dowolna

Mieszkania dla studentów Warszawa - Oferty najmu mieszkań

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

799 000 zł48,60 m² 16 440,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł34,30 m² 93,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 34 m , położona przy ul. Melomanów 10 na 3-piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie jest funkcjonalne i dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł79,80 m² 15 664,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,80 m zlokalizowane na warszawskim Ursynowie (natolin) przy ul. Bronisława Pietraszewicza.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna i przytulna kawalerka z balkonem przy ul. Wawrzyszewskiej 9 na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni 28 m znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł37 m² 20 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gajcego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna i przytulna kawalerka z balkonem przy ul. Malawskiego 1 na Mokotowie, położona w świetnie skomunikowanej lokalizacji, blisko metra Wierzbno oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,50 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio Z podwójnym łóżkiem I sofą (rozkładaną) | 33,5 M | nowy apartamentowiec | modern space | W pełni wyposażone | duży, słoneczny balkon Na wynajem komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni całkowitej 70 m (ok. 42 m powierzchni użytkowej bez skosów). Lokal charakteryzuje się otwartą przestrzenią, która daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim na Osiedlu Hemara. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 900 zł112,50 m² 19 554,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

The Estate Warsaw Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 112,5 m2, położone na 5. (ostatnim) piętrze w przedwojennej kamienicy z 1931 roku, wyposażonej w windę.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł35 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne, ciche, 1-pokojowe mieszkanie położone na przy ul. Bogunki (niedaleko ulicy Obrzeżnej, w okolicy skrzyżowania ulic Rzymowskiego i Cybernetyki). Doskonała lokalizacja uważana.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna i przytulna kawalerka z balkonem przy ul. Wawrzyszewskiej 9 w Warszawie, na Woli, w apartamentowcu z windą i ochroną, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne, bardzo widne, dobrze rozplanowane 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł22 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Jaworzniaków 8 na warszawskim Rembertowie, w spokojnej okolicy blisko stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę cichą i jasną kawalerkę 25 m z balkonem przy ul. Darwina. Mieszkanie umeblowane, jest pralka, lodówka, kuchenka. Świetna komunikacja miejska: tramwaj i autobus w pobliżu, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,42 m² 19 521,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,42 mkw | ul. Cybernetyki | Mokotów | Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, zlokalizowane w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche, komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Międzyborskiej na odcinku między Al. Jerzego Waszyngtona , a ul. Grochowską. Pokój z osobną, widną kuchnią oraz łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł19 m² 150 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 19 mkw z loggią i garażem. Cena wynajmu zawiera opłatę administracyjną. Nowoczesne studio w wysokościowcu w centrum miasta; kompletnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka typu studio W super lokalizacji - na górnym mokotowie - tuż przy Służewieckim Centrum Biznesowym - zwanym Mordor. Budynek : Wybudowany metodą tradycyjną z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do funkcjonalnego mieszkanie o powierzchni 23 m (wysokość mieszkania 3,5 m), zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 33 - Nowa Praga lokalizacja Mieszkanie znajduje się w sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia odnowione mieszkanie 1-pokojowe przy ul. Karola Darwina 18 na warszawskiej Pradze-Północ. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku bez windy i składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł21 m² 123,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

21m2, 3p/10p. Stan dobry. Mieszkanie po generalnym remoncie z domofonem to pokój z aneksem kuchennym, przedpokojem, łazienką z umywalką, wc + kabina prysznicowa na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł39,10 m² 61,38 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Praga Tower | Praga Północ | Duża kawalerka 39m2 - ul. Lęborska 8/10 - blisko metra dg Properties ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na wynajem o powierzchni 39,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,13 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 36,13 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku przy ul. Suchodolskiej 24. Mieszkanie jednopokojowe z osobną zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł52 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w budynku bez windy przy ul. Petöfiego 2a na warszawskich Bielanach. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł21,50 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Dzielnej w Warszawie Przytulne, po remoncie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 21,5 m , idealne dla singla lub pary. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł36 m² 18 027,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta wyłącznie W pepper house! 2 pokoje | balkon | Ochota | świetna komunikacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł63 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje Z balkonem | nowe budownictwo 2025 | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska | ursynów | nowa inwestycja develia | patio | usługi | przy sggw | metro Przedstawiamy przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona przy ul. Hożej 39 w ścisłym centrum Warszawy. Dostępna od 1 lipca! Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 34 m usytuowana na 4. piętrze w al. Komisji Edukacji Narodowej 15. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko stacji metra Kabaty oraz Lasu Kabackiego (15 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego przy ul. Mołdawskiej w zielonej i cenionej części Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł30 m² 130 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament, świeżo wykończony, oczekuje na pierwszego najemcę. Umeblowany i wyposażony w sprzęt agd. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy- bielany Wawrzyszew na ul. Sándora Petöfiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne, dobrze zaprojektowane, wyjątkowo jasne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy z 1956 roku położonej przy Aleji Waszyngtona na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł33,42 m² 23 638,54 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,42 mkw., z balkonem (7,25 mkw.), położona na 3. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Na Okrzei , zrealizowanej przez Matexi Polska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duza 35 metrowa kawalerka położona w apartamentowcu na Bielanach na ul. Sokratesa 5. Mieszkanie urządzone, wyposażone, z bardzo dużym balkonem. Bardzo dobra lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka w sercu Starówki - ul. Piwna Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, cichego mieszkania położonego w zadbanej kamienicy tuż przy Placu Zamkowym. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mokotowa (służew). Tylko 2 przystanki autobusowe (5 min.) do stacji metra Służew.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł35,26 m² 121,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł42 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2 m na ostatnim 7 piętrze, z 2025 roku Mieszkanie znajduję się w bardzo bliskiej odległości od Akademii Leona.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł23 m² 121,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę w historycznej kamienicy przy ul. Dobrej 87 w sercu zacisznego Mariensztatu przy Starym Mieście. Wyposażenie i udogodnienia: mieszkanie jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij