dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

990 000 zł52 m² 19 219,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą nową inwestycję premium przy ul. Fasolowej 29, warszawa Stare Włochy. Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym i tylko 14 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

719 999 zł29 m² 24 565 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 29,31mkw świeżo po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w kompletnie odnowionej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętosławska

Praga-Południe,Warszawa

2 790 zł38 m² 73,42 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po remoncie ul. Świętosławska, praga Południe (warszawa) Wygodne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie po remoncie, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Lokalizacyjna perełka! Oferuję do kupienia piękne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie zlokalizowane przy ul. Bonifraterskiej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w ogrodzonej kamienicy wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

5 950 zł41 m² 144,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Moderna Powiśle - vis a vis Elektrowni Powiśle. Ten miejski apartament w sercu warszawskiego Powiśla to najlepszy wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

2 680 zł33 m² 81,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz umeblowaną kawalerkę o pow. 33 m z balkonem przy Metrze Kabaty. Opis Mieszkania Mieszkanie typu studio jest usytuowane na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

710 000 zł47 m² 15 074,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Ochoty i Włoch 47,1 m , idealne do zamieszkania lub inwestycji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

956 956 zł56 m² 16 988,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Podstawowe informacje : Kameralny blok, zielona i spokojna okolica - brzmi kusząco? Zapraszam do zapoznania się z urokliwym mieszkaniem na Warszawskim Wilanowie, zawady. 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

14 500 zł135 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 135m2, 2 sypialnie, 2 miejsca garażowe z widokiem na panoramę miasta, wola Budynek: inwestycja Meridian przy ul. Chłodnej 48/50 to budynek stworzony został dla tych, którzy estetykę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Luksusowy apartament na sprzedaż w centrum Warszawy Skwer Kard. Wyszyńskiego! Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania w sercu Warszawy? To idealna propozycja dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kamionek,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

To nie jest przypadek. Nieruchomość która daje Ci Topową lokalizację i wszystko czego potrzebuje Para by dobrze mieszkać w sercu Warszawskiego Kamionka. Kup przed świętami idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 775 000 zł84 m² 21 242,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż jest bezpośrednia od pierwszego właściciela, bez prowizji. Mieszkanie jest słoneczne, dwustronne z widokiem na zielone patio, jest bardzo zadbane, nigdy nie było wynajmowane. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Waliców

Za Żelazną Bramą,Warszawa

4 800 zł38 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny i przytulny apartament o powierzchni 38 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w samym sercu Warszawy. Wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł128 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 127m2, 3 pokoje, widok na panoramę miasta, budynek: grzybowska 3 to wielokondygnacyjny apartamentowiec, którego budowa rozpoczęła się w listopadzie 2004, a zakończyła się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 735 000 zł92 m² 18 797,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy komfortowe, klimatyczne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 92,3 m (w tym 77,1 m powierzchni użytkowej oraz 15,2 m ogrodu zimowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł122 m² 98,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5-pokojowe mieszkanie 122.20 m z tarasem 71.47 m Rezydencja Stanisława Augusta tuż przy Parku Skaryszewskim Do wynajęcia eleganckie, przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122.20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorosze,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 775,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 4 piętrze kameralnego 4-piętrowego budynku w warszawskim Ursusie. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Siedmiogrodzka na bliskie Woli. Mieszkanie znajduje się w budynku, który został wybudowany w 2015 roku przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

920 000 zł35 m² 26 620,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do 20.06.2025 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Zdziechowskiego 4 w dzielnicy Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, komfortowe jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni ok. 37 m na wyjątkowym osiedlu Marina Mokotów. Idealne dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

619 000 zł28 m² 22 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż niezwykle komfortowe, urządzone ze smakiem , jasne z dużymi oknami, ciche i nowoczesne mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu położonym przy ul Skierniewickiej Mieszkanie o powierzchni 38,24 m2, wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 30 listopada! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnia i balkonem. Jedno z najładniejszych rozkładów mieszkań o niedużym metrażu. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 890 zł50 m² 57,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Pradze Południe, przy ul. Żupniczej. Oferta idealna dla singla lub pary. Rozkład Mieszkanie składa się z : - sypialni - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł70 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny, wyremontowany i komfortowy apartament 3 pokojowy usytuowany na 4 piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji w sercu Warszawy. W pobliżu dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Górczewskiej 200a na warszawskim Bemowie. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulmierzycka

Włochy,Warszawa

1 100 000 zł65 m² 16 871,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przytulne mieszkanie, po remoncie, trzy pokoje, oddzielna kuchnia, 65 M2, ul. Sulmierzycka, okęcie. Budynek: czteropiętrowy budynek z 1973 roku, bez windy. Usytuowany w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 275 000 zł44 m² 28 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

TO nie tylko 44 M | browary warszawskie | twój styl. Energia. Rytm. Tu nie kupujesz tylko apartamentu. Inwestujesz w styl życia, komfort i przestrzeń, która działa na Ciebie i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne Studio z balkonem przy ulicy środkowej/strzeleckiej w zrewitalizowanej kamienicy z lat 30-tych w sercu Pragi Północ. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 270 zł47 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście / Plac Grzybowski Nowoczesne 2 pokoje z balkonem, 100 m od Metra Świętokrzyska Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na wynajem w samym sercu Warszawy przy ul. Królewskiej 47,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

2 450 zł31 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem ul. Wólczyńska 63, warszawa (bielany) Oferuję na wynajem ustawne mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 1. piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

785 000 zł49 m² 15 919,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Białołęka - Żerań ul. Myśliborska > autobusy 350 m od budynku > tramwaje 1 km > stacja metra Młociny 4 km (12 min komunikacją) > Biedronka 400 m od osiedla, Lidl 1,5 km, galeria Północna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Chrzanów,Warszawa

3 390 zł50 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

895 000 zł66 m² 13 560,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Białołęka-Regaty ul. Flisaków > 66 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > dwie łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem, obie z wc) > duży ogródek 42 m2 > klimatyzacja > ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mirów,Warszawa

1 250 000 zł60 m² 20 712,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

0% re/max maraton Na sprzedaż apartament o powierzchni 60,35 m2, położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Pańskiej 96 w Warszawie. Lokalizacja Budynek znajduje się w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 420 000 zł57 m² 24 773,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przygotuj się na prawdziwe show, bo to mieszkanie jest poza wszelkimi standardami! Poznaj absolutnie wyjątkową nieruchomość znajdującą się w odległości 4 min spacerkiem od metra Wierzbno! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

1 349 000 zł100 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu na sprzedaż przepiękny dwupoziomowy apartament w Warszawie, przy ul. Białołęckiej o powierzchni 100m2. ( i poziom to- 54m2, II poziom poddasze- 46m2). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nie szukaj dalej - to jest to! Mieszkanie, w aktualnym układzie studia z wnęką na sypialni które może stać się dwupokojowym mieszkaniem. Ma w sobie światło, spokój i ten rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 160 zł51 m² 61,62 zł/m²

 

Piętro:1/6