dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To jest wyjątkowe mieszkanie dla osób ceniących sobie estetykę, komfort i funkcjonalność. Do wynajmu nowe nigdy nie używane w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo, 2 pokoje budynek: nowoczesny kilkupiętrowy budynek wielorodzinny w nowej inwestycji w dzielnicy Ursus. Rozkład pomieszczeń: mieszkanie położone jest na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Saska Kępa,Warszawa

3 800 zł38 m² 101,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 37,5m2, piętro 3/3 bez windy, w kamienicy z 1938r. przy ulicy Francuskiej, praga-Południe, saska Kępa. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3800 zł + 500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 174 000 zł65 m² 17 992,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwustronny apartament na Ursynowie w bloku z 2015 roku na strzeżonym osiedlu "central Park Ursynów" 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65.25m2 przy ul. Kłobuckiej składające się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

1 156 000 zł66 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w apartamentowcu z 2021 roku, zlokalizowanym w centrum Międzylesia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Bądź pierwszym najemcą! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

1 249 000 zł60 m² 20 921,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w samym sercu Starego Miasta! Szukasz mieszkania z klimatem, które połączy urok historycznej Warszawy z wygodą codziennego życia? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł103 m² 72,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu podziemnym i komórka lokatorska na piętrze są wliczone w cenę. Wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 475 000 zł55 m² 26 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. 54,75 m2 na IV piętrze w przedwojennej kamienicy z 1936r. (bez windy), serce śródmieścia, na tyłach ul. Nowogrodzkiej. Położenie w samym centrum miasta umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 400 zł56 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pol/rus/ukr Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów po remoncie, umeblowane, gotowe do wprowadzenia! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wola,Warszawa

6 500 zł74 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament 74 m przy ul. Łuckiej 20 w sercu Woli Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 74 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żerań,Warszawa

1 099 988 zł67 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Całkowicie nowe mieszkanie (takie jak na zdjęciach) Wyposażone w sprzęt agd z wykonanym podejściem do klimatyzatora - wszystkie sprzęty są nowe Zabudowa meblowa, agd i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 441,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Starej Ochocie. Cicha, zielona dzielnica, spokojna okolica. Mieszkanie po generalnym remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Uznamska

Targówek,Warszawa

860 000 zł62 m² 13 983,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 61,5 m nowoczesnej przestrzeni w otoczeniu zieleni na warszawskim Targówku przy ulicy Uznamskiej 8. To doskonała propozycja dla singla lub pary, którzy cenią oryginalne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Floriańska

Praga-Północ,Warszawa

1 950 000 zł90 m² 21 787,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 89,5 m z garażem i komórką lokatorską świetna lokalizacja przy metrze Dworzec Wileński. Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

1 499 000 zł49 m² 30 837,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

English version below Mieszkanie w wyjątkowym miejscu, w sercu Powiśla, przy Parku Kazimierzowskim. Idealna lokalizacja: - spokojna i klimatyczna okolica, z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 699 000 zł112 m² 15 169,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy, przestrzenny apartament z pięknym widokiem oraz 2 balkonami, w sercu Wilanowa! kupujący nie płacą prowizji! Powierzchnia: 122 m Cena za m : 13 926 złliczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

795 000 zł39 m² 20 489,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowoczesny apartament z widokiem na Warszawę ul. Chłodna, bliska Wola Cena: 775 000 pln 38,8 m 15. piętro 2 pokoje Po generalnym remoncie Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzeziny,Warszawa

1 144 000 zł72 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Całkowicie nowe - 2024r, (takie jak na zdjęciach) Wyposażone w sprzęt agd (wszystkie sprzęty są nowe, na gwarancji). Kupujący nie płaci podatku pcc Zabudowa meblowa, agd i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

5 200 zł50 m² 103,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie zaprojektowane przez architekta z dbałością o detal i funkcjonalność czeka na pierwszego najemcę. Dostępne od zaraz | Wysoki standard | Klimatyzacja | Garderoba |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

670 000 zł42 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam: komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,03 m2 z prywatnym ogródkiem na nowoczesnym, chronionym osiedlu. Atutem nieruchomości jest zabudowany, chroniący przed wścibskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Praga-Południe,Warszawa

1 290 000 zł52 m² 24 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej, kameralnej kamienicy w sercu Starej Saskiej Kępy na ul. Lipskiej, zaledwie kilka kroków od Ronda Waszyngtona i ul. Francuskiej Bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

948 000 zł73 m² 12 920,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniowiecka

Ksawerów,Warszawa

11 000 zł97 m² 113,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W rezydencji przy skoczni, ul. Czerniowiecka 9 - mokotów główne atuty > Doskonała, centralna lokalizacja - serce biznesowego Mokotowa > Bezpośrednie sąsiedztwo metra - wejście widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 230,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, 2-pokojowy apartament przy ulicy Kłobuckiej 23e w wyjątkowym osiedlu Sakura, położonym w dzielnicy Ursynów, na granicy z Mokotowem. Nazwa Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

4 300 zł44 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

partament dwupokojowy 44 m2, 1 piętro ( w budynku 3- piętrowym) zlokalizowany na prestiżowym i kameralnym osiedlu butiq Park przy ulicy Szczęśliwickiej. Doskonała lokalizacja: 5 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

2 245 000 zł109 m² 20 636,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Oferujemy do sprzedaży piękne rozkładowe 5-pokojowe mieszkanie o pow. 108,79 m2, zlokalizowane w budynku wielorodzinnym z 1996, w samym centrum Warszawy, nieopodal Placu Mirowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą tego mieszkania! Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żupniczej 19, praga-Południe. Nowoczesny apartament położony na 4 piętrze w budynku z 2025 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

6 500 zł79 m² 82,28 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie, które nie jest tylko przestrzenią do życia, ale historią zapisaną w świetle, fakturze i detalu. Na 79 metrach rozpościera się elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

1 764 000 zł84 m² 20 900,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy apartament 3-pokojowy w sercu Miasteczka Wilanów gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż przestronny, stylowo wykończony apartament loggią (9,4 m ), zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karlińskiego

Wola,Warszawa

4 000 zł36 m² 110,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

A modern apartment from 2022 with a total area of 36.35 m , located on the 4th floor of a 5-story building with an elevator. The apartment consists of: a spacious living room with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

4 600 zł45 m² 102,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, suszarka, odkurzacz itd.) Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

4 250 000 zł142 m² 29 929,60 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Osoba prowadząca Do sprzedania apartament , aktualnie to lokal o charakterze biurowym w nowoczesnym apartamentowcu. Obiekt przy stacji metra i dworcu kolejowym Warszawa Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł74 m² 20 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 73,51 m , położone na 4. piętrze w eleganckim budynku z 2022 roku, przy ulicy Nałęczowskiej w Warszawie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pustola

Wola,Warszawa

515 000 zł24 m² 21 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferujemy w pełni umeblowaną i wyposażoną kawalerkę na 2-gim piętrze 9-cio piętrowego bloku. Mieszkanko z dodatkową przestrzenią w postaci balkonu , pięknie zaprojektowane na.