dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

4 400 zł48 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie na 8 piętrze. Salon z aneksem kuchennym, 2 oddzielne sypialnie, łazienka z prysznicem. Balkon Francuski. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gandalfa

Służewiec,Warszawa

5 800 zł52 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu tego wyjątkowego mieszkania na Górnym Mokotowie-przy ulicy Gandalfa 4. -> To nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena najmu 3200 zł wraz z miejscem parkingowym i czynszem! Najem Okazjonalny potwierdzony u notariusza! Zaprasza przez 7 dni w tygodniu! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

5 150 zł52 m² 99,04 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa Lokalizacja | Metro M2 | Wysoki Standard Wykończenia | Dostępne od 03 października | Oddzielna Kuchnia | Pełne Wyposażenie | Zielone Tereny Prezentujemy niepowtarzalną przestrzeń, stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartoszewicza

Powiśle,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamenty na wynajem warszawa centrum lokalizacja: kamienica znajdujący się w samym centrum powiśla, otoczony trzema parkami na Warszawskim Powiślu przy ul. Bartoszewicza w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W the estate warsaw! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z trójstronną ekspozycją. Zlokalizowane na Grochowie zapewnia wspaniałe połączenie z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie po remoncie o pow 73 m 2 w apartamentowcu przy Rondzie Wiatraczna na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

2 771 960 zł100 m² 27 656 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Twój Azyl w Centrum Warszawy! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 100,23 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

570 000 zł31 m² 18 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Świetne mieszkanie na Dolnym Mokotowie- stegnach- w sąsiedztwie parku z fontannami, w otoczeniu zieleni a jednocześnie z pełną infrastrukturą pod ręką. -> Idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Nowolipki,Warszawa

590 000 zł26 m² 22 467,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Smocza 26/ Wola (nowolipki) kawalerka z aneksem kuchennym / 26,26m2 powierzchnia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyste,Warszawa

948 000 zł56 m² 16 904,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,08 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

12 900 zł116 m² 111,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu cichy i komfortowy 116 m2 apartament na wynajem mieszczący się przy ul. Solec na warszawskim Powiślu. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł56 m² 22 433,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Good Life Estates przedstawia Państwu mieszkanie usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu o niskiej zabudowie tuż przy stacji II linii metra (stacja Bemowo Ratusz) - w odległości ok. 1km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

650 000 zł50 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy ulicy Czumy w budynku oddalonym o 350m od Metra Bemowo. Mieszkanie można zaaranżować na 3 pokojowe: salon z aneksem kuchennym i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

715 000 zł41 m² 17 439 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż dwupokojowe, przytulne mieszkanie do remontu nieopodal metra Racławicka - ul. Dąbrowskiego. Znajduje się ono na 7 piętrze w 12 piętrowym bloku z dwiema windami z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanadyjska

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w idealnej lokalizacji! 8min od Metra Politechnika, na Saskiej Kępie- w zielonej okolicy z pełną infrastrukturą oraz sąsiedztwem ul. Francuskiej. Nieruchomość: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

1 246 348 zł59 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cesja praw mieszkania trzypokojowego z widną kuchnią, na czwartym piętrze w budynku (8 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Wola. Widok bezpośrednio na Park Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

1 754 756 zł73 m² 24 127 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowoczesny budynek klasy Premium, idealnie zlokalizowany w sąsiedztwie 30-hektarowego Parku Szczęśliwickiego na warszawskiej Ochocie. To unikalne miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

999 000 zł117 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dom usytuowany w cichej i spokojnej okolicy w rejonie Kanału Bródnowskiego. Dom trzykondygnacyjny z ogrodem oraz tarasem. Na trzech poziomach można stworzyć wygodną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

1 218 000 zł55 m² 21 985,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferta sprzedaży mieszkania w Kamienicy z 1937 roku, przy ul. Jaworzyńskiej 3, przy samej stacji metra politechnika. Gotowe do zamieszkania. Cena: 1 218 000 pln Powierzchnia: 55,40 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żerań,Warszawa

635 000 zł40 m² 15 756,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w rewelacyjnej inwestycji jaką jest "miasto Moje" na Warszawskim Żeraniu. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

436 000 zł23 m² 18 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: mieszkanie z Podziałem na 3 Niezależne Kawalerki Wysokość 3,5m - możliwość zrobienia antresoli sypialnianej Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji dla kupującego Brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł67 m² 16 319,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu cichy i komfortowy apartament na sprzedaż mieszczący się przy ul. Bluszczańskiej 36 w dzielnicy Mokotów. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 088 000 zł107 m² 19 492,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Przestronny słoneczny apartament z miejscem garażowym i dużym balkonem na zielonych Bielanach. Mieszkanie składa się z czterech sypialni, salonu, kuchni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł63 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja-rezerwacja przedwojenna kamienica Z windą po generalnym remoncie, wszystko nowe!. N owa elegancka klatka schodowa, tylko dwa mieszkania na piętrze, wszystkie instalacje nowe. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

1 309 000 zł87 m² 14 999,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o podwyższonym standardzie, znajdujące się na parterze kameralnego, 4-piętrowego bloku na osiedlu Ligia w warszawskim Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 389 000 zł46 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Woli, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

3 300 zł44 m² 74,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 259 000 zł115 m² 19 624,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Szeligowskiej 8 Apartament 115,11 m2 z panoramą Warszawy i widokiem na Fort Chrzanów! Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tajemna

Grodzisk,Warszawa

779 000 zł51 m² 15 365 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.70m2 (+taras 25m2) znajdujące na granicy Białołęki i Targówka przy ulicy Tajemnej 4. 10minut od metra Kondratowicza i 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 094 000 zł73 m² 14 986,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu w warszawskim Ursusie. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

575 000 zł31 m² 18 548,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży 1 - pokojowego mieszkania na pograniczu Ochoty i Włoch to atrakcyjna opcja dla osób szukających pierwszego mieszkania w dobrej lokalizacji lub nieruchomości inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełpińska

Bielany,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

:Krótko: warszawa I Bielany, żoliborz I ul. Kiełpińska 3 I mieszkanie 2 pokoje | powierzchnia 36,5m2 | balkon 1,15m2 | komórka lokatorska 1,9m2 | mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

1 438 132 zł90 m² 15 988,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, stan deweloperski, oddana do użytku Bez podatku pcc / Bez prowizji / kupujesz od dewelopera Lokalizacja Ul. Żupnicza, znajduje na Pradze Południe - osiedle Grochów - pomiędzy dworcami pkp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 741 000 zł110 m² 15 831,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Północ,Warszawa

1 611 902 zł58 m² 27 999 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament 57,57 m2 z dużym tarasem 17,52 m2 i balkonem - 3,65 m2, co łącznie daje aż 21,17 m2 dodatkowej powierzchni. Z tarasu wieczorami można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł36 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu eleganckie mieszkanie na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2, położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł53 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów | Bartycka. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, salon z kuchnią, sypialnia, łazienka, loggia 10 m2, miejsce garażowe, komórka na wynajem. I piętro. Kameralne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Handlowa

Targówek,Warszawa

1 250 000 zł67 m² 18 574 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bardzo ładne przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.30m2 + 6.5m2 balkon znajdujące w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Handlowej 34. Odległość od wyjścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 050 000 zł52 m² 20 192 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 3-pokojowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie znajdujące się na parterze, na zamkniętym osiedlu Nowy Targówek z 2019 roku Na mieszkanie o powierzchni 52.03m2.