dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

7 300 zł66 m² 110,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 66 m2, ul. Grzybowska Śródmieście Warszawa, cena: 4499 pln. Piękne, jasne i ciche (okna wychodzą na skwer z drzewami, strona wschodnia) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł66,50 m² 14 721,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Turmonckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 000 zł46,13 m² 25 298,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł104 m² 27 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Stara ochota , luksusowy, 4- pokojowy apartament znajdujący się na 4. piętrze w 8- kondygnacyjnym, prestiżowym budynku apartamentowym z 2021 r. Budynek o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 280 000 zł55 m² 23 272,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Już od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,50 m² 19 015,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł132,50 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki, przestronny apartament położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy na klimatycznej Saskiej Kępie. To propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł60 m² 115 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokoje, 60 m , Muranów, wysoki standard, nowy, pierwsze zamieszkanie Do wynajęcia przestronny, nowo wykończony apartament o powierzchni 60 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł46 m² 17 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Oliwskiej w inwestycji Oliwska Vita budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025.

Szczegóły ogłoszenia

929 542 zł58,10 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

We do Speak English, ukrainian. Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie, 58 m Mokotów, ul. Czerniakowska Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł63,21 m² 21 436,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o pow. 63 m , położone w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej dewelopera Grupo Lar "przy Woronicza" w Warszawie. Atuty nieruchomości: metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

5 980 000 zł162,23 m² 36 861,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Eurovilla prezentuje luksusowy penthouse o powierzchni 162 m z trzema tarasami (łącznie ok. 80 m ), ogrodem zimowym i panoramicznym widokiem na zieleń Dolnego Mokotowa. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

719 999 zł36 m² 19 999,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iwickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1950 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczny 4 pokojowy apartament na Mokotowie Pod Skocznią przy ulicy Jaśminowej. Bardzo ładny i funkcjonalny apartament o powierzchni 160 m2. Jasny, przestronny, wykończony ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- for English check below - Wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Starej Ochocie. Możliwość umeblowania i doposażenia pod zainteresowanego najemcę. W pobliżu: - sklepy - park - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł123 m² 20 731,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny apartament zlokalizowany w samym sercu Miasteczka Wilanów, w unikalnej i prestiżowej inwestycji Royal Park przy ul. Kieślowskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł95 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 95 m . Mieszkanie jest zupełnie nowe, w pełni umeblowane i wyposażone w najwyższej klasy sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł46,50 m² 101,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, luksusowo wykończone mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie centrum handlowego arkadia. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł27,60 m² 28 623,19 zł/m²

 

Piętro:6/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka 27,60 m z balkonem i osobną, widną kuchnią, położona w ścisłym centrum! Składa się z: salonu z wyjściem na balkon oddzielnej kuchni z oknem łazienki przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44,23 m² 76,87 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| 200 metrów od stacji Metro Bemowo. Nowo wybudowany apartamentowiec w fantastycznej lokalizacji. Mistrzowsko zaprojektowany apartament o powierzchni 44,23m2 i wysokości 2,65m. Mistrzowsko,.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł115 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Prezentujemy przestronne, stylowe mieszkanie o powierzchni 115 m , położone w reprezentacyjnej, zadbanej, zabytkowej kamienicy przy Alejach 3 Maja na warszawskim Powiślu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

629 940 zł48,60 m² 12 961,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

791 500 zł36 m² 21 986,11 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przestronne studio w budynku Łucka city. 19 piętro Piękna panorama, niczym nie zasłonięty widok. Powierzchnia mieszkania to 35,80 m2. Mieszkanie wyposażone i urządzone. Kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59 m2 usytuowane na klimatycznym Powiślu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie w trakcie meblowania.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł52 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Dodatkowym atutem jest taras na dachu dostępny dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Międzynarodowej (saska Kępa, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł63 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! mieszkanie W stylu soft loft W prestiżowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. W najbardziej wyjątkowym budynku starej warzelni.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 zł59 m² 116,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na Powiślu [english description below] Prestige Nieruchomości prezentuje, fantastyczny apartament na Powiślu z jeszcze lepszym widokiem na Wisłę i centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na 7. piętrze nowego budynku, to propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę i doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,38 m² 65,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu przytulnego, nowoczesnego dwupokojowego mieszkania z ogródkiem oraz miejscem postojowym w garażu na Białołęce, przy ul. Dionizosa. Opis lokalu Po prawej stronie od wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł115 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Komfortowy, wykończony z dbałością o każdy detal apartament z dwupoziomowym tarasem położony w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Kameralna inwestycja i wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł36,20 m² 21 961,33 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Studio 1-pokojowe z widokiem na panoramę Warszawy. Warszawa Wola, ul. Łucka Nowoczesny, 30-piętrowy budynek z windą do garażu Doskonała lokalizacja 2 linia metra, szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł124 m² 33 064,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Podstawowe zalety: prestiżowa i unikalna lokalizacja praktycznie w samym parku, idealna cisza, dwa tarasy (po ok. 15 m2), dwustronny, wysoki, widny, apartament z idealnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowoczesny, luksusowo urządzony dwupokojowy apartament o powierzchni 60 m2, usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego budynku apartamentowego na kameralnym, strzeżonym 24h/7.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł33,40 m² 16 167,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 33,4 m z balkonem zlokalizowana na Pradze-Południe w Warszawie, przy ul. Jarocińskiej. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

8 490 zł61,55 m² 137,94 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny design, funkcjonalny układ i lokalizacja w samym sercu biznesowej Warszawy to najważniejsze atuty apartamentu o powierzchni 61,55 m2, usytuowanego na 10. piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament 4-pokojowy, ok. 110 m , Rezydencja Stanisława Augusta, praga, widok na park, garaż Mamy przyjemność przedstawić Państwu przestronny apartament na wynajem w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 240 000 zł120 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wilanów / ul. Kieślowskiego / 119,46 m2 / 4 pokoje / taras / garaż Apartament na ostatnim piętrze z tarasem i garażem położony w kompleksie Royal Park Wilanów. Apartament Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł71 m² 37 323,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 71 m | wysoki standard | ścisłe centrum II linia metra Na sprzedaż, prezentuję stylowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m ,zlokalizowane jest w luksusowej inwestycji.