000 pln Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł65 m² 31 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Pięknie wyremontowane mieszkanie z balkonem w kamienicy z 1936 roku. Znakomita lokalizacja nieopodal Placu Bankowego i Al Jana Pawła II. Mieszkanie na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 261 000 zł39,61 m² 31 835,40 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa lokalizacja - Pl. Europejski - Rondo Daszyńskiego | Widok na panoramę Warszawy I Metro Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł47,38 m² 19 417,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate prezentuje nowe, praktycznie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Atuty funkcjonalny rozkład mieszkania wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55,36 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 mkw., położone w dzielnicy Praga-Południe Gocław. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

875 125 zł70,01 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wygodne, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Gocław o powierzchni 70 m2 - 4 pokoje z widną, oddzielną kuchnią, oddzielne łazienka i wc. Stan mieszkania - do remontu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł24,42 m² 20 434,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

? oferta sprzedaży apartamentu inwestycyjnego Wolska Residence, warszawa ? Szukasz gotowej inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Ten apartament typu studio o powierzchni 24,42.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł59,80 m² 19 899,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m , 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenie Mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem, klimatyzacją i garażem | Wola, kasprzaka 29C Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Kasprzaka 29C Dostępne od: zaraz Do wynajęcia nowoczesna, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We're available on Whats'app. Nowoczesne, jasne mieszkanie przy Placu Politechniki - ul. Polna | klimatyzacja | po remoncie Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 3 pokoje | 68 m2 I 5200 zł | ul. Postępu 12b | Warszawa Przedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł84,11 m² 28 534,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej części Warszawy, w sercu Powiśla. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 84 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł46,96 m² 16 822,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie. Atuty: duże okna, bardzo dobre doświetlenie wnętrz funkcjonalny układ (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł38 m² 19 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje duży balkon po remoncie nowolipki/muranów oferta na wyłączność 2 pokoje z dużym balkonem po remoncie Muranów / Nowolipki gotowe do zamieszkania Są mieszkania, które wymagają czasu,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł36,40 m² 14 560,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł26,60 m² 120,30 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna jasna kawalerka w bloku przy ulicy Jana Pawła 18, bezpośrednio przy stacji metra rondo onz. Mieszkanie na ostatnim, 14. piętrze z widokiem na centrum Warszawy. Po.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł37,80 m² 15 872,99 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 2 pokoje z potencjałem w świetnej lokalizacji urządzisz po swojemu i zyskasz na wartości! Zamieszkasz.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 13 o powierzchni 29 m2, znajdująca się na 4 piętrze w apartamentowcu z windą. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,80 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe (powierzchnia 38,8 m ) w okolicy metra Młynów. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Tyszkiewicza. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

917 457 zł47,05 m² 19 499,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,05 m w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z ochroną. | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, dwustronne i bardzo widne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł64,10 m² 11 731,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje z widną kuchnią, położone przy ulicy Łukowskiej, wśród zieleni. Funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na Gocławku w zielonej częśći Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł35,85 m² 34 030,68 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne, funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie z aneksem kuchennym, wydzieloną sypialnią i balkonem w prestiżowej inwestycji Mennica Residence! Idealna lokalizacja! Tylko u nas! Bez.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł82,70 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pod wynajem eleganckie mieszkanie z prywatnym ogródkiem - Wola, ul. Jana Kazimierza Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 82,70 m2, położonego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł68,06 m² 67,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: funkcjonalny lokal biurowy po generalnym remoncie w prestiżowej lokalizacji - Śródmieście / Dworzec Gdański / Arkadia Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu lokalu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł58 m² 16 362,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Stanów Zjednoczonych. Mieszkanie: lokal mieszkalny, dwustronny, wyremontowany kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł23,71 m² 17 292,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralne studio przy ul. Wolskiej, idealne jako inwestycja pod wynajem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę kameralnego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł55 m² 25 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Eleganckie mieszkanie na sprzedaż ul. Śniadeckich 18, warszawa Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 55 m położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł75 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, gdzie z jednej strony możesz cieszyć się bliskością lasów i natury, a z drugiej - szybkim dostępem do Warszawy? Mamy.