dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 200 zł46 m² 112,72 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w loftowym stylu, położony w kompleksie Browarów Warszawskich, będących jednym z najmodniejszych i cenionych za wygodę miejsc do zamieszkania na mapie Warszawy. Surowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 46 m | 2 pokoje | Wilanów | Po remoncie | Cisza i zieleń Na wynajem przestronny, świeżo wyremontowany apartament o powierzchni 46 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

13 000 zł150 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Spacious 150 m Apartment after complete renovation | Upper Mokotów Old Mokotów For rent: an exceptional apartment of nearly 150 m , located in the prestigious Old Mokotów district, close to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

6 810 zł104 m² 65,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronny 5-pokojowy apartament z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł78 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 77,7 m z balkonem i loggią, 11. piętro, garaż i basen w cenie. Jeśli dodałaś/eś tą ofertę do ulubionych nie krępuj się z wysłaniem zapytania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 000 zł46 m² 64,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy nie zamieszkałe, jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane przy ul. Instalatorów, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Miejsce, które łączy nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 300 zł41 m² 104,88 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem nowoczesne, jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2. piętrze apartamentowca z 2018 przy ul. Kolejowej na Woli. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 250 zł47 m² 90,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla 1 lub 2 osób bez zwierząt. Na wynajem atrakcyjne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane przy ul.Giełdowej/ Bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 645 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Aleje Praskie | gotowe do zamieszkania | miejsce postojowe i komórka lokatorska Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

3 900 zł60 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania ul. Lokajskiego, ursynów Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajmu umeblowane, komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,6 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwicka

Sielce,Warszawa

4 300 zł41 m² 104,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Belvedere Estate oferuje mieszkanie na wynajem. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2 z balkonem. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia od Grudnia piękne, klimatyczne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 przy ulicy Angorskiej 6 na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Mirów,Warszawa

4 500 zł50 m² 90,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, słoneczny apartament w sercu Woli - ul. Miedziana Przestronny, słoneczny apartament na ostatnim piętrze, wykończony z dbałością o każdy detal, gotowy do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Mirów,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja w centrum Warszawy, - blisko metro. - balkon - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa lokalizacja Serce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Falenica,Warszawa

1 080 000 zł73 m² 14 890,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, pięknie wykończone - dla rodziny lub pod inwestycję. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,53m2 zlokalizowane na Miasteczku Wawer przy ul. Poematu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł41 m² 25 485,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m położone w kamienicy przy ul. Zygmunta Krasińskiego 23 w samym sercu Starego Żoliborza. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boremlowska

Olszynka Grochowska,Warszawa

995 000 zł59 m² 16 976,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje po remoncie Praga Południe Olszynka Grochowska! balkon - miejsce postojowe do wprowadzenia Bardzo przyjazne mieszkanie w świetnej i cichej lokalizacji, do wprowadzenia bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

710 000 zł38 m² 18 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy przestronne - 38,50 m2 - gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie, położone w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ochoty na Rakowcu, przy ul. Baleya.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ficowskiego

Żoliborz,Warszawa

4 562 zł57 m² 80,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Ficowskiego 8 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) mieszkanie nr 36 Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Neseberska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwustronne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - Mokotów. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

660 000 zł45 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Białołęka - Żerań ul. Myśliborska > mieszkanie 45 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym > ogródek 33,5 m2 > miejsce w garażu na 2 samochody (+ 50 tys.) > autobusy 350 m od budynku > tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 059,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia, nowe, nieużywane 2 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym, położone na osiedlu Nova Viva Garden w Warszawie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

430 000 zł31 m² 13 906,90 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Centrum, metro, sgh - bliżej niż myślisz, a to wszystko u progu ulubionego parku mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 650 000 zł46 m² 35 768,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Handelsmana

Wilanów,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, nigdy niezamieszkany, gotowy na pierwszego najemcę. Wykończony w wysokim standardzie, w eleganckiej inwestycji Royal Residence. Mieszkanie Ten funkcjonalnie zaprojektowany 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tu zaczyna się Twoja niezależność, styl i wolność. Mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna to przestrzeń, która daje Ci więcej niż metry kwadratowe - to inwestycja tuż przed wzrostem na wartości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

8 000 zł42 m² 190,48 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 2 pokoje, 42 m , Wola ul. Prosta, rondo Daszyńskiego, 20. piętro Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 42 m , położony na 20. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

810 000 zł56 m² 14 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym Osiedlu Hemara Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m , położone na pierwszym piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie dla pary lub rodziny 2+1. Częściowo umelblowane, jasne i wygodne. Rozkład Mieszkanie składa się z 3 pokoi. Duży pokój połączony jest z półotwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

1 830 000 zł69 m² 26 433,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: warszawa - Mokotów ul. Tolkiena opis: na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,23 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Osiedle przy ul. Benedykta Polaka na Ursynowie to doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę życia w zielonej i spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

765 000 zł42 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Musisz często przyjeżdżać do stolicy w sprawach służbowych i masz dość mieszkania po hotelach? Chciałbyś zachować komfort życia w delegacji i czuć się jak u siebie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł84 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Prezentujemy piękne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej rezydencji w centrum miasta, niedaleko Placu Konstytucji. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum. Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , zlokalizowane na 6. (ostatnim) piętrze w budynku z windą przy ul. Zaborowskiej 1C w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 463 000 zł70 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami zlokalizowane na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

2 372 000 zł85 m² 27 882,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Bardzo ładny i funkcjonalny apartament w doskonałej lokalizacji na Starym Mokotowie. Znakomicie doświetlony, przestronny, z widokiem na Park Dreszera. To idealny wybór dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

2 800 000 zł115 m² 24 432,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ten przestronny apartament o powierzchni 114,6 m , położony w spokojnej i kameralnej części Ursynowa, łączy wygodę codziennego życia z harmonijnym układem wnętrz. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 815 000 zł94 m² 19 265,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy dwupoziomowy apartament, zlokalizowany przy ulicy gen. W. Sikorskiego w Warszawie. Nieruchomość ma powierzchnię 94,21 m i została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 2 niezależne, pokoje oddzielna, kuchnia łazienka z wc mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Ulrychów,Warszawa

739 000 zł38 m² 19 315,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe | loggia | klimatyzacja | piwnica | metro | pojemne wnętrze | po generalnym remoncie | umeblowane | pełne wyposażenie | 2 windy| inwestycja Budynek: mieszkanie znajduje się w zadbanym.