dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

595 000 zł32,79 m² 18 145,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w Warszawie lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Włochy. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł151 m² 102,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Południowe / Ujazdów, ul. Belwederska | pierwsze piętro w kamienicy z 1938 r. | apartament 148 m2 położony kilka kroków od Łazienek Królewskich | reprezentacyjny salon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł45,17 m² 32 322,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części Warszawy, przy ul. Wiejskiej w Śródmieściu. Lokal mieści się na parterze eleganckiej kamienicy z 1938 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł104,08 m² 19 206,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Serdecznie zapraszam na na dzień otwarty w najbliższą środę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie ul. Lazurowa 11a / Bemowo apartament gotowy do zamieszkania / 5 pokoi/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 500 zł54 m² 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł51 m² 14 411,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowoczesny, budynek z 2003, po remoncie elewacji, klatek i instalacji wod-kan w 2023, położony przy spokojnej ulicy Ceramicznej, na zielonym osiedlu nowodwory-tarchomin. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł53 m² 113 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 53m2 2 pokoje. Nowoczesne klimatyzowane wnętrze z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł58 m² 29 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Idealnie cichy 2- pokojowy apartament 58m, w kameralnym budynku na ulicy Saperskiej. Eleganckie Sady Żoliborskie. Piętro 1/3. Ekspozycja południowo - zachodnia. Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł100 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , usytuowane na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Warszawy, przy ul. Szpitalnej 5. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł31 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość o powierzchni 31 m2, składająca się z 2 pokoi, łazienki, położona jest w budynku z 2023 r. przy ul. Wiktoryn 6, na granicy Ochoty i Włoch. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 875 000 zł125 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowy komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 125 m2 zlokalizowany na granicy Mokotowa i Śródmieścia w Belvedere Residence tuż obok Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł32,16 m² 31 809,70 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | 14 piętro | Wysoki standard | Widok na samo Centrum Warszawy Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone na 14 piętrze prestiżowej inwestycji Unique Tower, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt. Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 zł45,45 m² 81,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł29,10 m² 18 522,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo przyjemne, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o powierzchni 38 m, położone na 1. piętrze kameralnego osiedla z lat 50. przy ul. Żeromskiego 15. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku przy ul. Bluszczańskiej na Siekierkach.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Szukasz przytulnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia jasne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

10 950 zł70 m² 156,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: nowy, luksusowy apartament na wynajem z panoramicznym widokiem na Stadion Narodowy zlokalizowany przy ulicy Okrzei na warszawskiej Pradze. Lokalizacja Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu ak Jeleń budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł48 m² 20 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Platynowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 388 900 zł97,40 m² 24 526,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary lub studentów szukających komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł62 m² 16 129,03 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, widne 62 m potencjał 3 pokoi Mieszkanie znajduje się przy ul. Górczewskiej. W pobliżu metro lazurowa, urząd Dzielnicy Bemowo: infrastruktura: w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł35,34 m² 28 239,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pracujesz na Mokotowie lub poszukujesz mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Warszawie i cenisz nowoczesne rozwiązania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł38 m² 28 947,37 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta - stylowy apartament na sprzedaż Mam Państwu do zaoferowania Apartament 2 pokojowy + duży balkon 10 m2! Spektakularny widok na Centrum Warszawy w Apartamentowcu Bliska Wola Tower,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł86,08 m² 25 557,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku | Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu "trzy Korony" na Bemowie. W pobliżu Metro Bemowo oraz Metro Ulrychów. Dwa pokoje plus balkon. Garaż. Mieszkanie przyjemne, zadbane w nowoczesnym budynku na osiedlu Bemowo -.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł42 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,50 m² 18 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,5 m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1965 r., Włochy, Okęcie. Nowoczesne, po generalnym remoncie, w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł81,50 m² 116,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy detal ten apartament na Mokotowie łączy ponadczasową elegancję z nowoczesną funkcjonalnością. Wysokie, 310-centymetrowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł47 m² 27 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie wykończone w standardzie premium. Nieruchomość Dwupokojowe mieszkanie zaprojektowane z dbałością o detale. Część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 zł54 m² 95,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone w zielonej i spokojnej części Mokotowa Siekierki, przy ul. Bluszczańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988,24 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 4-pokojowy apartament o pow. 112,24 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Waliców 11 w dzielnicy Wola w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, czteropokojowy apartament położony na Kabatach, na 3. piętrze w budynku z windą. Apartament składa się z trzech sypialni, przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł65,80 m² 23 844,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł39,98 m² 87,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - 2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu - idealne dla singla lub pary, którzy chcą po prostu wejść i mieszkać. Standard Nowej Warszawy: budynek przy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł48 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W samym sercu Warszawy, przy ul. Sulkiewicza, prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 48 m2, położony na trzecim piętrze doskonale utrzymanej kamienicy z 1935 roku. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł43,35 m² 14 694,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł87 m² 17 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy na Pradze Północ, przy ul. Białostockiej, tuż obok prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 367 750 zł54,71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Fantastyczny apartament w kamienicy przedwojennej. Przy łazienkach. W zielonej okolicy naprzeciwko skweru. Połączenie klimatu starej kamiency- wysokie sufity, oryginalne posadzki, układy, cegła.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij