dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Górny Mokotów,Warszawa

25 000 zł159 m² 157,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ul. Orkana Z prywatną windą - butikowy luksus na mokotowie Całe piętro | Prywatna winda | Dwa duże tarasy | Luksusowe i nowoczesne wykończenie | Górny Mokotów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

1 198 000 zł83 m² 14 399 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu dwóch zielonych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Zielonej Białołęki i Targówka czeka na Ciebie zupełnie nowe, wykończone w 2025 roku, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

880 000 zł60 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Promocja do k. listopada 2025 Cena mieszkania z dwoma miejscami postojowymi - 930 000 zł Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, idealne dla rodziny lub na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

859 000 zł48 m² 17 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie z dwiema loggiami, klimatyzacją i 2 miejscami parkingowymi rodzinnymi w garażu podziemnym 0% pcc. Warszawa Białołęka / Żerań Wschodni, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na terenie osiedla Metro Zachód (przy ul. Lazurowej 15b) w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bemowo, w pobliżu planowanej stacji metra Chrzanów (oddalona zaledwie kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 560 zł58 m² 78,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowska 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

609 000 zł44 m² 13 840,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

714 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy do sprzedania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 na Starym Mokotowie przy ulicy Wołoskiej. Drugie piętro w trzypiętrowym budynku z 1963 roku. Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

2 165 500 zł97 m² 22 398,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o łącznej powierzchni ok. 96,68 m2 na pierwszym piętrze, wykończony materiałami wysokiej jakości, jasny i przestronny. Budynek oddany w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 379 000 zł74 m² 18 635,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy komfortowe i jasne mieszkanie z dużym ogródkiem (130 m.kw) na wilanowskich Zawadach, usytuowane na parterze, kameralnego, 2-piętrowego budynku wielorodzinnego oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 420 zł48 m² 71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barska

Stara Ochota,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Apartament 46 m - Rezydencja Barska - Stara Ochota - Wysoki standard Szukasz miejsca, które łączy najwyższą jakość wykończenia, nowoczesny design i doskonałą lokalizację blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł33 m² 98,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 32,65 m2 składające się z części dziennej z otwartą, widną kuchnią, sypialnią, łązienką z kabiną prysznicową i loggią. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

3 330 000 zł185 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronny piękny apartament w Warszawie dzielnicy Ursynów w bardzo bliskiej odległości od stacji Metra Kabaty oraz Lasu Kabackiego. Wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 233,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Warszawie dzielnicy Wola. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 92 m , położony w prestiżowej części Śródmieścia przy Alei Jana Chrystiana Szucha, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 325 000 zł50 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy z 1937 roku - z miejscem parkingowym na zamkniętym podwórzu. Dlaczego warto? To mieszkanie łączy styl, funkcjonalność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł68 m² 22 044,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwustronny apartament zlokalizowany jest na trzecim, ostatnim piętrze na zamkniętym strzeżonym osiedlu z mnóstwem zieleni. Osiedle zadbane, przestronne, z dużą ilością różnorodnych drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

4 300 zł54 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Ekologiczna, kabaty Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia ciche, zadbane, funkcjonalne, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Praga-Północ,Warszawa

1 770 000 zł77 m² 23 010,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy, przestronny, apartament z loggią i ogródkiem na zamkniętym osiedlu, zlokalizowany na Pradze Północ, obok Centum Koneser, przy ulicy Markowskiej w kameralnym willowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

9 000 zł77 m² 116,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Kasprzaka 29C. Przestronne wnętrza, wysoki standard wykończenia i imponujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

1 225 000 zł81 m² 15 123,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Jeśli poszukujesz przestronnego i komfortowego trzypokojowego mieszkania na warszawskich Włochach, to jest to nieruchomość dla Ciebie! Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

719 000 zł36 m² 19 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: warszawa - Wola / Metro - Ulrychów / Galeria - Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Warszawa

7 700 zł75 m² 102,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miło nam przedstawić eleganckie mieszkanie znajdujące się w historycznej kamienicy przy ulicy Marii Konopnickiej. Doskonała lokalizacja, blisko parków, kawiarni, restauracji. Lokal dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

529 756 zł32 m² 16 396 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: w ramach cesji oferuję kawalerkę o powierzchni 32,31m2 o bardzo kompaktowym i praktycznym układzie, z możliwością oddzielenia części sypialnej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 549,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3-pokojowe z ogródkiem na strzeżonym osiedlu Warszawa, odolany Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 51,1 m położone na parterze nowoczesnego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 26 listopada! Duże, przestronne mieszkanie jednopokojowe położne na osiedlu Paski, na 5 piętrze. Pokój (ponad 20 metrowy) kompletnie umeblowany, z wyjściem na duży balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Warto obejrzeć mieszkanie na żywo, zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Do wynajęcia nowe (2017r.) bardzo ładne, ciche dwupokojowe mieszkanie na 6 (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Górczewska 222 | Widok na panoramę miasta | Blisko przyszłej stacji metra Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Z przyjemnością przedstawiam ofertę wynajmu jasnego, przytulnego mieszkania dwupokojowego, położonego przy ul. Czerniakowskiej 203a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

4 300 zł38 m² 113,16 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz stylowego mieszkania, z którego w kilka minut spacerem dotrzesz do samego centrum stolicy? To miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie komfort, prestiż i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

490 000 zł30 m² 16 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 30,22m2. Budynek położony na spokojnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

930 000 zł57 m² 16 344,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3 pokojowe, przytulne, idealnie doświetlone mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Modzelewskiego - okolice stacji metra Wilanowska. Mieszkanie: po generalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Riviera Park przy ulicy Krzyżówki to nowoczesny i przytulny kompleks mieszkaniowy położony w spokojnej części warszawskiej Białołęki. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 348 000 zł72 m² 18 722,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne, przestronne oraz w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 71,6 m . Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Młynów,Warszawa

4 200 zł58 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2015r. przy ul. Jana Ostroroga, wola Młynów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4200 zł + 1195 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł150 m² 16 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Cena nieruchomości nie podlega negocjacji. Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na Mokotowie, sielcach przy ulicy W. Pytlasińskiego okolice ulicy Włoskiej w sąsiedztwie trzech parków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suflerska

Gocławek,Warszawa

1 725 314 zł86 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

TO nie był apartament na sprzedaż A teraz może być twoje. Pogranicze Gocławka i Rembertowa | 86,27 m | 3 pokoje | wys. 3,5 m | 2 ogródki | granit brazylijski | klimatyzacja | luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Centrum,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu na wynajem Takie oferty pojawiają się raz na kilka lat i szybko znikają. Lokalizacja Polna jedna z najbardziej prestiżowych i pożądanych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

4 252 zł55 m² 77,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 52 m2, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, balkon, położone w nowo oddanym budynku przy ulicy Siennickiej, w spokojnej, zielonej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij